Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעה עצמאית-היתכן?

MINI MATAN
שימו לב! השרשור הזה בן 6850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצובישי- אני חייב לאמר לך שאני ממש אוהב את סגנון השיפורים שאתה עושה לכל הרכבים שלך.

כל הרכבים שהיו ויש לך שנראות כסטנדרט ממש ממש משעממות פתאום אחריך הופכות ליפות פצצות!

קבל ח"ח ענקי על הטעם הכישרון והאבחנה :).

בהחלט, מחזק גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצובישי- אני חייב לאמר לך שאני ממש אוהב את סגנון השיפורים שאתה עושה לכל הרכבים שלך.

כל הרכבים שהיו ויש לך שנראות כסטנדרט ממש ממש משעממות פתאום אחריך הופכות ליפות פצצות!

קבל ח"ח ענקי על הטעם הכישרון והאבחנה :).

בסוף עוד ישימו אותו מנהל :)

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיסטולט נמכר בחנויות כמו ACE וקנה או בנה

אם אתה רוצה לעשות מקצועיי תקנה פיסטולט יקר ואיכותי

כמו כן אתה צריך גם מדחס

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מאזור הצפון אני אוכל להלוות לך פיסטולה מקצועית.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי, אני ממש מפלא על התמיכה החיובית... לצערי, כשאני חשבתי על הנושא היו בעיקר תגובות שליליות...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=81848

כמובן שקומרפסור הוא יכול להשכיר, אבל זה נשמע ממש מענין, אם זה באמת אפשרי (אני עדיין חולם על כחול מטאלי לאונו...)

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקיריי, קל לכתוב ולדבר אבל תוצאות טובות משיגים רק בהרבה נסיון ואימון - כל אחד מוזמן לנסות...

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להשכיר ממספר חנויות באיזור תלפיות פיסטולט+קומרפסור.

אגב, אם באמת תלך על זה יש אפשרות שאצטרף אליך ואולי אפילו נחלק הוצאות.

אם תחליט שאתה באמת עושה את זה דבר איתי בהודעה פרטית.

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקיריי, קל לכתוב ולדבר אבל תוצאות טובות משיגים רק בהרבה נסיון ואימון - כל אחד מוזמן לנסות...
כל מילה שלך במקום! מילת המפתח פה בכל זה הניסיון!!! אני מציע לך שתימצא לך איזה מכסה מנוע ישן לא משנה של איזה אוטו ותעשה עליו ניסיונות לפני הצביעה על האוטו שלך.
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...