Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאנסר 2008 - האם ניתן לשנות את הגברת ההגה?

yuvk

פוסטים מומלצים

שלום.

אשתי נכה. היא מתלוננת שקשה לה לסובב את ההגה במהירויות חנייה.

הרכב מקורי, הגה כח תקין, נוזל מלא, צמיגי פאלקן במידה המקורית מנופחים למקסימום. להרגשתי ההגה נורמאלי.

יש משהו שאפשר לעשות כדי להקל את ההגה?

תודה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, yuvk כתב:

יש משהו שאפשר לעשות כדי להקל את ההגה?

לעניות דעתי לא, תשקול אולי להחליף לה את הרכב לרכב עם היגוי חשמלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

spin off לשאלה. דגמים מקבילים ללאנסר 2008 (ז"א לא מיני, לא הרבה יותר יקר, וכו') שה"הגה כח" שלהם רך מאוד באופן טבעי. קראתי שקוריאניות ישנות הן כאלו. I30?

עריכה אחרונה על ידי yuvk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אמרו שרכבים מאמריקה, יש הגה מאוד קל, לא יודע על דגם מקביל ללנסר מ 2008, אבל אולי זה כיוון?

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם אפשר לעשות משהו ברכב שלך, אבל תבדוק עם חברת אצ״מ, הם יושבים במודיעין ומייצרים רכבים לנכים, מעלונים, מסבים רכבים רגילים לרכבי נכים לפי דרישה וכדומה…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בשבילך ההגה סביר? אולי יש בעיה במערכת?
לצורך העניין בסובארו שלי מאותו שנתון יש מחה ידועה של נזילת שמן שאם לא מטופלת הופכת את ההגה לקשה.

אולי שווה לבדוק אם הכל תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שיש לי רכב אחד עם תיגבור הידראולי ואחד עם תיגבור חשמלי, אני מבין מה אתה אומר.

כמה שחובבי נהיגה הספידו את לכתו של ההגה ההידראולי מכיוון שהוא יותר מחובר לכביש, החשמלי דורש הרבה פחות כוח בידיים.

מציע שתחליף את הרכב, יש הגה חשמלי ברכבים עממיים כבר תקופה ארוכה.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw
  • רעיון טוב! 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייני ההגה סביר לחלוטין ואף קל יותר מההגה באוטו שלי - אימפרזה 2006.

לגבי חשמלי - לא בטוח אם ההכללה נכונה. קראתי בשרשורים דומים שיש הגהים חשמליים שאינם רכים ואחרים הידראוליים רכים - לכן ביקשתי המלצות על דגמים שבהם ההגה רך (לא חשוב אם הידראולי או חשמלי.
משעשע שאחת ההמלצות שמצאתי על דגם עם הגה רך היא הלאנסר קלאסיק שלנו). עמוס - מי החשמלי שלך?

עריכה אחרונה על ידי yuvk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...