Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פחחות וצבע קבוצתי

חביתוש
שימו לב! השרשור הזה בן 7605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

מה דעתכם שנתארגן כמה אנשים יחדיו ונכניס את הרכבים לפחחות וצבע ביחד :?:

הרעיון הוא שפשוט נתארגן קבוצה יחדיו.

כקבוצה יש לנו כוח והשפעה יותר גדולה. נוכל לבוא לבעלי המקצוע ולהציע להם לעשות עבורנו את התיקונים הדרושים.

בעלי המקצוע ישמחו, לפי דעתי, לשתף איתנו פעולה כיון שאם לדוגמא באים 10 רכבים אנו מביאים להם נפח עבודה גדול והם יעדיפו לקחת עבודה גדולה מאשר לטפל בעבודות קטנות.

הרעיון הוא שכל הרכבים יעברו פחחות וצבע בו זמנית ולא שנגיע להסכם עם בעל מקצוע זה או אחר לגבי הנחות כאשר כל אחד בא לבדו לעשות טיפול.

כמובן שככל שנהיה קבוצה יותר גדולה הדבר יתבטא במחיר העבודה :lol: .

ישנם כמה בעלי מקצוע שביררתי לגביהם והם מתאימים לנושא: צומת רעננה צפון ובאז"ת סגולה בפ"ת. אולי שווה לשקול בטירה (אם באים בקבוצה גדולה - המחיר יכול להיות זול משמעותית).

הדבר עשוי להוזיל עלויות בהפרש ניכר.

הנכם מוזמנים להביע דעתכם. :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אנו מקווים שנוכל להתחיל בתהליך בתחילת חודש אוגוסט 2003.

לפי הערכות ראשוניות פחחות וצביעה מלאה של רכב לא תעלה לנו יותר מאשר 8K לרכב.

כמובן שהדבר תלוי בכמה גורמים:

1) מספר האנשים בקבוצה. ככל שהמספר יגדל - המחיר יירד :wink:

2) המצב ההתחלתי של הרכב. כל אחד ורכבו שלו ומצבו הוא. מי מאיתנו שרכבו במצב יותר טוב ומי מאיתנו שרכבו במצב פחות טוב.

3) סוג הרכב המדובר. ישנם רכבים הדורשים עבודה רבה יותר וכמובן זמן עבודה רב יותר. הכוונה לרכבים שדורשים פירוקים ועבודות הכנה מיוחדות לפני הפחחות והצבע.

בשורה תחתונה -

העסק משתלם ובטח שהוא במחיר כדאי.

ישנם כבר מעונינים אשר פנו בה"פ.

לכל הפונים בה"פ - נא הצטרפו לשרשור על מנת שנוכל לעקוב ולראות מי מעוניין ןלהתחיל לקדם את הדברים הלאה.

בתקוה לשיפוץ טוב ומועיל לכולנו :D:D:D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלי המקצוע ישמחו, לפי דעתי, לשתף איתנו פעולה כיון שאם לדוגמא באים 10 רכבים אנו מביאים להם נפח עבודה גדול והם יעדיפו לקחת עבודה גדולה מאשר לטפל בעבודות קטנות.

הרעיון הוא שכל הרכבים יעברו פחחות וצבע בו זמנית ולא שנגיע להסכם עם בעל מקצוע זה או אחר לגבי הנחות כאשר כל אחד בא לבדו לעשות טיפול.

:D

לדתי יש הרבה מוסכים שיכולים לקלוט רק מכונית אחת או שתיים בו"ז ועושים עבודה יסודית הרבה יותר מבית חרושת שעובד על עשרה רכבים יחדיו.

האוטו ייצא 10 אבל אחרי כמה שנים כל הג'יפה תצא החוצה.

אני מכיר מוסך שיעשה עבודה הרבה יותר טוב ויותר בזול אבל הוא יכול לקבל מכוניות רק בבודדת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מתעניין במה שרשמתם לגבי הקבוצה וגם לגביי מה שזוית אמר אשמח לקבל תשובות!!

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המוסך יקבל כמות גדולה של רכבים, הוא ירצה לגמור את העבודה מהר -במיוחד אם הוא יוריד במחיר.. ואז גם העבודה תצא כך.

במבט ראשון הרכב יראה טוב אבל אחרי שנה שנתיים - כל החלודה תצא החוצה שוב.

אני הייתי מעדיף לשלם קצת יותר ולקבל עבודה טובה - אם לפחח אין עוד עבודות הוא יוכל להשקיע יותר ברכב אחד ולא למהר לרכב הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חייב להיות 80 רכבים באותו הזמן!!

מתארגנים אמרים לו שיש 10 רכבים אשר יגיעו אחד אחרי השני. משלמים מקדמה וזהו.

באים אחד אחרי השני ולא כולם ביחד. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים.

מה דעתכם שנתארגן כמה אנשים יחדיו ונכניס את הרכבים לפחחות וצבע ביחד :?:

הרעיון הוא שפשוט נתארגן קבוצה יחדיו.

כקבוצה יש לנו כוח והשפעה יותר גדולה. נוכל לבוא לבעלי המקצוע ולהציע להם לעשות עבורנו את התיקונים הדרושים.

כמובן שככל שנהיה קבוצה יותר גדולה הדבר יתבטא במחיר העבודה :lol: .

ישנם כמה בעלי מקצוע שביררתי לגביהם והם מתאימים לנושא: צומת רעננה צפון ובאז"ת סגולה בפ"ת. אולי שווה לשקול בטירה (אם באים בקבוצה גדולה - המחיר יכול להיות זול משמעותית).

הדבר עשוי להוזיל עלויות בהפרש ניכר.

הנכם מוזמנים להביע דעתכם. :D

אני בעד ...

אבל אני אכניס את הרכב לפחחות רק עוד חודש-חודשיים בתקווה שחודש הבא הוא יעבור טסט ...

הרכב שלי צריך הרבה עבודה לפי מה שרואים בתמונות שהעלתי לא מזמן ...

8K זה לא מחיר כזה נמוך, אני אישית שמעתי על 5K אבל בשטחים (אני אנסה לברר את השם של המקום בשבילך) ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית, בטח מדובר על טירה. זו גם אופציה שיש לשקול ולבדוק.

אם יגיעו הרבה רכבים, מה שיווצר הוא בעצם סרט נע במוסך. לכזה דבר מייחל ומצפה כל מוסכניק. אנחנו בעצם מזרימים לו עבודה באופן שוטף וקבוע. אין לו מה לדאוג לעבודות נוספות לאותה תקופה. מובטח לו מקור הכנסה באותו זמן.

כמובן שלא כל הרכבים יעברו את הטיפול יחדיו, אלא בהתאם לקיבולת המוסך והיקף העבודה הנדרש ברכבים. אין הכונה לבצע עבודה שטחית אלא עבודה יסודית ומעמיקה. הרעיון הוא להגיע בתור קבוצה ואז הכח והיתרון הכלכלי שלנו בתור לקוחות גדול מאוד.

לבעל העסק הדבר כדאי ביותר וכמו כן יש לו אינטרס עצום לבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר על מנת לקבל פרויקטים נוספים בעתיד. לכן בעל העסק ישקיע בשיפוץ ולא יבצע עבודה חפיפית. כמו כן הרי הוא יצטרך לעמוד בסטנדרטים שנקבע.

אני בטוח כי אנשים (במקרה זה - כל אחד מאיתנו) יעקבו מקרוב אחר כל שלב בעבודה ויוודאו את רמת ביצוע העבודות.

במחשבה הלאה קדימה ניתן להמשיך עם אותה קבוצת רכבים לנותני שרותים נוספים כגון רפדות.

מה שנדרש כעת מכל אחד מאיתנו הוא לברר ולבדוק מקומות אופציונאליים לביצוע העבודות.

מי שמכיר את המקום בטירה - נא יתן דעתו על עבודה שם.

בשאיפה כי בקרוב נסע כולנו במכוניות מסודרות ומשופצות :D:D:D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם צריכים להבין שבעל מקצוע שלוקח עליו שיפוץ רכב קודם כל צריך להיות רווחי.וזה אומר שכל השקעה מצידו תניב כסף. המחירים שאתם מדברים תקבלו עבודה בהתאם וזה אומר חומרים זולים ועבודת טיוח שלאחר זמן מסוים יהיה סימני בורקס.

ואני אומר את דברי מתוך ניסיון אני חי ומתפרנס מענף הרכב.אין קיצורי דרך לכל דבר יש מחיר.

לא מזמן סימתי שיפוץ רכב ואני יכול להגיד לכם שרק החומרים בכללי צבע .חומרי התזה.חומרי בידוד ברמה הכי גבוהה הגעתי 4.5k לא כולל חלקי פח למינהם.

סובלנות תמיד משתלמת.לכול התחלה יש סוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...