Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעת צמיג בגולף GTI דור 5

Pavi
שימו לב! השרשור הזה בן 6543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו הם לא מוכנים שאני אשים משהו עצמאית - זה חייב לעבור דרכם. נראה לי שאני אתחיל לחפש Z4 משומשת או משהו ונסגור את כל הסיפור העצוב הזה.

ידידי,

נסה להבין אותם, מוצר בשווי של 220-250 אלפי ש"ח נמסר לידיך וחזר עם בומבה קטנה ועוד אין לו פז"מ של חודשיים על הכביש ואתה רוצה לטפל בו שלא דרכם.

לך זה נשמע הגיוני ???

לי זה לא נשמע הגיוני.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הוא לא נמסר לידי כי יש לי פרצוף יפה. אני משלם על הרכב הזה סכום מאוד גבוה שמגלם בתוכו גם תיקונים. אחרי חצי שנה ועשרים אלף ק"מ לאוטו אין שריטה ואפילו מריח קצת חדש מבפנים. קורה שיש מכות פה ושם וצריך לבנות דו שיח בין שני גורמים אינטרסנטיים על מנת לא רק לפתור את הבעיה כרגע, אלא כל בעיה שעתידה לצוץ. בצורה שהם מתנהלים כרגע, לא נראה לי שיש בכלל על מה לדבר.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם עדכון - ניו קופל רוצים להרוג אותי. הם מחליפים שני צמיגים אבל או לאיזה חברה קוריאנית (anko?) או ליפני גנרי (לא נראה לי יוקוהמה). מידות הצמיג, אגב, הן 225/45/17 וכרגע מורכבים Dunlop SP sport 01A. ביררתי במוסך המרכזי והבנתי שאין במלאי צמיגים מקוריים (01A) והוצעו לי Dunlop SP 3000 ב- 1100 ש"ח לזוג ו- Dunlop SP 9000 ב- 1400 לזוג. נאמר לי שה- 9000 יותר טובים מה- 01A וה- 3000 בערך אותה רמה (?).

כרגע דרשנו מניו קופל רשימה של צמיגים לא מקוריים מאיכות טובה שהם יכולים להרכיב על הרכב. טרם קיבלנו תשובה. עשיתי חישוב ויתכן שההשתתפות העצמית של החברה תסוב סביב ה- 1000 ש"ח בכל מקרה אז מה לעזאזל הבעיה? אני אלך עצמאית להחליף לדנלופ ואתקזז עם החברה. כולם מנצחים. תיכף נראה מה יהיה.

ותודה רבה ל- fish שניסה לעזור מבפנים

:smile:

ניסה אך לא הצליח, כמעט זה לא נחשב...

המחיר שקיבלת על הדנלופ SP3000 יקר מאוד.

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מידה מסויימת?

במאזדה 6 המידה היא 215/45/17 ועדיין משתמשים בג'אנק!

חולרות

תום

למען האמת,לפי מה ששמעתי,ומתוך נסיון, יש לוונטוס (הנקוק) מספר דגמים לא רעים בכלל, יצא לי להתנסות בדגם K102 שלהם (אם אני לא טועה) - דגם ספורטיבי.

דירוג המהירות שלו היה גבוה יותר למשל מצמיג ספורטיבי אחר מחברה הרבה יותר מוכרת שהיה מורכב על אותו הרכב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, משהו מאוד מוזר קרה. התקשרו ואמרו שיחליפו לי את הצמיגים למקוריים ויבואו עם חלופי אם זה לא יהיה היום. כרגע לקחו GTI והשאירו סופרב 1.8T.

:shock:

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני אראה צמיגים מקוריים על הרכב, אני אאמין... נראה לי שהולכים להרכיב לי גלגלים של כרכרת סוסים. אגב לגבי האוניברסיטה, מאחורי רק סמסטר הזוי בהנדסת אלק' ואפילו לא שילמתי עליו (מילגה). אין חובה ללמוד - רק לדעת להפיק תועלת לאנשים שמוכנים לתת לך כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - לפותח השרשור, נקווה שתקבל את הצמיגים שרצית - תעדכן.

אם לא, תמיד עדיף להוציא מהכיס שלך ולטפל בצמיג. כל הכאב ראש מול הליסינג לא שווה את הטרחה - תשמור את הכוח שלך למתי שבאמת תצטרך אותם...

פשוט תקנה צמיגים לבד.

ובאופן כללי לגבי ליסינג - כן, ברוב החברות (לא כולם) אפשר לקחת מה קרוי "רכב לא סטנדרטי". זה בדרך כלל עולה לא מעט, ולא תמיד אפשר כל רכב, אבל יש פה ושם קצת גמישות.

כבר יצא לי לעבוד גם בחברה קיצונית לצד שני - שם הבחירה היתה בערך בין פוקוס לבנה לפוקוס כסופה (ואני לא צוחק!).

בכל מקרה, שורה תחתונה, לקחת רכב יקר כל כך בליסינג זה ממש לא מתנה, וזה בדרך כלל עולה כל כך הרבה שזה בקושי משתלם.

כמו כן, כמו שפותח השרשור מגלה עכשיו, הגישה של חברת ליסינג ממש לא דומה לגישה של אוהב רכב שמשקיע ברכב שלו, ולכן, לא תמצאו הרבה מקרים כאלה.

חברות ליסינג חוסכות כסף נקודה. וכן, כמו שכתבו פה, גם צרכנים פרטיים לפעמים קונים צמיגי זבל. אבל מי שקונה GTI בדרך כלל לא משתייך לקבוצה הזאת.

חברות הליסינג מתקמצנות על צמיגים, מטפלות ברכב במוסכים זולים להם ולא בהכרח כאלה שמתמחים ברכב הספציפי - ולא לשכוח שלפעמים הדגם המוצא בליסינג גם מאובזר פחות מהדגם הבסיסי שנמכר לשוק הפרטי.

בקיצור - לכל מי שרוצה גם - זאת ממש לא מציאה גדולה.

ולפותח השרשור, תשים טוב טוב לב בכל טיפול מה עושים לאוטו, תהיה תמיד עם אצבע על הדופק, ואל תוותר לחברת הליסינג אף פעם - אני פעם "הרצתי" אותם שיקחו את הרכב למוסך בשבוע מסויים בכל יום ויום! עד שהבעיה המקורית תוקנה fix!

והכי חשוב - תהנה...

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יגיד אמרתי לך

את האמת אני בטוח שאם מספיק באלאגן אפשר בהחלט לקבל צמיגים מקוריים מחברת הליסינג

הבעיה היא שהם מאוד לא להוטים בנושא, רוב הפעמים נענתי בתמיהה ע"י הפקידים/ות על הבקשה המוזרה שלי לצמיגים מקוריים, עוד שאלו אותי מה איכפת לך?! :roll:

אייל, מאז החלפת הצמיגים האוטו אוחז הרבה פחות, תת היגוי יותר מהיר ורעש מוגזם ומיותר בכל מצבי ההחלקה

"CX25GTI"

מטיפים? יפי נפש??

מה מעניין אותי מה עושה בן אדם אחר ברכבו הפרטי בכלל??

אנ רוצה את הצמיגים המקוריים של האוטו שלי! וזהו! (אחלה צמיגים)

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת סוליה של GTI??? לא ניראה לי..

בעולם-"זאת זכות לתת שרות"

בארץ- "אתה חייב לתת לי שרות! אני קניתי את הכיסא שאתה יושב עליו!":evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם עדכון - ניו קופל רוצים להרוג אותי. הם מחליפים שני צמיגים אבל או לאיזה חברה קוריאנית (anko?) או ליפני גנרי (לא נראה לי יוקוהמה). מידות הצמיג, אגב, הן 225/45/17 וכרגע מורכבים Dunlop SP sport 01A.

במינימום אתה יכול לחייב אותם לשים צמיגים באותה איכות (דירוג אחיזה ומהירות וכו'). אם הם עושים לך בעיות טפס מעלה בסולם הניהול. לא עוזר, טפס הלאה בסולם הצעקות. לא עוזר, טפס הלאה בסולם הפרסום במדיות השונות...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף GTI בליסינג??:shock:

אני מכיר גם אימפרזה STI בליסינג נו אז? אתה יכול להזמין כל רכב שבא לך בליסינג כל עוד יש לך מספיק כסף.

אפילו את ה M6 של שלמה אתה יכול לקבל תמורת סכום סימלי :-P

אופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת סוליה של GTI??? לא ניראה לי..

לא, זו לא סולייה.

זה מדרס אורטופדי.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהחלק הקשה מאחורי - אבל הסיפור לא נגמר. שני הקדמיים הוחלפו ל- SP 9000 (תמונות מחר)... שיבחתי את מנהל הלקוחות העסקיים על המעשה. רק מה, קיבלתי שני ג'נטים שרוטים יפה יפה. יום ראשון באים לקחת ולתקן. אוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהחלק הקשה מאחורי - אבל הסיפור לא נגמר. שני הקדמיים הוחלפו ל- SP 9000 (תמונות מחר)... שיבחתי את מנהל הלקוחות העסקיים על המעשה. רק מה, קיבלתי שני ג'נטים שרוטים יפה יפה. יום ראשון באים לקחת ולתקן. אוי.

אלו הג'אנטים שלך שהם שרטו או שהקריצו לך ג'אנט אחר?

אני מניח שהאופצייה הראשונה היא הנכונה.

אבוי לבושה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'אנט מקורי של GTI. מעניין בכמה צ'מפיון מוכרת אחד כזה (לא שזה יעלה לי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...