Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנויות חלפים, ומקוריות חלקים...

saar5555
שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות השירשור הזה,

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=83527

ואחרי שאף אחד לא ענה לי,

ניגשתי למוסך, והמחיר לטעמי היה מאוד גבוה (עם דגש שידוע שהמוסך יקרן, והעבודה בהתאם, וזה צ'מפיון מוטורס). בקיצור, העבודה בוצעה, אבל המחירים יקרים, ואני מחפש דרך לחסוך קצת. ושלא יובן לא נכון, אני מרוצה מאוד מהמוסך. העבודה טובה מאוד, וחלקים מקוריים ואני סומך עליהם. ובנוסף,

לא ניסיתי באמת "חאפרים" למיניהם, ככה שאין לי ניסיון בביצוע הטיפולים בעצמי ו/או אנשים אחרים חוץ מהמוסך הנ"ל.

רציתי לשאול, איך אני יכול להבחין אם חלקים שאני קונה עצמאית, בחנויות חלפים למיניהם, כמו ה"פרסי" למשל, רק בב"ש (ולא במוסך, ששם אני בטוח ששמו לי חלקים חדשים, כי אני רואה את האריזות) מקוריים ומתאימים לאוטו?

חוץ מזה, האם המוסך שלי, בתור מוסך של היבואן, יכול להחליף בדיוק את מה שאני רוצה.. בלי "לדחוף" לי שורות בחשבון כגון "שירות בקרה" (שלא נראה לי שהם באמת בודקים לפי הספר..) ולחייב אותי רק על העבודה נטו? (נניח עבודה + חלקים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרות בקרה זו חארטה אחת גדולה שכל מטרתה לחלוב עוד כסף

לעניין החלפים:

כל החלפים לא מיוצרים ע"י VW אלא ע"י יצרני משנה OEM

כגון MANN המייצרת פילטרים, MYLE המייצרת רפידות בלם, BOSCH המייצרת מחשבי ניהול מנוע חיישנים ועוד..., VALEO המייצרת חלקי מיזוג אוויר ועוד..

לכל אלו בישראל יש יבואנים , אתה פשוט קונה מהם וחוסך המון.

צמפיון קונה את הפילטרים שהיא מוכרת אצל "קומט את פרוגרס" ייבואנית MANN

נוזל קירור G12 קונים של HEPU שמייצרת את הנוזל עבור VW...

את חלקי בוש קונים מלדיקו בע"מ...

חיישנים של VDO קונים גם בארץ....

בקיצר לצמפיון אסור להתקרב.

לי עשו שני פאשלות שתיקנתי לבד , פשוט העניין של לקיחת אחריות לא קיים שם!

הם נחמדים כל עוד אתה משלם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MYLE המייצרת רפידות בלם,

אצלנו בשקודה הדיסקים והרפידות מקדימה - Ate.

דיסקים ורפידות מאחורה - Lucas.

אני מניח שבוולקסווגן אותו הדבר

אבדוק זאת בהזדמנות.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי עשו שני פאשלות שתיקנתי לבד , פשוט העניין של לקיחת אחריות לא קיים שם!

הם נחמדים כל עוד אתה משלם!

איזה פאשלות?

ולגביי החלקים... אני לא בטוח שבבאר שבע אני יכול למצוא מישהו מספיק מהימן והגון שיוכל למכור לי את כל מה שצריך עבור טיפול (פילטר שמן, פילטר אוויר וכו'...).

ולקנות מהיבואן... נראה לי קצת מסורבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדע:

מה שאתה קונה במוסך מורשה/מרכזי לא תמיד מקורי ומחברה טובה, לעיתים דוחפים חלקים תחליפיים כמו בכל חנות חלפים.

ישנו הסכם לא כתוב בין כל קונה לחנות חלפים, אם החלק לא מתאים לרכב, החלק מוחלף בכזה שכן, אין לך מה לדאוג.

כמו כן, ה"סירבול" של קניה מהיבואן ידאג לכך שתמיד תקבל את הטוב ביותר במחיר הזול ביותר, מה לא שווה להזיע קצת בשביל זה?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...