Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעה עצמאית-היתכן?

MINI MATAN
שימו לב! השרשור הזה בן 6811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, אני על סף רכישת דיהטסו שרייד...רכב בעלות נומכה אשר נועד לשנע אותי לבית ספר וטיפה למקומות אחרים (בכל שאר הזמן הרכבים של ההורים יעשו את העבודה)

שמתי לב אבל הרבה פרטים שבחנתי, שיש קילופי צבע ופיצוצים והבדלי גוונים בולטים לעין.

לעניין-למרות שהרכב פשוט,עגלה ומה שלא יהיה חשבתי לצבוע אותו בעצמי.

המטרה-למזער עלויות.

ז"א אני מחפש עצות או מדריכים או יותר טוב פרוייקטים עצמאיים של אנשים שעשו דבר כזה...

אני רוצה לעשות את הצביעה כך שתיראה יפה ולא חאפרית, כמו כן אם יש למישהו מושג כמה פרוייקט כזה צריך לעלות, ואיפה מוכרים את הצבעים המתאימים..

כל דבר בנושא יעזור

תודה מראש מתן

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך טיפ מנסיון (מר) : אל תצבע לבד.

זה יעלה לך בסופו של דבר יותר כסף מאצל צבעי, יראה זוועה, יחזיק מעט מאוד זמן ופרט לסיפוק של "עשיתי לבד" יהיה גרוע מכל הבחינות.

שוס, אני לא בא לייאש אותך אלא רק ממליץ מהנסיון שלי במצב דומה.

שלם כ 2500 ש"ח לצבעי זול ותעשה צבע כללי "נורמלי".

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הדיהטסו שהייתה לי אני צבעתי אותה לבד לייד הבית בחנייה פרטית והצבע יצא ממש יפה הדבר החשוב הוא קודם לכוון טוב טוב את הפיסטולה שאיתה צובעים ואז ליצבוע! ולא להתחיל ליצבוע ותוך כדי הצביעה לכוון אותה. כחודש לאחר הצבע פשוט עושים לכל האוטו פוליש גס+ווקס והאוטו ניהיה מבריק.

DSCF1553.JPG

DSCF1554.JPG

DSCF1555.JPG

DSCF1564.JPG

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאין לי מושג איך צובעים רכב (יש לי ניסיון רב בהרבה תחומי צביעה/ציור אחרים)

לכן אם תוכל לפרט מי, מה, למה וכמה זה יעזור מאוד...

ידעתי שתהיה תגובה כמו לך למקצוען...אבל אני לא רוצה לשלם 50% מערכו של הרכב על צביעה, לכן אני מעדיף לעשות זאת עצמאית.

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לMitsubishi Rules לפי התמונות צביעה מעולה- אני מתקשה להאמין שזו צביעה עצמית בחצר....

לMINI MATAN

נסה את הדגם הזה..

a2S41.jpg

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אם הרכב זקוק לפחחות אז תעשה לו פחחות! לאחר מכן תבחר מקום שיהיה ניתן לסגור אותו מכל הכיוונים ולנקות טוב טוב את הרצפה מהליכלוך!

משייפים את הצבע הישן עם נייר 400+ מיים על מנת לקבל פני שטח אחידים לאחר מכן צובעים את כל האוטו בצבע יסוד(ניתן ליקנות אצל כל מוסך פחחות לא יקר ואתה לא צריך הרבה) לאחר הצביעה ביסוד משפשפים עם נייר שיוף 600+מיים את כל האוטו על מנת לקבל פני שטח ישר(יחסית),לאחר מכן יש לעבור על כל האוטו עם מדלל על מנת להוריד שומנים אשר יכולים לפגוע לך בצבע בזמן הצביעה.

לאחר כל התהליך הזה יש לסגור חלונות עם עיתונים ונייר דבק וכמובן אל תשכח לפרק מהאוטו כמה שיותר דברים כגון טמבונים אנטנה ובלה בלה בלה. לאחר שהכנת את הכל לצבע תיקח את הפיסטולה ותכוון אותה כלומר תירא איך היא זורקת צבע(תיקח חתיכת פח חלק ותנסה ליצבוע עליה) לאחר שכיוונת אותה תתחיל במלאכה ליצבוע את הרכב. כל מה שכתבתי כאן זה היה ממש בקיצור ועל קצה המזלג של צביעת הרכב לבד.

נ.ב: גם אם יהיו לך נזילות בזמן הצביעה אל תנסה להוריד אותם תתן לצבע להיתקשות קצת ואז עם נייר שיוף 600 + מיים פשוט תעבור על הנזילות והם "יעלמו".

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הדיהטסו שהייתה לי אני צבעתי אותה לבד לייד הבית בחנייה פרטית והצבע יצא ממש יפה הדבר החשוב הוא קודם לכוון טוב טוב את הפיסטולה שאיתה צובעים ואז ליצבוע! ולא להתחיל ליצבוע ותוך כדי הצביעה לכוון אותה. כחודש לאחר הצבע פשוט עושים לכל האוטו פוליש גס+ווקס והאוטו ניהיה מבריק.

תותח.....

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה הרצינית

ולפי ניסיונך כמה ליטרים אני צריך?

על איזה צבע (חברה) אתה ממליץ?

כמה צריך לעלות כל העסק?

פיסטולה-מושג לא מוכר לי, אני משער שזה המכשיר שבעזרתו משפריצים צבע על הרכב..איפה אני משיג כזה?

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ליטרים תצתרך זה ממש תלוי כמה שכבות תצתרך לפי דעתי בין 2 ל 3 ליטרים אבל גם זה קצת בהגזמה נירא לי ש 2 ליטר יספיקו לך.

אני חושב שהצבע של טמבור למכוניות יהיה מושלם בישבילך וגם יהיה לך קל להשיג אותו(שרות לקוחות טמבור יעזרו לך).

ליטר צבע נע בין 200 ל 300 ש"ח + מחזק לצבע גם כן קצת יקר לא זוכר בידיוק את המחיר.

ונייר שיוף ממש זול וטינר תברר גם כן אצל טמבור כמה עולה לפי דעתי כל החומרים יסתכמו לבסוף עד 800 ש"ח.

ופיסטולה זה המכשיר שאיתו צובעים. אצע שלי אם לא תוכל להשיג אחד כזה טוב אז אל תצבע ביכלל!!! כי פיסטולה זולה סינית רק תהרוס לך את כל הצביעה! ואל תשכח גם לחפש קומפרסור לפיסטולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי תודה רבה-יש לך מושג מאיפ אני יכול לקנות/להשאיל פיסטולה? ואם כן כמה זה אמור לעלות..

דרך אגב, ראיתי בהרבה תוכניות של שיפוץ רכבים שעושים לרכבים צבעים מטאלים ע"י מבע בסיס (לבן או כסף) ועליו צבע שנקרא "קנדי"...מה ידוע לכם על זה והאם אפשר לעשות את זה ישר על רכב לבן בלי צבע בסיס?

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על צבע תלת שכבתי, כשהשכבה השלישית היא מעין "צבע משתנה" שנותן אפקט של צבע שונה מכל כיוון שתביט, לא הייתי מנסה לעשות צביעה כזו לבד.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, מה פתאום...אני מדבר על צבע שצובעים על צבע בסיס, כאמור לבן או כסף- ז"א שכבת בסיס ועליה צבע שנקרא באנגלית "קנדי"- אחרי הצביעה הרכב יוצא מטאלי (צבע אחד) מבריק בגוון שנבחר.

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצובישי- אני חייב לאמר לך שאני ממש אוהב את סגנון השיפורים שאתה עושה לכל הרכבים שלך.

כל הרכבים שהיו ויש לך שנראות כסטנדרט ממש ממש משעממות פתאום אחריך הופכות ליפות פצצות!

קבל ח"ח ענקי על הטעם הכישרון והאבחנה :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...