Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע תמיכה לחוק הספורט המוטורי 2 יוצא לדרך!!!!

kobi911
שימו לב! השרשור הזה בן 6746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן, השתתפו באירוע גם נהגי מסלולים.

AA123, אל תדאג, הסיוויק אינה המחליפה של הראלי..........

במקצה הגמר הנהגים כולם נהגו על אותו רכב.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 415
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל לא הייתה שום נוכחות או ארגון .....(what the fuck is sr- club)

מחכה להמשך..

כמו שיש חברות קש, כנראה שיש מועדוני קש;-)

אולי פעם הבאה צריך לפתוח מועדון PSI1, PSI2 ו-PSI4U כדי שכולם ישתתפו;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודווקא משום מה אני קורא התבכיינות שלך , ולא בפעם הראשונה.

גם אם אתה צודק (היו ליקויים רציניים בג'ימקאנה הזו . מסלולים הוא לא בדיוק המקום הכי טוב לאירוח מאות אנשים)- מה דעתך פעם אחת לקום ולארגן משהו ? לבכות זה קל.

אפשר להסתכל על הנקודה הזאת ככה אבל למה לא לחשוב על זה בצורה של שאם כבר מרימים אירוע מרשים וגדול למה לא לסגור קצוות ולעשות תמיד בשיטה החאפרית הישראלית של יהיה בסדר.

בעיקר נושא החניה מאוד הפריע לי שהיה בלאגן איימים בשעות שהגיעו הרבה אנשים, במקום לשים את המחסום לפני הכיכר ולכוון את האנשים ישירות ימינה העמידו את המחסום עם השומרים המעפנים בכניסה אנשים שלא הבינו בכלל מה קורה שם התחילו לעשות רוורסים ובתוספת המשאיות היה שמח.

שראם סמואל בא לשער (איפה שהשומרים עמדו) שאלתי אותו למה הבאלגן הזה ולמה הוא לא אמר משהו או ניסה לשנות הוא אמר לי שהוא תרם את המגרש וכל השאר לא שייך לו... הקטנת הראש הישראלית האופיינית.

אותי בכל מקרה העליב או אכזב שב12 המקום התחיל להתרוקן צפיתי מאנשים בעיקר אלה ש"תרמו" את המכוניות שלהם לתצוגה לא להתחפף כל כך מוקדם זה היה נראה כמעט כמו איזה בדיחה שבשלבי הגמר (כביכול הקטע המעניין ביותר) לא היה אף אחד כבר עזוב שלפני הגמר היה הפסקה שאף אחד לא הודיע שהיא נגמרה והגמר מתחיל.

עוד נקודה זה שהמתחרים הראשונים (הפורשה, M3 ועוד כמה) הלכו אחרי כמה דקות שהם ירדו מהמסלול... יענו מה זה היה סיבוב פוזה? אם לא ניצחתם אין טעם להשאר? בגלל זה לא היה צריך לעלות 3 סיבובים ברצף רק כדי לגרום להאנשים להשאר.

גם בקשר ללוח תוצאות... היה קשה לארגן לוח דיגיטלי של 4 ספרות שיראה את התוצאה אחרי כל מקצה? זה חלק מהאירגון הבסיסי של האירוע! זה לא תצוגת יכולת זה היה תחרות מדידת זמנים והקהל פשוט לא ידע אותם, עזוב את זה ששוב אנשים היו צריכים לעמוד שעות כדי לראות את התחרות לא פלא שפרשו כל כך מהר כמה זמן בן אדם מסוגל לעמוד?!

זה התבכיינות מעורבת בביקורת בונה, אני לא לקחתי על עצמי את האחריות כי אני יודע שאני לא יכול להרים אירוע כזה אבל קובי בתור בן אדם שלקח על עצמו להרים אירוע היה צריך לארגן לעצמו צוות של אנשים שיסדרו אירוע מסודר מא' עד ת' הבעיה שבאירוע הזה היה כל כך הרבה חורים שכל מה שאני יכול לקוות זה שהאירוע הבא יהיה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה התבכיינות מעורבת בביקורת בונה, אני לא לקחתי על עצמי את האחריות כי אני יודע שאני לא יכול להרים אירוע כזה אבל קובי בתור בן אדם שלקח על עצמו להרים אירוע היה צריך לארגן לעצמו צוות של אנשים שיסדרו אירוע מסודר מא' עד ת' הבעיה שבאירוע הזה היה כל כך הרבה חורים שכל מה שאני יכול לקוות זה שהאירוע הבא יהיה יותר טוב.

מצטער מאוד!

אם אתה מעיד על עצמך שאתה לא לוקח על עצמך הפקת אירוע כזה כי אתה פשוט לא מסוגל...אז איך בדיוק אתה מעביר ביקורת על מישהו שכן עשה זאת?

אם אתה, לדעתך, לא מסוגל להפיק אירוע כזה אין לך זכות להעביר ביקורת על מי שכן, במיוחד כשמי שעשה זאת עשה את זה כן לטעמם של רבים בצורה מוצלחת למדי.

נכון שתמיד אפשר להשתפר ולמיטב הבנתי כן קיימת עקומת השתפרות מהמפגש הקודם (לא נכחתי במפגש הראשון).

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע להעביר ביקורת תמיד אפשר... לא צעקתי היה חרא בלי הסבר.

ניסיתי לנמק את עצמי בצורה יפה ומתורבתת למה אני חושב האירוע גרוע בנקודות מסויימות.

מבחינתי ההצלחה היחידה שהייתה למפגש מעבר אירגון התחרות הוא ההופעה של כמות נכבדת של אנשים.

אבל אני לא מארגן את האירוע ולמרות זאת בתור אורח אני יכול להעביר ביקורת כדי שיהיה שיפור בעתיד.

אתה לא צריך לבנות אוטו כדי לבקר אותו, אני בטוח שרוב כתבי הרכב לא בנו רכב בחייהם. ולכן אני מאמין בזכותי לבקר את האירוע.

עזוב את הקטע שבסוף גם דפקו לי כנפון שביאס לי את היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע להעביר ביקורת תמיד אפשר... לא צעקתי היה חרא בלי הסבר.

ניסיתי לנמק את עצמי בצורה יפה ומתורבתת למה אני חושב האירוע גרוע בנקודות מסויימות.

מבחינתי ההצלחה היחידה שהייתה למפגש מעבר אירגון התחרות הוא ההופעה של כמות נכבדת של אנשים.

אבל אני לא מארגן את האירוע ולמרות זאת בתור אורח אני יכול להעביר ביקורת כדי שיהיה שיפור בעתיד.

אתה לא צריך לבנות אוטו כדי לבקר אותו, אני בטוח שרוב כתבי הרכב לא בנו רכב בחייהם. ולכן אני מאמין בזכותי לבקר את האירוע.

עזוב את הקטע שבסוף גם דפקו לי כנפון שביאס לי את היום.

אתה תעזוב את זה שדפקו לך כנפון, זה יכול היה לקרות בכל חור במדינה הזאת וזה שדפקו לך כנפון לא אומר כלום על הארגון של האירוע והצלחתו.

אתה יכול להאמין כמה שאתה רוצה בזכותך לבקר, רק אל תצפה שמישהו יתייחס אליה ברצינות או בכבוד. זה פשוט לא לעניין.

תבין, ביחס לגישה של אירוע מוטורי בארץ האירוע אתמול היה מאורגן מאוד ומוצלח מאוד, אמרתי כבר שתמיד יש איפה לשפר אבל צריך לדעת איך ומתי להעביר ביקורת.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

aa123 לא הבנתי את הבדיחה האחרונה (למרות הסמלון ) ,

אתה נהנה מההונדה שלך סבבה ,תהנה ,

קובי

כל הכבוד על הארוע שיצא (שחששת שיהיו מפשלות) ,

ולגבי הערות על הארגון (כל הבכיינים למיניהם) אז בבקשה להירגע כי אילו הייתם יודעים כמה שיחות טלפון + כסף אישי קובי הוציא על האירוע (שהיה בעיקר לטובת כולם) לא הייתם מתחלפים איתו ,במקרה יצא לי לדבר איתו כמה פעמים בחודש האחרון ולשמוע בקול שלו את הייאוש ( זה כן רוצה להיות ספונסר ,רגע הוא לא רוצה , הארגון מול מסלולים ועוד הרבה דברים ),

נכון שהיו קצת פאדיחות (גדר ,שמירה ,מערכת הכריזה ,ערסים שעשו נזק לרכבים.....) אבל מה לגבי החברה שעלו למסלול עשו את סיבוב הראווה שלהם ונעלמו ,על זה אף אחד לא מדבר אהה ,גם זה באשמת קובי ,ברור ,קובי גם היה ציך להיות השומר של בעלי הרכבים המציגים והמתחרים שלא ילכו הביתה :?

אל תשכחו שזה האירוע השני בלבד וכל פעם לומדים עוד ועוד .

בכל מקרה אני מצדיע לו !!!

אדם אחד שקרע את התחת בשביל כולם!!!.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר בעצם אתה תתעלם מכל מה שאמרתי (שהיו דברים שנאמרו במלוא הרצינות) ותתייחס לפיסקה האחרונה הכי פחות חשובה שכתבתי אותה כדרך אגב?

תתייחס לביקורת וזהו

ועובדה שהיו בעיות מהותיות

*רכבים שמציגים היו צריכים להיות נוכחים מתחילת האירוע ועד סופו והם היו צריכים לדעת את זה מראש ולא ב1 חצי מה"תצוגה" נעלמה.

*דבר שני לא הגיוני שאירוע שנערך מ9 בבוקר עד 3 בצהריים בערך אנשים שבאו ב10-11 יעלמו ב12-12 וחצי... בעצם זה שלא היה איפה לשבת אנשים עמדו שעה שעתיים ועפו הביתה כי כמה אנשים יכולים לעמוד בשמש.

אתה יכול להתעלם מזה ולהגיד שאין לי זכות להעביר ביקורת אבל זה בדיחה כי אתה מתעלם מהעובדות.

בקשר לכנפון עובדה שזה קרה שם באירוע לתמיכה בספורט המוטורי. וגם חניתי מטר מהשומרים שנעלמו בשלב מסויים. עזוב זה לא הנקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אחד יש את הזכול להביע את עמדתו רק מה שחבל שאלה למעירים לא רוצים גם את הצד הטוב שבעניין (אכן היה ארוע ולא היו הורדות מהכביש בגללו ) .

ולמה אתה לא צעקת על אלה שהלכו ,אם היית צועק אז אולי עוד אנשים היו שמים לב לזה ,

כנראה שלך נוח שאנשים אחרים יעשו את העבודה בשבילך ואתה רק תבקר.

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכנו סרט קצר מארוע התמיכה בחוק הספורט המוטורי שנערך ביום שישי האחרון.

לצפייה בסרט הקליקו כאן.

http://www.4x4.co.il/details.asp?ed...259&np=&cat=283

מחייב רישום לאתר השטח (לא בתשלום).

אילן

אתר השטח הישראלי

www.4x4.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי האנשים האחרונים שצריך להאשים אותם בחפאריות ישראלית וכו' אלה הם מארגני האירוע ..

אנשים כמו קובי עובדים ממש קשה ונותנים את הנשמה בשביל שלחובבי רכב מתוסכלים כמונו יהיה יום אחד ספורט מוטורי חוקי כמו כל מדינה שפויה אחרת בעולמנו.

(ג'מאייקנה מסודרת כל שבת בבוקר חלום טוב, לא?)

תאמינו לי שאני הבן אדם שהכי שונא את החאפריות הישראלית אבל באירוע הזה אני בכלל לא מדבר כי מדובר פה באנשים שנתנו והשקיעו המון זמן מזמנם הפנוי ולפי דעתי צריך רק להעריך אותם על זה.

באיחוד אנחנו שבד"כ יושבים ומדברים פה במקום לצאת ל"שטח" ולעשות משהו..

אז יש לי רק להגיד כל הכבוד למארגני האירוע , ונפגש באירוע הבא! :mm_yeah:

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...