Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעת צמיג בגולף GTI דור 5

Pavi
שימו לב! השרשור הזה בן 6543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אומנם הרכב שלי שייך לאוויס אבל יש בחוזה איתם החלפה של הצמיגים של הרכב על חשבונם (כל הרביעיה) פעם אחת חינם במשך כל החוזה תחזוקה.

תבדוק אולי גם לך יש אופציה כזאת?

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמונות של ה- aftermath. שימו לב דבר ראשון לטינופת - כמה קשה להעביר סמרטוט אחרי העבודה? וזה עוד לפני כל השריטות\מכות על הג'אנט. לגבי החלפה של כל הצמיגים - אין דבר כזה אצלנו. יש החלפה כל 70K ק"מ לצמיגים לא מקוריים.

DSC_0102rs.JPG

DSC_0103rs.JPG

DSC_0105rs.JPG

DSC_0108rs.JPG

DSC_0110rs.JPG

DSC_0112rs.JPG

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מאמין שיחליפו לך \ יצבעו את הג'אנטים. סה"כ זה חלק מועד לפורענות מטעם מדרכות וכו'...

אבל כולי תקווה בשבילך שאני טועה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח חרשו אותם עם המכונה של איזון הגלגלים, או לחילופין המכונה שמפשיטה את הצמיג מהג'נט.

לדעתי יצאו איתך סה"כ בסדר , כנראה הבינו שיאבדו לקוח כבד אם לא יתייחסו כיאות.

דרך אגב, הג'נטים של הGTI נראים מעולה, לדעתי הג'נט היחיד שיראה יותר טוב על הגולף שלי מאשר הנוכחיים.

אייל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להסכים, באמת נראה שיצאו איתך בסדר בניגוד להרבה אנשים אחרים

חוץ מזה שנראה פשוט במיוחד לנקות את הג'אנט הזה... (המון מקום ידים)

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קל לנקות אותם - מיד לאחר הצילום הם כבר הבריקו. הצמיגים, אגב, אוחזים מעולה... אחרי שקיבלתי חזרה את הרכב פשוט התענגתי על הנסיעה. זה פשוט כל כך שווה את ההשקעה.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קל לנקות אותם - מיד לאחר הצילום הם כבר הבריקו. הצמיגים, אגב, אוחזים מעולה... אחרי שקיבלתי חזרה את הרכב פשוט התענגתי על הנסיעה. זה פשוט כל כך שווה את ההשקעה.

הכי חשוב! תהנה! :-)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...