Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

20 שנה למגזין אוטו - מזל טוב.

turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 6661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל חודש יש את הזמן השקט.. הזמן בו אני שוקע לתוך מגזין אוטו החדש שהגיע הבייתה ומתעלם מהסביבה :-)

אחי מנוי לאוטו ולאוטו שטח ושנינו נהנים מכל שורה ותמונה

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכתבים לא ממש מתעסקים בחלק של התפוצה, אבל בגדול אני יכול להגיד לך שהמגזין נשלח בימים רביעי חמישי, מה שאומר שהוא היה אמור להגיע בחמישי-שישי. אם הוא לא הגיע עד שישי בערב זה בגלל סניפי הדואר האיטיים. בכל מקרה, הוא צפוי להגיע ביום ראשון על הבוקר.

אני יכול גם לומר שמנסים לצמצם למינימום את המקרים שבהם המנויים לא מקבלים את המגזין בסופ"ש הראשון של החודש, אבל לפעמים זה קצת בעייתי. החודש המגזין נסגר מאוחר עקב גודלו והעובדה שמבחן מפלצות התאוצה 2 נעשה ממש ברגע האחרון (עקב בעיות מזג אוויר...)

ולאילן - אז ציפית.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב... אני מניח שזה רק יצמצם לי את כמות התירוצים לא ללמוד למבחנים שיש לי עכשיו... :wink:

רוני - אני מודע לחלוטין לזה שאתם לא אחראים להפצת העיתון, אבל מה לעשות - שהמפיצים יושבים פחות בפורומי רכב... אז אתם ה"קורבנות" היחידים שיש כאן... :-P

בכל מקרה תודה על ההסבר.

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה, אז זה עובד לטובתך :wink: (ד"א, אנחנו באותה סירה... אני גם מחפש תירוצים לא ללמוד למבחן ביום שלישי)

בכל מקרה, היה רגוע שאני בהחלט אעביר את זה הלאה ואזכיר להם כמה זה מפריע למנויים. לצערי, לפעמים פשוט אין ברירה ומאחרים מעט...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב לאוטו!

אני כבר משתוקק לקרוא את הגיליון, שמעתי שהוא משהו מיוחד!

חבל רק שהמחיר קצת מרתיע...

אבל בכל זאת, מזל טוב ורק טוב, תמשיכו בעבודה הנפלאה!

למכירה שעון ברייטלינג shark יד 2 במצב נהדר!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו!!!

ישבתי עכשיו וקראתי מספר רב של כתבות מהעיתון של חודש פבואר,וזה ללא ספק העיתון האיכותי ,מעניין וטוב שיצא בשנים האחרונות.

יישר כח.

לירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב

הגליון החגיגי יפייפה.

דיי הופתעתי לגלות שהמיאטה החדשה פחות מתנהגת מהדגמים אותה החליפה.

ציפיתי שלפחות מיאטה לא תאבד את זה.

אבל לא נורא, היא עדיין מקסימה.

בנוגע למבחן המכונית הספורטיבית של העשור, הייתי שמח לראות שם איזו 106GTI או 306GTI.

אבל לפחות היה יצוג להאצ'בק הספורטיבית, בדמותה של הקליאו ספורט.

הסקירה על כבישי הנהיגה הטובים של ישראל הייתה מעניינת, יצא לי לנסוע בכביש מעלה הגלבוע ובכביש שיורד לכיון צומת כינרת, פשוט תענוג.

רעיון יפה שהיה יכול להתווסף לכתבה הוא שליד כל כביש, היה ציון שמות מכוניות שמתאימים לו במיוחד.

נהנתי לקרוא.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למיאטה החדשה. שלא תבין לא נכון, המיאטה החדשה יותר מהירה מהדור השני והראשון נקודה. פשוט מבחינת כמה שהיא נותנת לך לעבור את המגבלות ולשחק איתה , פה קבור הכלב ...

בסופו של עניין המיאטות הקודמות פשוט יותר מהנות וזה השיקול העיקרי מבחינתי לקניית רכב (שימו לב למשבצת שלי על המיאטות :-) )

מפתיע אותי שהיו כתבים שהעדיפו לטייל בשדות הירוק על פני השתתפות במבחן 7 הגדולות ;-) מבחינתי הנסיעה ב S2000 היתה מרטיטה, אטפילו שעדיין אני אעדיף את המיאטה, רק בגלל שעם המיאטה אני יכול להנות ולזרוק כל יום וההונדה קיצונית ברמות. אבל רעש מנוע ... ממכר :!:

היה כיף לקבל את העיתון היום ולהרגיש שאני חלק ממנו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגזין באמת איכותי החודש! :mm_tongue

מישהו שם לב לאיזה טור מוזר של הכתב המהולל במבחן המיאטות? (ולא מדובר הפעם על רוני..) :wink:

סחטיין על הכתבה ניב, כולנו גאים בך וזוכרים שניצחת ביום שבת האחרון! (קשה לשכוח :mad: )

(יכול להיות שניב ערך לי את התגובה..) :lol:

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם נהניתי מאד לקרוא את המגזין של החודש אך הכתבה שלה חיכיתי המון זמן איכזבה אותי מאד

"מפלצות התאוצה 2" - פעם הבאה שרכבים יבואו מוכנים !!!! מסר לבעלי הרכבים.

הכתבה הייתה מעניינת מאד אך להרבה רכבים לא נמדדו זמנים,חלקם אפילו לא היו תקינים וחלק

לא הגיעו למיאוץ.

גורמים אלו אכזבו אותי שכן בעתיד עלולים להיות מיאוצים חוקיים ורצינות בעלי הרכבים מוטלת על הכף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...