Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעת צמיג בגולף GTI דור 5

Pavi
שימו לב! השרשור הזה בן 6543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מחלקים אצלנו GTI - פשוט נותנים חופש בחירה (בעקבות יוזמה שלי לקבל את הרכב) וכל ההפרשים עלינו.

כרגע אני צריך ליצור קשר עם הסוכנת של החברה שלנו. אין לי שום כוונה לקבל טיפול ליסינגי רגיל - הרכב איננו רגיל ובטח לא הסכום שאני משלם עליו כל חודש... לצעוק אני יודע, השאלה היא מה יצא מזה בסוף.

אני לא רוצה כרגע להחליף לבד. הנזק שנגרם הוא בעקבות "תאונה" שאין לה צד שני (אין לי מושג איפה זה קרה) ואני צריך לקבל את היחס המתאים - משמע תיקון התקלות בצורה שעונה לשביעות רצוני והחברה תשלם את הנזק.

אני אבדוק לגבי הספייר. אפילו לא ראיתי אותו מאז שקיבלתי את הרכב.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במידה ותפעיל את הביטוח תשלם פי כמה וכמה מעלות תיקון עצמי.

1- יש לך השתתפות עצמית בגובה של לפחות כמה מאות שקלים..

2- בעתידך לא תהיה זכאי להנחה של העדר-תביעות..

לא חבל ? :\

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה ביטוח - זה רכב חברה. מה שאני אפסיד זה שהחברה מממנת תאונה אחת... אם אני אבכה מספיק לא נראה לי שתהיה בעיה בתאונה השנייה.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון והכי חשוב :

האם מחפשים אצלכם בחברה מהנדסים? ביום שאני אמצא חברה שמחלקת GTI...

:-D

דבר שני, ולא פחות חשוב : האם ברכב יש ספייר בגודל מלא?

אם כן , שים את הצמיג הזול על הג'נט של הספייר ואת הצמיג המקורי החדש במקומו.

כבר יצא לי לבצע זאת עם מישלינים ברכב ליסינג שהיה פעם ברשותו של אבא שלי.

אייל, כשתהייה המנכ"ל של החברה תחלק לעצמך :).

וסתם שאלה: האם גם ברכבים ספורטיביים (נניח אפילו יאריס TS) חברת הליסינג מחליפה לצמיגים זבל?(האם יש להם העזות מצח להחליף BRIDGESTONE POTENZA, לדוגמא, באיזה WANLI או SAVA?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואחרי כל כתבת אנטי-ליסינג בעיתונות קמים כל מנכ"לי חברות הליסינג ומתלוננים על הביקורת הציבורית

נגדם עקב הטיפול ה"לא-בטיחותי" שלהם במכוניות. שישקיעו קודם בצמיגים נורמליים ואז נדבר.

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מידה מסויימת?

במאזדה 6 המידה היא 215/45/17 ועדיין משתמשים בג'אנק!

חולרות

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג לא צריך להיות רק בגודל המתאים, הוא צריך גם דירוג מהירות מתאים.

אם הדירוג לא מתאים, אז הצמיג לא מתאים. נקודה.

בית המשפט כבר קבע חבות פלילית על פנצרמכרים ששמו צמיגים לא מתאימים, וניו קופל לא צריכה להיות שונה.

אם גם לצמיג ה"זבלה" יש דירוג מהירות שמתאים ל GTI, אכלת אותה :wink:

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיקו להיות פה צדקנים כולכם לגבי חברות הליסינג , ואיכות הצמיגים שהם מרכיבות על הרכבים שלהם.

אם תביטו טוב טוב ברוב המכוניות הפרטיות שבעליהן מחליפים צמיגים, כי אז רוב רובם מחליפים צמיגים על פי העלות הנמוכה ביותר, ולא על פי טיב הצמיג.

מספיק להיות יפי נפש ומטיפים, לציבור בעלי הרכב בארץ הכורע תחת מסים מטורפים , המחיר הוא אמת המידה , ומעטים הם אילו המעדיפים איכות על המחיר, כן גם בצמיגים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם עדכון - ניו קופל רוצים להרוג אותי. הם מחליפים שני צמיגים אבל או לאיזה חברה קוריאנית (anko?) או ליפני גנרי (לא נראה לי יוקוהמה). מידות הצמיג, אגב, הן 225/45/17 וכרגע מורכבים Dunlop SP sport 01A. ביררתי במוסך המרכזי והבנתי שאין במלאי צמיגים מקוריים (01A) והוצעו לי Dunlop SP 3000 ב- 1100 ש"ח לזוג ו- Dunlop SP 9000 ב- 1400 לזוג. נאמר לי שה- 9000 יותר טובים מה- 01A וה- 3000 בערך אותה רמה (?).

כרגע דרשנו מניו קופל רשימה של צמיגים לא מקוריים מאיכות טובה שהם יכולים להרכיב על הרכב. טרם קיבלנו תשובה. עשיתי חישוב ויתכן שההשתתפות העצמית של החברה תסוב סביב ה- 1000 ש"ח בכל מקרה אז מה לעזאזל הבעיה? אני אלך עצמאית להחליף לדנלופ ואתקזז עם החברה. כולם מנצחים. תיכף נראה מה יהיה.

ותודה רבה ל- fish שניסה לעזור מבפנים

:smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הם לא מוכנים שאני אשים משהו עצמאית - זה חייב לעבור דרכם. נראה לי שאני אתחיל לחפש Z4 משומשת או משהו ונסגור את כל הסיפור העצוב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...