Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן להשאיר מכשיר חימום חשמלי פועל כשאין איש בבית? ואם כן, איזה עדיף?

ברווז

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, Pavlik כתב:

נראה שהחתולה שלי מסתדרת.

כשאני נכנס למיטה היא נכנסת איתי אל מתחת לשמיכה.

כשאני חוזר מהעבודה, רוב הזמן מוצא אותה על השמיכה שעל המיטה.

יש לה שטיח שאמא שלי קנתה במיוחד בשבילה, היא לא ישנה עליו.

לי נדמה שזה להפך, אהבתי שהחתולה שוכבת על המיטה ומחממת אותי.

אבל היו לה בעיות - איך היתה מודה לאמא שלי על האירוח? מביאה לה עכברים שטרפה. וכדי להבטיח שתמצא את המתנה היתה עושה לה סנטה קלאוס ומניחה את העכברים בתוך נעלי הבית.

• מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, סולל הדרך כתב:

ולפטופ בטעינה אסור?

דווקא ספציפית למכשירים על סוללות אני מחמיר. 

ביציאה ארוכה מהבית לא משאיר לפטופ, טלפון ואפילו לא את השואב הרובוטי.

אולי אני פרנואיד אבל יש יותר מדי אירועים של סוללות עולות באש, וגם לא על כולם אנחנו שומעים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, sperial כתב:

אבל היו לה בעיות - איך היתה מודה לאמא שלי על האירוח? מביאה לה עכברים שטרפה. וכדי להבטיח שתמצא את המתנה היתה עושה לה סנטה קלאוס ומניחה את העכברים בתוך נעלי הבית.

השכנה שלי סיפרה לי דבר כזה. שהחתולה שלה מביאה לה לבית ציפורים וחיות אחרות. אולי כדי להראות שהיא יעילה.

במקרה של החתולה שלי, עד שהיא תצוד הטרף כבר ימות מעצמו.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול כבר נאמר, אבל מחזק... בחיאת ברווז, חתולה בחיפה?! בוא אלינו לקור הירושלמי ותסתכל איזה להקות ישנות להן פה בכפור. בלי למצמץ.

ספציפית לבית - חתולים יודעים יותר טוב מאיתנו להתכרבל בכל מיני פינות נידחות ורכות, ומסוגלים להשתחל מתחת לשמיכות. אין פה בעיה שצריך לפתור.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט סלולארי, לא משאיר סוללות בטעינה כשאין מישהו נוכח וער

וכשאני יוצא מהבית לפרק זמן ארוך (סופ"ש או טיסה), מכבה את כל השלטרים חוץ מהמקרר, וסוגר בחוץ את ברז המים.

לא חסרים סיפורים על אנשים שהבית שלהם הוצף או נשרף כשלא היו בבית.

עריכה אחרונה על ידי phpclub
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתחיל מהסוף-

כל מי שאומר שאין לחתולים בעיה גם לישון בחוץ, גם אם ברמה העקרונית זה נכון וצודק, למה שהחתול שלי יצטרך להתמודד עם קור? אני רוצה שיהיה לו נוח וכיף. זה הכל.

לפני 17 שעות, guya72 כתב:

מקרר אנחנו משאירים פועל 24/7 (גם ללא השגחה) מאחר ואין ברירה אחרת. אבל להסיק מזה שאפשר להשאיר מוצרי חשמל פועלים ללא השגחה באופן חופשי - זאת כבר היסחפות מוגזמת.

זו גם דעתי בגדול. 

אני גם שמעתי את האזהרות, וכך גם חונכתי.

לפני 16 שעות, סולל הדרך כתב:

ומה לגבי טלווזיה שתמיד בחשמל?

ורואטר? וממיר הכבלים?

גם המיקרו תמיד בחשמל...
ולפטופ בטעינה אסור?

כי אני גם מטעין במהלך היום את האייפד
אההה... גם הכירים והתמי 4 (שמחמם מים שאני לא נמצא)

טלויזיה כבויה, רוטר, ממיר, צריכת זרם נמוכה ביותר. התחממות נמוכה ביותר. 

מיקרו, צריכת זרם נמוכה ביותר בהמתנה, ובשימוש כבד ממילא רק כשיש לידו מישהו שמפעיל אותו.

לפטופ, סלולרי וכולי הם גורמי שריפות ידועים. ראה נוט 7 של סמסונג למשל. כל מכשיר עם סוללות ליתיום לא מומלץ להטעין כשאתה לא לידו.

כירים-לא יודע. תמי 4 מחמם לפרקים (לא כל הזמן) את המים, ולא נמצא כל כך בסכנת התחממות מעבר לזה. מיכל המים החמים מבודד היטב והחום לא נצבר בתוך המכשיר.

מזגן, רדיאטור, תנור אפייה, מכונת כביסה, מייבש כביסה, אלטאזעכן אלטאזעכן- אלו צרכנים כבדים יחסית.

לפני 15 שעות, Be roo כתב:

ולישון עם מזגן אתה ישן? 

אני יוצא מנקודת ההנחה שאתעורר אם תהיה בעייה (מריחים, שומעים, מרגישים את החום, לא יודע). 

אולי אני שוגג בקטע הזה. אבל אני מניח שאתעורר אם משהו כזה יקרה. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, ברווז כתב:

אני יוצא מנקודת ההנחה שאתעורר אם תהיה בעייה (מריחים, שומעים, מרגישים את החום, לא יודע).

אם ההנחה הזו היתה נכונה אנשים לא היו נפצעים ונהרגים בשריפות בדירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר באיזור קר כמו ירושלים או הגולן?

ממה שאני זוכר , באיזורים קרים מאד בחורף , כמו בצפון מזרח ארה"ב , מכוונים את החימום על 3-4 מעלות פחות כשיוצאים מהבית , נגיד בערך על 17 מעלות , וכשחוזרים הביתה מעלים חזרה ל20-21 מעלות.

כדאי גם לזכור שבתוך הבית עם חלונות סגורים , גם אם אין שום חימום , זה עדיין חמים בהרבה מאשר להיות בחוץ , עבור חיות המחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, guya72 כתב:

הסתכלתי על התמונה המוצגת באתר הקמפיין, ורשום שם במפורש (ניסוח מעט שונה) - לא משאירים מכשירים חשמליים (כגון מכונת כביסה ומזגן) פועלים ללא השגחה.

מזגן אין שום בעיה להשאיר פועל. מה עושים בחדרי שרתים ובמיליון מקומות אחרים? מכבים אותו כשיוצאים ? 😀

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, teyal כתב:

מה עושים בחדרי שרתים ובמיליון מקומות אחרים? מכבים אותו כשיוצאים ? 😀

במבנים מסחריים יש מערכות לגילוי וכיבוי שריפות.

אפשר כמובן להתקין גם בדירה/בית פרטי, אבל לרובנו יש גלאי פשוט במקרה הטוב, שלא ממש עוזר אם אתה לא בבית, אבל טוב ללילה...

עריכה אחרונה על ידי Be roo
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לנהוג עם קסדה על הראש, במקרה של תאונה זה בטוח יעזור

הכל עניין של רמת סמך בחיים ורמת הפראנואידיות
אנשים טיפסו על כיסא להחליף מנרה, נפלו ומתו... אז לא תחליפו נורות?
לא הייתי מטעין קורקינט סיני... או כל ציוד סיני חסר שם עם סוללה
אבל 99% מהמוצרים אפשר להפעיל ללא חשש
לא מכיר אנשים שמנתקים את הטלווזיה או מטענים כשהם יוצאים מהבית ולמרבה הפליאה כולם חיים.
ומי שחושש, שישים קסדה

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, סולל הדרך כתב:

אפשר גם לנהוג עם קסדה על הראש, במקרה של תאונה זה בטוח יעזור

הכל עניין של רמת סמך בחיים ורמת הפראנואידיות
אנשים טיפסו על כיסא להחליף מנרה, נפלו ומתו... אז לא תחליפו נורות?
לא הייתי מטעין קורקינט סיני... או כל ציוד סיני חסר שם עם סוללה
אבל 99% מהמוצרים אפשר להפעיל ללא חשש
לא מכיר אנשים שמנתקים את הטלווזיה או מטענים כשהם יוצאים מהבית ולמרבה הפליאה כולם חיים.

בדיוק. הכל ענין של סיכון מול טרטור.

לא כולם בחיים, אבל אלה שמנתקים הכל לא טרחו לבדוק מה הסיכוי למות במעלית, בתאונת דרכים, או כי נפל עליך חזיר ממרפסת.

היה לי שכן שהיה סוגר את ברז המים הדירתי בכל יציאה מהבית כי פעם היתה לו הצפה. גם לי היתה הצפה בבית, ומעולם לא חשבתי לעשות זאת. אולי כשנוסעים לתקופה...

אז המק שלי תמיד מחובר למטען, אבל את האופניים החשמליים אטעין רק בהשגחה (למרות שהן לא זבל סיני ממוצע).

אני לא אשאיר שום תנור פועל ללא השגחה, אבל מזגן? ודאי שכן. גם בלילה, גם כשיצאתי מהבית (עבור החתולים והכלב).

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושש מהפעלה רצופה פשוט תקנה סוויטצ'ר בריז, סנסיבו או מכשיר דומה ותפעיל לסירוגין.

בכל מקרה כמו שאמרו, בבית סגור ואטום כראוי לא אמור להיות קר לחתול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Be roo כתב:

אז ישנים ללא מזגן? גם בקיץ?

ומה לגבי מכשירים שגורמים לשריפה גם כשהם כבויים?

השריפה הייתה בקיץ, כן פעל בשינה.
מאז נמצא על טיימר שמכבה כחצי שעה מהרגע שמחליטים לסגור את היום. הטמפ׳ בחדר השינה היא 22 מעלות בכל הלילה, בהחלט נוחה לשינה ללא צורך לערבב את האוויר.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ברווז כתב:

דיברתי פעם עם כבאי מהכיתה של הבת שלי, הוא אמר לי שמה שהורג קודם כל זה העשן ואם מישהו ישן חזק ולא מתעורר בזמן הוא פשוט נחנק או שהוא מתעורר כשכבר מאוחר מידי. בהמלצתו שמתי גלאי כמעט בכל חדר בדירה. 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...