Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל אינסיגניה 2019

Ghost7

פוסטים מומלצים

אהלן חברים יקרים 

מה הסיפור עם אופל ?? למה הביקורות עליה כל כך שליליות ? ראיתי אופל אינסיגניה 2019 במחיר סבבה ויש לה את כל התוספות האפשריות מנוע 1.5 עם 165 כ״ס והיא נראית ממש מפתה האם כל הדגמים חרא או שזה היה רק בדגמים הישנים 

אשמח לקבל כל ביקורת שיש לכם על הרכב ממחיר תחזוקה צריכת דלק וכל מה שיש במיוחד מי שהיה לו אופל 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא חרא, הרבה מאוד אוטו בשביל הכסף, והוא גם מוצלח ולטעמי האישי נראה מצוין.

אבל צריך להבדיל, בין אוטו שהוא טוב, לבין לחיות איתו ביום יום.

אני לא יודע לומר איך תהיה האמינות של הרכב, כמה המוסכים מכירים ומקצועיים, עלות חלפים וזמינות שלהם (כי הוא רכב דיי נדיר כאן). בשביל זה תצטרך לשבת על פורומים באנגליה (ווקסהול אינסיגניה) וארה"ב (שברולט מאליבו), להצליב מידע ולהזמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנועים של gm   מהדור הזה סבלו מאוד מlspi הם שינו את התקן לשמן, וזה פתר את הבעיה. אבל זה מצריך טיפול במוסך יבואן. רוב הרכבים טופלו במוסך ליסינג, ואי אפשר לדעת מה טיב הטיפול בהם. בדגמי 2 ליטר, הדייבשאפט די עדין. בגלל שהם רכבים אחרונים של אופל שמתבססים על ידי gm לסטלנטיס אין כ"כ מחויבות לדגם. 

נ. ב בארהב הוא שווק בתור ביואיק ריגל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים שך אינסיגניה 2019, אמנם שלי מנוע 2000 טורבו ולא גרסת ה1500 אבל מבחינת שלדה- נוחות נסיעה, רמות גימור, איכות חומרים מדובר למעשה באותו אוטו.

רכב מצויין כלך עוד מטפלים בו כראוי במוסכי החברה בלבד ולא חוסגכים ומורידים פרטים משגרת הטיפולים.

המנוע 1500 נחשב אמין ומוצלח, עליו מבוססים מנועי האקווינוקס והשברולט מליבו, הגיר קצת הססן בלהוריד הילוכים.

הרכב שקט מאוד בנסיעה, התנהגות כביש מצויינת ורמת גימנור מפנקת, גרסת האינוביישן פרימניום נותנת לך כסאות חשמליים, כסר נהג עם זכרונות, חימום למושבים גם מאחור (מיותר), קירור למושבים קדמיים (מיותר ולא באמת מורגש, מדובר יותר על אורור או סחרור האויר מתוך הקבינה כך שההרשה תלויה בטמפרטורת האויר באוטו, אם האוטו לא ממש קפוא אז הקירור במושבים לא באמת מורגש), מערכות בטיחות מתקדמות כולל קרוז קונטרול אדפטיבי קצת מבוהל עם הרבה בלימות חזקוץ אבל בקרת הסטייה מהנתיב דווקא יותר נעימה ולא בועטת לך בהגה.

מאחור מרחב המחייה מצויין, 3 ילדים אחת מתבגרת אחד בגיל ביניים ואחד על כסא בוסטר גדול עם גב נכנסים בכיף בלי להתלונן על צפיפות או לריב שהוא נגע בי או שאר בשטויות של הילדים.

מערכת עזר בחניה אוטומטית (מעולם לא ניסיתי אני חונה מצויין ומספיק לי אשתי מתערכבת לי בנהיגה אז לפחות בחניה אין לי מישהי שתתערב). מערך מצלמות היקפי ועוד פיצרים ששייכים לעולם היוקרה במודלים האלו.

לשלילה- חייבים מוסך חברה, שמן לא מתאים במנועי ה1500 ותגיד שלום למנוע, ולא מדובר ברק שמן 5W30 אלא תקן ספציפי שנועד למנוע LSPI.

בכלל שגרת טיפולים דורשת גם החלפות תכופות מדי לטעמי של נוזל בלמים ונוזל קירור, עלות טיפול ממוצע עולה קצת יותר מ1000 שקל במוסך החברה, לא זול אבל לא נורא.

בגדול מדובר בתמורה מצויינת לכסף, הרבה רכב במחיר זול ביחס לשנתון ולמה שמקבלים, בעיקר בגלל יבואן קודם שהרס קצת את השם של החברה בארץ ותג אמינות חלש שלא בהכרח מבוסס בדגמים האחרונים

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה המפורטת 

עד כמה הרכב זולל דלק ? וכמה זמן יש לך את הרכב ?

הפחד שלי זה שהרכב לא טופל כראוי כי מה שאני כביכול רוצה לקנות זה יד ראשונה החכר 

יש גם יד ראשונה חברה עם קילומטראז׳ יותר נמוך אבל פחות אהבתי את הצבע 

ובתכלס אני לא נשוי ולא עם ילדים אני לא באמת חייב רכב כזה גדול ומרווח אבל אני מאוד מתחבר למה שמציע הרכב ואני יודע שאני אהנה איתו מאוד כי יש בו הרבה מה להציע בכלום כסף. כרגע אני נוהג על סקודה ראפיד 2017 ומרגיש לי שמיציתי אותה אבל היא איתי כמעט 4 שנים ללא תקלות. לכן אני מפחד לעבור לאופל חברה שאין לי מושג עליה וממה שאספתי עליה הביקורות לא היו וואוו

עריכה אחרונה על ידי Ghost7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הרכב יחסית חדש, יש לנו קבוצת ווטסאפ של בעלי אופל ואופלהוליקים, יש שם בעלי אינסיגניה 1500 כבר תקופה ולא נרשמו בעיות מיוחדות. בקבוצה הזו אני היחיד שיש לו מנוע 2000.

תמיד צריך להזהר מרכבי חברה, תקנה רק רכב עם היסטוריית טיפולים במוסכי אופל, זה נכון לכל רכב שתקנה ובטח לרכב שזקוק לזה, זאת המלצה גורפת.

אין היסטוריית טיפולים לא קונים.

בכל אופן איפה היא ואיפה סקודה רפיד, לא ניתן להשוות באיכות הנסיעה וברמת הגימור בינה לבין הסקודה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Roycohen1979 כתב:

אני בעלים שך אינסיגניה 2019, אמנם שלי מנוע 2000 טורבו ולא גרסת ה1500 אבל מבחינת שלדה- נוחות נסיעה, רמות גימור, איכות חומרים מדובר למעשה באותו אוטו.

רכב מצויין כלך עוד מטפלים בו כראוי במוסכי החברה בלבד ולא חוסגכים ומורידים פרטים משגרת הטיפולים.

המנוע 1500 נחשב אמין ומוצלח, עליו מבוססים מנועי האקווינוקס והשברולט מליבו, הגיר קצת הססן בלהוריד הילוכים.

הרכב שקט מאוד בנסיעה, התנהגות כביש מצויינת ורמת גימנור מפנקת, גרסת האינוביישן פרימניום נותנת לך כסאות חשמליים, כסר נהג עם זכרונות, חימום למושבים גם מאחור (מיותר), קירור למושבים קדמיים (מיותר ולא באמת מורגש, מדובר יותר על אורור או סחרור האויר מתוך הקבינה כך שההרשה תלויה בטמפרטורת האויר באוטו, אם האוטו לא ממש קפוא אז הקירור במושבים לא באמת מורגש), מערכות בטיחות מתקדמות כולל קרוז קונטרול אדפטיבי קצת מבוהל עם הרבה בלימות חזקוץ אבל בקרת הסטייה מהנתיב דווקא יותר נעימה ולא בועטת לך בהגה.

מאחור מרחב המחייה מצויין, 3 ילדים אחת מתבגרת אחד בגיל ביניים ואחד על כסא בוסטר גדול עם גב נכנסים בכיף בלי להתלונן על צפיפות או לריב שהוא נגע בי או שאר בשטויות של הילדים.

מערכת עזר בחניה אוטומטית (מעולם לא ניסיתי אני חונה מצויין ומספיק לי אשתי מתערכבת לי בנהיגה אז לפחות בחניה אין לי מישהי שתתערב). מערך מצלמות היקפי ועוד פיצרים ששייכים לעולם היוקרה במודלים האלו.

לשלילה- חייבים מוסך חברה, שמן לא מתאים במנועי ה1500 ותגיד שלום למנוע, ולא מדובר ברק שמן 5W30 אלא תקן ספציפי שנועד למנוע LSPI.

בכלל שגרת טיפולים דורשת גם החלפות תכופות מדי לטעמי של נוזל בלמים ונוזל קירור, עלות טיפול ממוצע עולה קצת יותר מ1000 שקל במוסך החברה, לא זול אבל לא נורא.

בגדול מדובר בתמורה מצויינת לכסף, הרבה רכב במחיר זול ביחס לשנתון ולמה שמקבלים, בעיקר בגלל יבואן קודם שהרס קצת את השם של החברה בארץ ותג אמינות חלש שלא בהכרח מבוסס בדגמים האחרונים

אתה עם הדור השני, נכון? הוא יפהפה בעיני. עד שסוף סוף GM נתנו לאופל שליטה על מה שהם עושים, הגיעה המכירה לפיג'ו ונגמרה החגיגה.

פות"ש, לגבי המנוע 1.5 פירטתי בסיכום של האסטרה K שהייתה לי - זה אותו מנוע (בשינוי נפח קל). חייב אך ורק לבחור מתוך רכבים שטופלו במוסכי היבואן, כפי שרוי כתב.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...