Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשרי לחבר מגבר בצורה זו?

liran
שימו לב! השרשור הזה בן 7680 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם ניתן לחבר מגבר כך:

מגבר מסוג VIBE 420

שהנתונים שלו הם:

4 x 100 Watts RMS at 4 Ohms

4 x 200 Watts Max at 4 Ohms

2 x 400 Watts Max at 4 Ohms Bridged

4 x 175 Watts at 2 Ohms

Bridgeable at 4 Ohms

2 Ohm Stereo Stable

Tri-Mode Capable

משתי יציאות לעשות ברידג' לסאב 4 אום - וכך הוא יקבל 200W RMS

לכל יציאה מהשתיים שנותרו לחבר זוג רמקולים במקביל (כך שההתנגדות הכוללת היא 2 אום וכל רמקול יקבל כ 90W MAX)

כמובן שהכוונה היא לחבר 2 רמקולים ימניים במקביל ליציאה הימנית של המגבר ו2 שמאליים במקביל ליציאה השמאלית של המגבר

האם ניתן לעשות זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת העיקרון התצורה שאתה מתאר אפשרית לחלוטין. אבל יש רק שתי בעיות קלות

1) לא תוכל לכוון נקודות חיתוך בקרוס בנפרד לרמקולים הקדמיים והאחוריים וכן ההגברה תמיד תהא שווה לשני הזוגות (אותה כמות WATT לאו דווקא אותה עוצמה , תלוי גם בנצילות)

2) לא בטוח שהמגבר יעמוד בלחץ המוגבר , במידה ואתר שם לב להתחממות יתר, וותר על התצורה הזו.

עוד אופציה שיש לך היא לחבר הכל ב Tri-Way -

רמקולים קדמיים על הקדמיים , אחוריים על האחוריים. על הרמקולים האחוריים במקביל לרמקולים תבצע גישור גם לסאב ותחתוך אותו באמצעות סליל חיצוני (קרוס פסיבי).

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש שאלה אחרת שלא כל כך קשורה.

יש לי רמקולים פיוניר 150 וואט max קדימה 6.5' ורמקולים קנווד 200 וואט max אחורה 6*9.

עכשיו לשאלה אני רוצה לחתוך לרמקולים הקידמיים את התדרים הנמוכים, כי כאשר אני שומע בווליום שומעים שהבאס שלהם לא נקי.

איזה קבל אני צריך כדי לחתוך אותם בתדר מתאים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7680 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...