Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים מאי - יוני 2006

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 268
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בקרית חיים

רכב חמוד ונוסע

הייתה תקופה שהייתי רואה את הרכב הזה כמעט כל יום

שווה השקעה למרות המחיר

ערן

חלומות נועדו בשביל להגשים אותם . . . 8)

אסקורט דור1 רפליקת RS (היעד - 150כ"ס אטמוספרי חזק)

סיוויק Eg6 סדאן/האצ'בק (מנוע B18c5 + מגדש על 320כ"ס)

ER-edition. . .ויש כאלה שאומרים שיש לי הרבה חלומות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפליימות פיורי בעיקר היא אכן תצפית נדירה, פיורי III הארדטופ קופה משנתון 1967.

2 תצפיות נדירות:

פונטיאק בונוויל ברוגהם, עם מספר מיוחד נצפתה ברמת- גן, בשכונה ליד הבורסה.

מצבה גרוע לא בהרבה מאנני שלי.

פליימוט ספורט פיורי 3 שנת 65+/- נצפתה בהרצליה. מצבה די עגום, אך אם כי היא ברת שיפוץ עדיין. הבודי נראה יחסית שלם, אם כי נראה שהמתלה האחורי קרס. מצבו של הקדמי לא ידוע, הרכב נתמך מקדימה ע"י ג'ק.

אוטו מיוחד שבהחלט שווה הצלה.

ונעבור לתמונות:

Hemi, זה השם. כמו ה-מנוע של קרייזלר.

פלימות' פיורי גראן סדאן הרדטופ 1973

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל (מנטה?) GT (לפי הסמלים) לבנה, נצפתה מכוסה חלקית ברח' קפלן בגבול רמת גן- בני ברק.

מדובר במנטה (ממש לא GT) שנת 72 עם מנוע 1600 סמ"ק ידנית. הרכב עבר לפני כשנתיים פחחות גרועה מאוד, לפני זה הוא היה מפוצץ בסטיקרים שהסתירו את מצב הבודי הירוד. מבחינה מכאנית האוטו נראה טוב חוץ מקצת דפיקות שסתומים (פעם אחרונה שדרור אבחן דפיקות שסתומים במנטה הירוקה בת"א זה הסתיים במנוע גמור אחרי כמה חודשים). כרגע הרכב עומד ללא טסט כבר מעל לשנה (הרכב לא רשום כאספנות מכיוון שהבעלים השתמש בו כרכב יום יומי לפני שהוא העמיד אותו).

אני כבר 3 שנים מנסה לשכנע אותו למכור. אני על סף שבירה, ככה שברגע שיהיו לי כמה אלפים מיותרים אני אקנה אותה. הרכב אצל הבעלים כבר 20 שנה אז קשה לו להפרד ממנה. אני מצטער לאכזב את מי שבנה על הרכב הזה, אם הבנאדם ימכור הוא ירים לי טלפון (אני מבקר אצלו כל חצי שנה).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד-2 סאאב 900 טורבו מודל 1979 ידנית:

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=26&SubModelID=&FromYear=&UntilYear=1988&Hand=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

שמישהו יקח אותה מהר ישפץ ויתן לי-רן

e_1_1_3_6_20060511130551.jpg

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר נוסעים בכביש 4 לכיוון דרום ויורדים במחלף לכיוון רמלה (לכיוון צומת בית דגן) אז מצד שמאל (כאשר יורדים במעגל למטה) יש מגרש עם מספר רכבים אמריקאים (משנות ה 70 ) וגם כמה מסחריות (שמתי לב לטרנספורטר ולטרנזיט). אני מאמין שיש שם עוד רכבים.

אין אפשרות לעצור בצד ואין לי מושג איך נכנסים לשם (כנראה מאיזור התעשייה של חולון).

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבץ נכבד של פורדים בתל אביב

- פיאסטה דור ראשון ללא מספרים (הדגם המפואר, עם פגושי הניקל וכו...) במצב אנוש

- קורטינה מהדגמים האחרונים ללא מספרים דגם L במצב קשה

ישנם במקום עוד פיאסטה עומדת ועוד סיירה עומדת.

(מצטער על האיכות, מיהרתי. הוכחה- הרכב שלי ברקע ;-) )

- חיפושית נצפתה ברמת אביב ב- ג' החדשה, ומשמשת כשלט פירסום להדברת מזיקים (כמה אירוני... :roll:) והיא במצב סביר.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...