Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לקיה פיקנטו שאינם לינג לונג או שקר סיני אחר

adir10

פוסטים מומלצים

היי,

הגיע הזמן להחליף רביעיית צמיגים לקיה פיקנטו בבית, עד כה בכל החלפה רביעיית פאלקן או הנקוק סגרה את הפינה-צמיגים שלא בסקאלה היקרה מאוד של הצמיגים ועדיין נחשבים איכותיים.

כעת נראה שהצמיגים האלו אינם מיובאים עוד לארץ וקיימים מותגי ביניים כדוגמת קומהו/Next שבעלי הצמיגיות ממליצים עליהם וטוענים שהם מגיעים מקוריים על הרכב.

טענה שכבר שמעתי ממספר צמיגיות שדיברתי איתן ועמדו על זה שלא מדובר בצמיגים סינים, אני תוהה אם זה נכון.

חוות דעת בנושא מבעלי ניסיון לאחר החלפה לאחרונה?

מידות 165/60/14

תודה מראש!

עריכה אחרונה על ידי adir10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהי שאני מכיר בדיוק השבוע החליפה באוטו דיפו, יש רביעייה של טייגר ב950 אם זה עוזר לך.

אישית הייתי הולך על משהו טוב יותר, ראיתי שיש גודייר duragrip בטיירדיל במחיר לא רע בכלל, במיוחד אם אתה קונה רביעייה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אכן מעדיף משהו טוב יותר אם ניתן.

לגבי העסקה בטיירדיל, זוכר אולי מה המחיר שראית?

נראה שיש להם באג כלשהו באתר והמחיר המוצג כרגע הוא 0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יש באג והאמת שאני לא זוכר, מקסימום תתקשר אליהם מחר ועל הדרך תוכל לברר גם מלאי ואיפה אפשר להתקין.

כשאני החלפתי אצלם התקשרתי והציעו לי צמיגים שלא באתר במחיר טוב אז אולי בכל מקרה שווה להתקשר.

• רעיון טוב! 1

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נשמע מוזר שאין עוד פאלקן בארץ. מציע לבדוק בעוד מקומות. חמותי החליפה לפני פחות מחודשיים ב3008 שלה רביעית פאלקן לא הייתה בעיית מלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר טיירקלאב (היבואן של פאלקן והנקוק) אין צמיגים זמינים במידה הזו. לא מן הנמנע שמשלוח מתעכב בגלל המצב בדרום ים סוף... אולי מוקד שלהם ידע להגיד אם יש צפי קרוב. 

קומהו ונקסוס, שניהם יצרנים דרום קוריאנים. ובהחלט צמיגים שלהם מגיעים על רכבים מסויימים במקור. האם זה אומר שהם מושלמים או שווי ערך לפאלקן המומלץ לרוב? לא בהכרח. ולכן חשוב לעמוד על הדגם המדויק שמוצע ולחפש ביקורות ברשת.

אני גם די בטוח שיש צמיגים מיצרניות אירופאיות, "חברות בת" (קלבר, בארום וכיוצב') של יצרנים גדולים יותר. אבל גם שם יכולות להיות נפילות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל מי שענה, אכן התכוונתי שאין את המידה המדוברת בארץ ולאו דווקא שהפסיקו לייבא צמיגי פאלקן.

אני לא חושב שזה בהכרח קשור לבעיות במשלוחים-כי לא היה גם כשבדקתי לפני המלחמה.

רעיונות אולי לדגמי נוספים ששווה לבדוק עליהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Hankook Kinergy Eco

https://tires4u.co.il/tire/24042/165-60r14-hnk-kinergyeco-75h-oe-tl

יש על הרכב שלי כאלה כבר 50 אלף קילומטרים.  החליפו בחצי מחיר את מישלין פרימסי 4 .

לא מוצא שום צורך לרכוש משהו יותר יקר, ולא חושב שלפאלקן יש יתרון ( כנראה פאלקן במידה שלך לא מייצרים ze310 אלא דגם אחר).

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.3.2024 בשעה 13:09, Tom_22 כתב:

באתר טיירקלאב (היבואן של פאלקן והנקוק) אין צמיגים זמינים במידה הזו. לא מן הנמנע שמשלוח מתעכב בגלל המצב בדרום ים סוף... אולי מוקד שלהם ידע להגיד אם יש צפי קרוב. 

קומהו ונקסוס, שניהם יצרנים דרום קוריאנים. ובהחלט צמיגים שלהם מגיעים על רכבים מסויימים במקור. האם זה אומר שהם מושלמים או שווי ערך לפאלקן המומלץ לרוב? לא בהכרח. ולכן חשוב לעמוד על הדגם המדויק שמוצע ולחפש ביקורות ברשת.

אני גם די בטוח שיש צמיגים מיצרניות אירופאיות, "חברות בת" (קלבר, בארום וכיוצב') של יצרנים גדולים יותר. אבל גם שם יכולות להיות נפילות. 

מי אלה נקסוס?

לפותח השרשור קומהו הוא יצרן קוראני שנחשב בין הגדולים בקוריאה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, דניאל1111 כתב:

כולל התקנה הם יוצאים  יותר יקרים ב 200₪ לסט מאשר האנקוק , וזה לא דגם מדהים של גודייר. 

לא בטוח, אבל זכור לי שהרכב הזה במקור הגיע חדש עם צמיגי האנקוק או קומהו ( תלוי בשנתון ).

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...