Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע תמיכה לחוק הספורט המוטורי 2 יוצא לדרך!!!!

kobi911
שימו לב! השרשור הזה בן 6718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר אמרתי הופקו לקחים והפעם הבאה תהיה טובה יותר

מצד שני לכל המבקרים שיורים באוור כי זה קל!!!!!

אז:

א.היה פרמדיק,תיק עזרה ראשונה,ורכב חילוץ 4*4

ב. אירוע זה בראש ובראשונה,היה לקידום החוק וכולם ידעו

שהג'ימקנה לא היתה העיקר, והייתי צריך להכניס הרבה

תכנים אחרים

ג. רציתי לשתף כמה שיותר נהגים כי פנו אלי הרבה,בשביל

לישתתף אז היתה כמות משתתפים רבה

ד. בטיחות ,עדיין לא ראיתי בארץ שמשהו שיתקין גדר

מסביב למסלול,מבכינת בטיחות היה מעולה ,כמובן

שאפשר לשפר,ב-WRC הכול פתוח אין גדר ואנשים

ממושמעים

ה.מישל לא אירגן הוא בא כמשתתף ונתן טיפים

לסיכום, לכל הבכינים, נכנסתם לאירוע בחינם לא עזרתם בכלום,

אבל תלונות יש לכם בלי סוף!!!

אז בפעם הבאה באו לעזר ואולי יהיה יותר טוב למרות שלדעתי היה אירוע ענק!!!

למשתתפי הג'מקנה שלמתם 100 ש"ח לא רק לתחרות גם לכיסוי

הוצאות!!!

בברכה

קובי כהן

נ.ב

תודה לאתר 4*4 על סירטון האירוע,מדהים!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 415
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קובי , בפעם הבאה אל תתבייש לבקש עזרה! אני אישית הייתי מגיע לעזור במה שאפשר ואני בטוח שעוד רבים כמוני... כמו שאמרו לפניי , לא צריך שכל הנטל ייפול על אדם אחד!

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אירוע נהדר!

כל הכבוד למארגנים!!!

גם הדרך הלוך וחזור היו מעניינות...:wink:

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי ,

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה אבל אין תירוץ לזה שלא היו בחורות בביקיני !

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, אין דבר כזה שאי אפשר או אין זכות להעביר ביקורת. מי שהיה במקום - זכותו להגיד את דעתו (רצוי עם נימוקים ונימוסים, כמובן).

קובי - עשית דבר נדיר והשקעת הרבה בשביל משהו שאתה מאמין בו. על זה מגיע כל הכבוד. ועדיין - תן גם את הכבוד למבקריך, תקשיב להם, תגיד תודה למי שמעיר הערה בונה גם אם היא לא ישימה. אני אומר את זה כחבר ועד מועדון אלפא, שותף לארגון הרבה ארועים של המועדון שגם מקבל הרבה ביקורת על הארועים האלה ומשתדל להקשיב וליישם. מי שטרח לכתוב ביקורת, גם הוא השקיע (גם אם רק דקה או שתיים) כלומר הראה שאכפת לו. אני גם אומר את זה כמנהל חברה שצריך לדעת לקבל ביקורת מעובדים ומלקוחות. קבלה נכונה של ביקורת מכל מי שמוכן להשמיע אותה היא גם תנאי לתהליך למידה וגם כלי ניהול ויחסי אנוש ממדרגה ראשונה.

לדעתי - הביקורת על בטיחות הצופים בג'ימיקנה עצמה אכן אינה כל כך רלבנטית, הרי ברור שקשה לארגן בארץ תחרות מסודרת עם גדר בטיחות ומקומות ישיבה והכל... זו הרי מטרת החוק - שבסופו של דבר כן יהיו בארץ מתקנים מסודרים ומאובטחים שלא צריכים להסתתר תחת הגדרה של "בית ספר לנהיגה" או משהו כזה. התחרות עצמה היתה בהחלט מהנה, היה כיף לעשות את המסלול הזה וגם לצפות במשתתפים האחרים.

לצד השלילה - ראוי היה לארגן יותר טוב את הכניסה וההתפרסות של הרכבים בחניה בתחילת היום, ובעניין זה אני בטוח שבעתיד ניתן יהיה להעזר בנציגי המועדונים שיארגנו כל אחד את הנציגים שלהם בשטח שיוקצה לכך מראש.

שוב, בוא נשים דברים בפרופורציה... אני הייתי שם מ-8 עד כמעט 3 אחה"צ, אז נכון שהיו הרבה זמנים מבוזבזים אבל כשהאווירה טובה ויש במקום חבר'ה שרובם באו להנות, הזמן עובר מהר, ובסה"כ המטרה הושגה.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודווקא משום מה אני קורא התבכיינות שלך , ולא בפעם הראשונה.

גם אם אתה צודק (היו ליקויים רציניים בג'ימקאנה הזו . מסלולים הוא לא בדיוק המקום הכי טוב לאירוח מאות אנשים)- מה דעתך פעם אחת לקום ולארגן משהו ? לבכות זה קל.

באמת חיכיתי שתמצא על מי "ליפול" גם בשירשור הזה..

בתור אחד שלא משתתף אף פעם וכמעט גם שלא מגיע לאף אירוע מוטורי, אני לא חושב שאתה יכול לשפוט אותי, לקרוא לי בכיין!

אני חושב שקובי נתן הרבה בשביל להקים את האירוע (גם זה וגם הקודם!) והוא בהחלט ראוי להמון הערכה,

ולעומת זאת אני חושב שהאירגון של בי"ס מסלולים עצמו היה לא טוב!

סה"כ אני נותן ביקורת על מנת שיפור הארגון בפעם הבאה ואני בהחלט מוכן לעזור עם קובי רק יבקש ממני.

אני לא יוסיף יותר כי אני חושב שהתגובה של ניב בהחלט משקפת את המחשבות שלי בנושא ובגלל שאמרתי את מה שהכי הציק לי בכל היום ההוא!

כמו שאמר הבחור ממועדון אלפא (ערן), אם מישהו מעיר על משהו זה בד"כ אומר שאיכפת לו!

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרתי הופקו לקחים והפעם הבאה תהיה טובה יותר

מצד שני לכל המבקרים שיורים באוור כי זה קל!!!!!

אז:

ב. אירוע זה בראש ובראשונה,היה לקידום החוק וכולם ידעו

שהג'ימקנה לא היתה העיקר, והייתי צריך להכניס הרבה

תכנים אחרים

ג. רציתי לשתף כמה שיותר נהגים כי פנו אלי הרבה,בשביל

לישתתף אז היתה כמות משתתפים רבה

לסיכום, לכל הבכינים, נכנסתם לאירוע בחינם לא עזרתם בכלום,

אבל תלונות יש לכם בלי סוף!!!

אז בפעם הבאה באו לעזר ואולי יהיה יותר טוב למרות שלדעתי היה אירוע ענק!!!

למשתתפי הג'מקנה שלמתם 100 ש"ח לא רק לתחרות גם לכיסוי

הוצאות!!!

בברכה

קובי כהן

אוקיי עכשיו לתגובה שלי.

מתי באיזה שלב של אירגון האירוע אתה רשמת באיזה מקום שאתה רוצה עזרה ואף אחד לא התנדב והיית ממש קדוש מעונה שהיה צריך לעשות הכל לבד?

אני בטוח (במעל 100 אחוז) שאם היית מבקש מתנדבים לעזרה ואירגון האירוע היו אנשים שקופצים ואומרים שהם מוכנים לעזור לך בכל עזרה של אירגון במהלך ולפני האירוע.

בקשר לחינם... זה משהו שמעצבן אותי גם בצורה מסויימת... אני חושב שאם החנייה הייתה מסודרת ולא חאפרית היית יכול לגבות 10 שקל חניה מכל רכב ואני בטוח שרוב האנשים (אם לא כולם) היו משלמים בשמחה את הסכום הפעוט הזה כדי גם לתרום להמשך אירועים כאלה בעתיד וגם לכיסוי ההוצאות של אירוע זה.

הרי המגרש החלקה שליד (שאומנם לא קשור למסלולים) היה ריק בערך כבר משעה 9 וחצי ולכן אולי היה אפשר לארגן חניה מסודרת שם.

שלא תבין אני מאוד שמח שמישהו לקח יוזמה לארגן אירועים ובתור חבר במועדון PSI אני מוכן לעזור ולתרום כדי להמשיך ולשפר אירועים כאלה בעתיד כדי שבלי קשר לחוק התרבות המוטורית בארץ תתחיל להתפתח. פשוט בתור בן אדם שראה איך מרימים אירועים בעיקר בארה"ב יש לי ציפיות אחרות לגבי האירועים שנערכים בארץ. כל מה שאני יכול לקוות שכמה שיותר מהר נגיע לרמה הזאת ושכמה שיותר אנשים יעזרו כי אף אחד לא אמר שאתה צריך לעשות את זה לבד!!!

בכל אופן תודה רבה על אירוע מהנה מאוד

דור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת חיכיתי שתמצא על מי "ליפול" גם בשירשור הזה..

בתור אחד שלא משתתף אף פעם וכמעט גם שלא מגיע לאף אירוע מוטורי, אני לא חושב שאתה יכול לשפוט אותי, לקרוא לי בכיין!

אני חושב שקובי נתן הרבה בשביל להקים את האירוע (גם זה וגם הקודם!) והוא בהחלט ראוי להמון הערכה,

ולעומת זאת אני חושב שהאירגון של בי"ס מסלולים עצמו היה לא טוב!

סה"כ אני נותן ביקורת על מנת שיפור הארגון בפעם הבאה ואני בהחלט מוכן לעזור עם קובי רק יבקש ממני.

אני לא יוסיף יותר כי אני חושב שהתגובה של ניב בהחלט משקפת את המחשבות שלי בנושא ובגלל שאמרתי את מה שהכי הציק לי בכל היום ההוא!

כמו שאמר הבחור ממועדון אלפא (ערן), אם מישהו מעיר על משהו זה בד"כ אומר שאיכפת לו!

תום

אני לא צריך לפרט לך איך ומתי אני מגיע , לאירועים שאני יכול אני מגיע , ומכיוון שאני מטופל במשפחה - מן הסתם קצת יותר קשה לי לעזוב הכל בשבת ולהגיע לכל אירוע שאתה פשוט קם אליו בבוקר...

במקרה שלך , אחרי שזה מגיע פעם ועוד פעם - זה כבר מתחיל להיראות כמו התבכיינות.

האירוע היה רחוק מלהיות מושלם , ואני בטוח שאם וכאשר תהיה פעם הבאה - יופקו לקחים - אבל לא ממש ראיתי שבאת והצעת עזרה לקובי או לכל אחד אחר.

מכיוון שכך , עדיף שתחפש איך אתה יכול לעזור , ולא להתבכיין.

איכפת לך ? תבוא ותעזור לפני - לא לאחר מעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לצוות האתר 4X4 או מי שהכין את הסרטון המעולה והמשובח הזה!!

תגידו, זה כל ה"משוגעים" של ה4X4 מקשיבים למוזיקה מוזרה כזאת???

מאיפה חפרו את השיר הזה? אבל לא נורא..

יצא לך מעולה! תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי , תודה רבה ישר כח על האירגון ועל הכח לעמוד בלחץ האדיר שהופעל עליך באותו יום....

נהניתי מאוד ואני מחכה כבר לאירוע הבא, ישר כחך.

Offer Nissim In the mix

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...