Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דפקו לי את האוטו :( צריך עזרה ב"תביעות קטנות")

שימו לב! השרשור הזה בן 2413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, נהג מונית אוקטביה יצא מרחוב הר הצופים בחולון, אני נסעתי על רחוב ששת הימים, יש לו "האט ותן זכות קדימה" או "עצור" (אחד מהשניים בוודאות), הוא לא שם לב אלי ויצא, הוא נכנס לי בפגוש האחורי.

הוא המשיך לנסוע כאילו כלום, אני שלא נלחץ מדברים כאלו שילבתי לרברס ועקפתי אותו, כן, ברברס :p

הוא ממשיך לנסוע במבט של "מה אתה רוצה ממני" אז חסמתי אותו, יוצאים מהרכבים, הוא עושה לי "לא נגעתי בך בכלל" תוך שהוא מדבר אלי בטונים כועסים כאילו אני אשם, הרגעתי אותו, ניגשנו יחד לפגוש שלי והראתי לו את הסימן, ניגשנו אל הפגוש שלו והראיתי לו את הסימן, הוא הבין שהוא פגע, ביקשתי להחליף פרטים, כאן הוא הבהיר לי "זה רק שריטה, אני לא מתכוון לשלם לך על זה", ניסיתי להסביר לו שגם שריטה זה לא יפה, ואני מוכן לעשות חצי חצי בעלות עקב היותו של הפגוש שרוט במקומות אחרים, הוא בתקיפות "גם שקל אני לא אשלם".

עכשיו, לי אישית נמאס שהאוטו שלי צריך להראות כמו רכב של איזה בנאדם אהבל, שרוט מכל הכוונים, האמנם זה רכב שנת 92 שדפוק כולו ובדרך לפחחות, אבל זה לא אומר שאני צריך לשתוק...

ניגש לשאלות:

כמה עולה לצבוע פגוש, כולל פירוק והרכבה ?

אני פשוט רוצה לדעת אם שווה לי בכלל ללכת לתביעה, אולי הסיפור לא כ"כ יקר והדלק והריצות יהיה יותר יקר כבר אז לוותר, אבל אם זה עניין של 500 ש"ח בערך אני הולך לתביעה אפילו אם אני אקבל חצי.

כאשר עושים תביעות קטנות יש סעיף עוגמת נפש ואובדן ימי עבודה ?

תודה...

מצרף תמונה של הפגוש המסכן, מצטער על האיכות של התמונה, צולם ע"י הפלאפון לפני 10 דקות, יהיה תמונות עדכניות ואיכותיות מחר.

0תמונה000.JPG

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל התענוג, קודם כל לגשת למשטרה ולהגיש תלונה בדבר תאונת פגע וברח.

אחכ תמשיך הלאה עד שתקבל את הכסף שלך. לא בטוח שזה הכי ישתלם אבל למען הצדק - זה כדאי.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פגע וברח, יש לי את כל הפרטים כולל מספר פוליסה כולל בעל רכב בעל נהג ומספר טלפון ומעבר לזה הוא משפחה של חבר שלי, לא שזה מעניין אותי...

למה עכשיו האוטו לפני פחחות אז סבבה, אבל אם אחרי אז אני צריך לצבוע פגוש מהכיס שלי בגלל שאיזה ליצן החליט שאם זה שריטה אפשר להמשיך הלאה ?

אז המצב הוא כזה:

יש לי את כל הפרטים של הבנאדם, מה אני עושה עם זה ? הוא הבהיר לי "אם אתה רוצה, תתבע אותי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אל תזכיר את הנסיעה ברוורס (ראה מפגש ראשון לפני שבוע:wink:).

כנס לו באמאמא בבית משפט שילמד שעדיף לו לשלם בשקט פעם הבאה. לך תדע אולי הוא יסכים להתפשר ולממן לך את צביעת הטמבון!

נ.ב.

הנזק הוא רק צבע?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול צר לי על התקרית , פרק לו את האמ-אמא בבית משפט !!

מזכיר לי שלפני כמה ימים חזרתי עם אבי מתחנת הדלק ופנינו שמאלה ופתאום החליטו לו נהג מונית לצאת לו לעקיפה מימין במסלול שנגמר לו לאיטו .... ועוקף בפראות ומאלץ אותי לסטות לשמאל ולבלום כדי שהוא (ואני ) נצא מזה בשלום

כמה חבר שאני בשורות אור ירוק !! ( עמוד בצד !)

מה קורה כאן עם כול נהגי המונית ?!

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמישה, אפשר איכשהו להבין אותם.

תחשוב את עצמך מתמודד עם כבישי ישראל במשמרת של12 שעות - גם אתה תתחיל לנהוג ככה.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש למוסכים ובקש הצעות מחיר. תראה אם שווה לך להתעסק בבירוקרטיה מחורבנת של בתי המשפט, ובסחבת בלתי נגמרת.

אם שווה, אז כן, אפשר לתבוע על אובדן ימי עבודה וכמובן הוצאות משפט (שרוב הסיכויים שהוא לא יחזיר לך, מניסיון ומהרבה סיפורים אחרים על נהגי מוניות תאונות ומשפטים).

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשזאתי העבודה שלי אני לא אירק לבאר שממנה אני ומשפחתי שותים ממנה.

מה גם שהוא אמור להיות נהג "מקצועי" אבל לא להפוך את הכביש לקארטינג או F1

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוףףף עכשיו אתם תחשבו שאני מצדיק אותם!

שונא אותם בדיוק כמוכם!

פשוט הראתי לכם את הנקודת מבט שלהם.

תשמע - אם אחרי 2 דקות שאני יושב על זנב של ג'יפ ומאותת לו עם האורות כי הוא תקוע בשמאלי על מהירות מסויימת שהייתה איטית בכ10-20 קמ"ש מהשיוט שלי, והבנאדם לא זז כי הוא עומד לעקוף מישהו שנמצא כ300 מטר ממנו ונוסע 5 קמ"ש פחות, אני מתעצבן.

אז תאר לך מה זה נסיעה בעיר כל היום - נהגי ישראל + המנטליות המגעילה של משפחת נהגי המוניות (הם כולם אחים לפי הדיבור) - הם הגורמים למחלה, לדעתי!

מבחינתי יש חוק אחד על הכביש שצריך לשמור עליו יותר מכולם!

"זכות קדימה"

החוק הזה מכסה הכל: התנהגות בצומת ומעבר נתיבים, חניה כפולה, עקיפה וכמובן התקעות בנתיב השמאלי!

שימו לב כמה אכיפה של חוק אחד יכולה לפתור, כמה רוגע היא תביא לכבישי ישראל... אבל עזבו אנחנו נמשיך לשלם 750 שקל על 120 בכביש ריק ומואר באמצע הלילה!

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה 15-16 שעות ויש גם כאלה שיותר

למרות שהחוק במפורש אומר שעל כל 8 שעות נהיגה הוא חייב שעה מנוחה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תוותר לו - מגיע לך צביעה על חשבונו.

ורק בגלל העיקרון - לך למשטרה ותתלונן על זה שהוא ברח לך - גם אם תחליט לא לתבוע אותו על הצביעה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ללכת למשטרה להתלונן

אני לא מעוניין

אני לא אדם עד כדי כך שפל, לרמה של הגשת תלונה ואולי אולי פגיעה בפרנסה של אדם...

אני יודע שהארץ שלנו קטנה, קטנה מאוד, ואני אי פעם אפגוש אותו שוב, לא מעוניין להיות הצד שיתבזה מולו, לכן אני אלך בצורה הכי ישרה שיש, מחר אני אכנס לפחח שלי שיגיד מחיר, אני אצלצל לסוכנת ביטוח, ואעביר את כל המידע, שיריבו בינהם, לא יהיה עלויות של דלק ולא של שומדבר, כמה שאני יודע זה לא נחשב תביעה מהצד שלי, זה נחשב תביעה מהצד שלו...

רק צריך להגיד תודה שלא נסעתי 3 קמ"ש פחות כי אז הוא היה בתוך הדלת הימנית וישב שם חבר, לא מעוניין בנפגעים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 שנים מאוחר יותר...

מכיוון שיש לך את פרטי הנהג ואת פרטי ביטוח צד ג' של הרכב הפוגע אתה לא צריך לתבוע אותו בבית משפט בכלל.

הגש את הפרטים הנ"ל לחברת הביטוח שלך, הם ישלמו את התיקון שלך ויתבעו את חברת הביטוח של הרכב הפוגע.

במקרה זה אין השתתפות עצמית ואין תוספת בפרמיה של שלוש השנים הבאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...