Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני משתגע! מה כבר ביקשתי?

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 6449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש גם את ההונדה שאטל - רכב חביב ביותר ואהוד על המגזר הדתי היום ראיתי אחד עם מנוע 2.2 ליטר בנזין + גז = חבל"ז

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייאס? מסחרית עם מושבים. איכות הייצור טובה משל הג'מפי, ומעולה בפני עצמה כיאה ליפנית.

נוחות, מנוע, שיק צרפתי? לא כאן. זו מסחרית, ואילו הג'מפי הוא מיניוואן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם זה לא פורום יעוץ בקניית רכב, אבל אם כבר - למה לא מאזדה MPV ?

יש עוד אופציות אפשריות, למה להנעל על דגם מסויים אם יש קושי רב כ"כ בהשגת אקזמפלר שאתה מעוניין בו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקולי עלות

תקציב .צריכת דלק ומספר מושבים.

בכסף שיש לי - (בערך 57 אלף ש"ח) - אני אמצא רק רכבים שחוטים אם מדברים על הייאס או על MPV או שאטל

אפשר להסתכל ביד 2 למשל ולראות מה יוצא בתקציב הזה

שלא נדבר על צריכת דלק

ולזה שאני זקוק ל 8 מושבים.

שאר החברים בקבוצה של ה 8 מושבים,צפופים בצורה קשה ואין מקום להכניס עיפרון.

למעט ההיאס - אבל מנסיון אישי איתה

היא לא נוחה בכלל,קופצנית והשידוך של הגיר האוטומטי 3 מהירויות שלה עם מנוע דיזל עצל - הופך אותה לסיוט איום ונורא.

נסיעה מירושלים לרחובות הוציאה אותי ממנה מותש כאילו נסעתי על זחל"ם עד לבנון.

ולפחות מהאקזמפלר שקיים אצלנו במשפחה - האמינות לא במיטבה והטיפולים יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...