Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידון אישי :) כמה ק"מ עברו הפלאגים בתמונות המצורפות ?

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 6812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, אני מצרף לפה תמונות של פלאגים, תזרקו ניחושים כמה הם עברו :)

יש גם פרס למנחש הנכון: ארבעת הפלאגים שמצולמים בתמונה, ביחד עם מה שפעם היה חוטי הצתה.

http://pic.hevre.co.il/UserAlbum.asp?uid=15FB339D765E4A9E8CC796537547FCA2&alid=304821

שיהיה ערב טוב, ויותר מאוחר אני יסביר לכם מזה וכמה ולמה וגם יתן לכם המלצה חמה על מוסך שאסור להתקרב אליו בשום אופן.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלג NGK עם סמל של פיאט לנציה, בסובארו גאסטי , עדיין לא נתקלתי!

פלג NGK לרכב יפני בעל הצתה אלקטרונית יכול למשוך גם 20000 ק"מ ויותר!

לפי התמונה המצורפת , האלקטרודה קצרה ושחוקה עם כי מעידה על מנוע ושרפת דלק תקינה!

לסיום אני מהמר על 20000אלף למרות שלפי נימת ונוסח הודעתך, אפילו לא 5000 ק"מ!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן

לא טמפרה, תחשוב שוב על עוד פיאט שנמצאת בהישג ידי, ואתה ממש לא בק"מ...

הטמפרה תודה לאל מקבלת פלאגים כל 5000 או 10000, זה בחינם גם ככה.

ולא NGS, הם דווקא חזקים בקטע של להחליף כל מה שלא צריך...

המוסך שאני הולך לדבר עליו זה מוסך שלא מחליף משהו שפועל.

צביקה, זה לא של ג'אסטי, אבל אם אתה כ"כ רוצה יש לי גם כמה פלאגים מהג'אסטי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלגים ניראים די בסדר למנוע תקין שביצע החלפה ב 10000 ק"מ

אבל לפי השאלה שלך יש משהוא ניסתר אז אני מהמר על 56000 ק"מ

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ניתן לכם עוד קצת לנחש...

ועכשיו ככה, על המוסך:

הרכב שממנו ירדו הפלאגים, היה "מטופל" במוסך "מרכב א.ש" או משהו כזה, המוסך נמצא ברחוב הבנאי בחולון, בדיוק ממול הפניה לרחוב החופר, שערים ירוקים כאלו...

זה האמת לא מוסך, זו ממלכת חאפרלנד של שנות ה50 בערך :|

האוטו נכנס אליהם לעשות מצמד לפני חודשיים, עם בעיה בציריה, ונאמר להם מראש להיות עדינים איתה, במקום זה, הם פשוט תשלו את האמאמא שלה החוצה עם הגיר ביחד, ניחא, אז נחליף ציריה, לא קרה כלום, אבל ?!?!?!?! הם פשוט החזירו חצי ציריה לרכב, בלי גומיה, בלי כלום, התוצאה:

הגה רועד במהירות שעולה על 30 קמ"ש, ואני כשגיליתי את זה נכנסתי לפאניקנה מטורפת ונסעתי אל המוסך בחזרה ממש באטיות, הוא בשיא חוצפתו עונה לי "אבל זה רועד רק מעל 90 קמ"ש" השארתי שם את הרכב, והלכתי ברגל לעבודה...

מקרה אחר:

הכנסנו אליו מאזדה 626 השייכת גם היא כמו הפונטו לבוס שלי, בגלל התחממות פתע

מה קרה ? אין מים ברדיאטור בכלל, טוב, מילאו מים, הניעו את האוטו, ושימו לב עכשיו טוב טוב לזה:

"בדקנו בעין, אין נזילות", על מכשירי לחץ הם לא שמעו לצערי :|

היום באתי להראות לו את הפלאגים, המפגר רצה להחזיר לי אותם למנוע אמר לי "אתה נוסע עם זה בשקט עוד 10 אלף ק"מ"

בקיצר, גם אם אתם צריכים לנסוע באוטובוס, אל תכנסו למוסך הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שזה לא הכל, אולי רק מה שאני יודע, כי אני מכיר את הרכב הזה ואת המוסך תקופה של 3 חודשים, לא יודע מה היה בחצי שנה שקדמה לשלושת החודשים האלו...

ואני נותן רמז:

amitt הכי קרוב, קצת למעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני חושף את התשובה:

88500 ק"מ !!!

זה מעיד על מצב המנוע בתור "תקין", יכול היה להיות יותר טוב אם מישהו היה מועיל להחליף שם פלאגים מידי פעם :|

לילה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן.

נתקלתי במקרה דומה בפולו של ההורים שלי לצערי. החלטנו לבצעו לבד את הטיפול האחרון. קנינו את כל החלקים, והלכנו לחבר של אבא שלי לבצע את הטיפול.שהחבר של אבא שלי הוציא את הפלאגים הישנים חשכו עיני. הם נראו בערך באותו מצב שהפלאגים שאור העלה כאן, היו חלודים וגמורים לחלוטין, בקושי יצאו, אני לא יודע איך האוטו נסע ככה, זה נס. תבינו, האוטו היה מטופל עד עכשיו במוסכים מורשים של צ'מפיון, ז"א שהפלאגים לא הוחלפו כ- 90046 ק"מ! (חוץ מיזה, מאוד "שמחתי" לראות כמה ברגים חסרים ומשוחררים יש בתא המנוע...)

אני הגעתי למסקנה: עדיף לטפל באוטו לבד, ואם אתה הולך למוסך, שב לו על הראש. אפילו שיגיע למצב שהמוסכניק יגיד לך ללכת ושהוא לא רוצה לטפל לך באוטו כי אתה נודניק, אבל לפחות להיות בראש שקט.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...