Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחלתי לעבוד על עגורן צריח

דובצע

פוסטים מומלצים

לפני 43 דקות, Igalz כתב:

אתה הבנת את זה @sperial?!

זה כבר מזמן שרשור פועלים סינים, ולא ביוזמתי.

אגב, פות״ש, עד כמה ההכשרה שקיבלת תאפשר לך להתפתח לתחומים אחרים של מנופאות, כמו נמלים, מנופים ניידים וכו׳?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 529
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז היום אני גם במודיעין במנוף ליד הבכיר יותר-גבוה יותר זרוע ארוכה יותר שבוי בידי הסינים

בהתחלה האתת שלהם התעצבן עלי כי ראה כמה תנועות לא מלוטשות 

אחר כך ראה שאפשר לעבוד איתי אז נירגע

IMG_8427.jpeg

5FBCCAB0-FF2C-4F8A-860F-CE1175572AA8.jpeg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, דובצע כתב:

מזה זע״ט חח 

ראשי תיבות של זיהוי עמית טורף, מערכת שמורכבת על כלי טיס צבאיים בשביל לזהות כלי טיס ידידותיים או פחות ידידותיים 

• אהבתי 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקבינה בפוטן הישנים ממש גדולה

זה חשוב למי שמבלה במנוף המון שעות

IMG_8439.jpeg

פרט מעניין להיום. המנוף שלי הוא עד 12 טון-זה רק ב4 כבלים. אם הוא על 2 כבלים אפשר רק חצי משקל-עד 6 טון היתרון של 2 כבלים המהירות של המנוף כפולה (בערך) 

יש מנוף שמוריד את האונקל (וו שעליו תולים מטענים) ואפשר לשנות מ2 כבלים ל4 ולהפך ויש מנופים שלאחר ההקמה כבר אין לשנות (למה-אני לא יודע)

הלאפינג שהייתי עם 3 כבלים כניראה בגלל שהכבל שלו ארוך עשו 3 ולא 4 

עריכה אחרונה על ידי דובצע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, דובצע כתב:

מזה זע״ט חח 

זיהוי עמית טורף.

עמית= משלנו וטורף=אויב.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבר על מנגנון הגלגלות והמהירות מול כושר ההרמה של מערכת גלגלות.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, avargel כתב:

קיה פיקנטו

אם היא רובוטית אז ישר לים..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

זה כבר מזמן שרשור פועלים סינים, ולא ביוזמתי.

אגב, פות״ש, עד כמה ההכשרה שקיבלת תאפשר לך להתפתח לתחומים אחרים של מנופאות, כמו נמלים, מנופים ניידים וכו׳?

מנוף נייד זה רשיון שונה. ונמלים ניראה לי מי שמקושר עובד שם-אני יודע שכמה שאני יהיה יותר מקצועי זה יקדם אותי. לאן. לא יודע בדיוק עדיין

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Derish כתב:

אני לא מומחה לתרבויות המזרח הרחוק, אבל די בטוח שהתיק שראית הכיל כינור גדול.

וגם קונגו, חותך קרמיקה, וכמה כלים ידניים קטנים, שיש לי ממילא, כי אני כל הזמן משפץ/מתחזק/מיישר/צובע 😜 והכל זמין תחת היד 😁

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני הבנתי - ותקן אותי אם לא הבנתי נכון - הוא שהגעת לשוק העבודה ממערכת חינוך שלא נתנה לך את הכלים הדרושים. אבל אתה בחור צעיר ונשמע עם ראש פתוח, אז שאלתי האם נכנסת למסלול שבו תוכל להתפתח (והכשרה נוספת זו לא מילה גסה, אלא להפך, המלצה חמה), או שמדובר ב- dead end job.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי משרד העבודה יש 5 דרגות, כשעגורן צריח היא הדרגה הבכירה,

אבל כדי להוסיף את הדרגות האחרות יש לעבור מבחן מעשי ותיאורטי על כל דרגה.

ציטוט

סוגי הסמכות של עגורנאים

קיימות 5 רמות הסמכה של עגורנאים:

• סוג א' – מפעיל עגורן צריח
  • סוג ב' - מפעיל עגורן נייד
  • סוג ג' - מפעיל עגורן גשר
  • סוג ד' - מפעיל עגורן להעמסה עצמית
  • סוג ה' – אתת

עוד מידע כאן -  https://www.gov.il/he/pages/cer-cranes-atatim

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רחוק מאד מ dead job, נכון אין הילה של ההייטק וזה נחשב ל domain נחות, אבל החיים של כולנו תלויים בביצוע נכון של הדבר הזה שנקרא הבית שלנו.

עגורני בניה זה קטגוריה אחת, עגורני נמל זה כבר סיפור אחר הרבה יותר מורכב , מעבר לתהליכי הקבלה לעבודה. תראה בחיפה את הנמל הסיני, תוכל להבין עד כמה זה מורכב לפרוק בסינכרון בזמן קצוב אוניה של מאות מכולות.

שים לב שגם עם הכשרה נקרא לה בסיסית, הבחור ספג פיזיקה ומתמטיקה שימושית תוך זמן קצר.

דובל׳ה, עם דוח כמו האחרון, אין סיכון או סיכוי מוגבר לתאונה? חלק מחוזק בחוט ברזל , מערכת מניעה התנגשות לא עובדת וחלון חסר/שבור ?

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, sperial כתב:

מה שאני הבנתי - ותקן אותי אם לא הבנתי נכון - הוא שהגעת לשוק העבודה ממערכת חינוך שלא נתנה לך את הכלים הדרושים. אבל אתה בחור צעיר ונשמע עם ראש פתוח, אז שאלתי האם נכנסת למסלול שבו תוכל להתפתח (והכשרה נוספת זו לא מילה גסה, אלא להפך, המלצה חמה), או שמדובר ב- dead end job.

הפיתוח הוא להיות מקצועי ואז אפשר לקבל משכורת פי 2

אני רוצה ליצבור כסף מעבר להתפתחות האישית ואז אני יראה מה הלאה

קרירה ממוצעת של מנופאי בערך 8 שנים אז אני יראה תוך כדי ההתקדמות לאיפה להמשיך

עריכה אחרונה על ידי דובצע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, zaf כתב:

דובל׳ה

באמת תהיתי אם 'דובצע' מגיע מ-דב (DUBCHE) או מ-דוד (DUVCHE) :-)

האקסטרים האמיתי בתחום הזה לפי מה שראיתי,

הוא דווקא בהקמה ובפירוק של המבנה ההנדסי הגאוני הזה.

מגיע מנוף נייד ענקי שמניף את חלקי העגורן, ובסוף החבר'ה המתקינים מטיילים על הזרוע

ועושים את כל החיבורים כשהם תלויים בין שמיים וארץ כשלידם מתנדנדים טונות של ברזל ובטון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, zaf כתב:

דובל׳ה, עם דוח כמו האחרון, אין סיכון או סיכוי מוגבר לתאונה? חלק מחוזק בחוט ברזל , מערכת מניעה התנגשות לא עובדת וחלון חסר/שבור ?

זה סודר-אגב אני דוד נעים מאוד

לפני 2 דקות, BoazB11 כתב:

האקסטרים האמיתי

בהחלט-המנוף הענק הזה שנוסע זה הדבר הכי גדול בתחום הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...