Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לצמיגים לאיביזה מנוע 1 ליטר, אחרי אכזבה מPS5 ואולי מעבר לCUP2

פוסטים מומלצים

לצערי בינתיים בדקתי לגבי כל הדגמים האפשריים שהוצעו פה, גם הקונטי 6 ו-7 , גם יוקוהמה, בדקתי עם 2 צמיגיות ואין להשיג אותם כרגע, בטח במידות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתמול הוצע לי הקונטי 7 בהיפר צמיג בפתח תקוה. 
יש לא מעט בעלי קופרות שממליצים עליהם, כך גם אני הגעתי בזמנו ונשארתי איתם מאז. 

אבל ראיתי בשרשור שהמידה שלך היא 215/45R17. 
בדקתי עם איש הקשר שלי לגבי הקונטי sc7 - מיוצר רק בקוטר ״18 ומעלה.

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, hondacivic02es כתב:

לצערי בינתיים בדקתי לגבי כל הדגמים האפשריים שהוצעו פה, גם הקונטי 6 ו-7 , גם יוקוהמה, בדקתי עם 2 צמיגיות ואין להשיג אותם כרגע, בטח במידות שלי.

אסימטריק 6, 5 לא מצאת?

אני יודע שיש בצמיגי מוריס בבית עובד, תבדוק איתם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי כמה המלצות גם מחברים על האסימטריק 6.. אני בודק ברשת בקפידה מה שנקרא עכשיו כדי לא ליפול כמו עם הPS5..

בכל מה שקשור לאחיזה ביבש אני מבין שהוא  אפילו טוב מהPS4, אבל לגבי אחיזה ברטוב הוא יכול להיות קצת בעייתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, hondacivic02es כתב:

קיבלתי כמה המלצות גם מחברים על האסימטריק 6.. אני בודק ברשת בקפידה מה שנקרא עכשיו כדי לא ליפול כמו עם הPS5..

בכל מה שקשור לאחיזה ביבש אני מבין שהוא  אפילו טוב מהPS4, אבל לגבי אחיזה ברטוב הוא יכול להיות קצת בעייתי..

האסי 6 אוחז מצוין ברטוב, בטח יחסית לכל סמי סליק שהוא.

באופן כללי לרכב שמשמש גם דיילי הוא צמיג ספורטיבי מעולה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.5.2024 בשעה 12:39, Tom_22 כתב:

יש גודייר אסימטריק 5 (אולי 6) - ראה השוואה ל-PS4 פה למשל. 

צירפתי לך כבר קודם השוואה ל-PS4. 

יש לו גם סרטונים טובים. השוואה בין ה-5 ל-6 (והוא מדבר על שיפור מורגש ביניהם), מבחר צמיגים וביניהם אסימטריק 6 ו-PS5 (שים לב שהוא אומר שהאסימטריק כנראה תהיה הבחירה שלו, למרות שבנקודות הוא רק מקום 3 והמישלין 2).

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אתה כבר די בגבול העליון של צמיג ספורטיבי לדיילי שהוא לא סמי.
מעבר ל5ps, אסי 6 והקונטי 7 שאין בכלל במידה 17 אתה רק בטריטוריה של סמי..
אני לאחרונה עברתי לns2r ואני יכול להגיד לך שאני מאוד מבסוט, דופן קשיחה כמו אבן, אחיזה מצויינת(כן מצריך חימום מראש אבל לא יותר מידי זמן)וגם לא רועש ביחס למתחרים אחרים. 
הr888 מטוס ליידו ואני מדבר מנסיון כי היה לי אותו גם.
בנוגע לנסיעה ברטוב כן הוא לא להיט אבל כן מצליח לפנות מים בצורה נאה, צריך פשוט תמיד לזכור שאתה נוסע עם צמיג שלא מצטיין במזג אוויר רטוב ולנהוג בהתאם(להגדיל מרווחי בטחון).
אוסיף ואספר לך שיש לי חבר עם איביזה כמו שלך שמונמך וגם הוא עבר לns2r.
מוזמן להתייעץ איתי בפרטי, אני גם עם רכב קטן ולא חזק מידי שמכוון להתנהגות.

עריכה אחרונה על ידי eden-h
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנקל שלי:

בערך 7 שנים נוהג על גולף GTI ״משופרת״ כ280 כ״ס, לפניה כשלוש שנים שירוקו עם אותו מנוע וגיר ואותה מידת צמיגים

לאחר הרבה נסיונות עם כל מיני צמיגים(פירלי פי זירו האכזבה הכי גדולה שחוויתי, דרך אגב) הגעתי לסט אפ המושלם בשבילי; צמיגי קאפ2 מקדימה ופיילוט ספורט4 מאחורה, לצערי כמו שנכבר נכתב הפסיקו לייצר/לייבא לארץ במידה שלי 225/45/17

חייב להסכים בצורה מוחלטת עם פות״ש, ה4 היו הרבה יותר מוצלחים ספורטיבית מה5.מזדהה לחלוטין עם תחושת הביטחון שהתערערה במעבר מה-4 ל-5.

הצמיג היחיד שלדעתי הגיע לרמה של ה-4 זה לאסא.(LASSA)

דגם SPORTWAYS.

לאסא למי שלא מכיר/שמע מיוצר בטורקיה, שותפות של ברידסטון עם תאגיד הענק הטורקי בריסה.

לדעתי צמיג מושלם, מיד אחרי הפיילוט ספורט4.

חג שמח 🥳

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה צופציק?

האמת לא שמעתי על הצמיגים האלה שציינת, צריך לבדוק ביקורות עליהם וגם זה לא תמיד ייתן אינדיקציה לגבי איך הם באמת...

מה דעתך על לעבור לסמי סליק? החשש שלי שבגלל שהצמיג דבק לכביש הדבר יפגע בתאוצה (אני על מנוע ליטר עם 135-140 כ"ס), ואחד הדברים שאני הכי אוהב בו זה שהוא זריז... וגם לגבי הצריכת דלק הבנתי שיכול להיות שתהיה פגיעה...

ואני באמת שוקל סמי סליקס לכל הרביעייה בגלל שבאמת אני לא חושב שיש צמיג ברמה של הPS4 זמין במידה שלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פי זירו הפך להיות סדרה שלמה של תתי דגמים. חלקם אכן לא נחשבים למוצלחים במיוחד, בהשוואה למקבילות אחרות. 

אם מדובר ב"רגיל", הוא הוחלף בפי זירו PZ4.

הבחור שקישרתי אליו קודם כמובן גם השווה אותם ל-PS4s וישנם סיכומים אחרים של מבחנים לגביו.

הוא קיים עקרונית במידה של צ'ופצ'יק, אבל לא של פותה"ש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...