Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגבי הזמנת כרטיסי טיסה - אלעל

phpclub

פוסטים מומלצים

טיסה שאני רוצה להזמין, נמכרת באלעל במחיר של 533$

בחיפוש של אותה טיסה דרך skyscanner, אני מקבל כל מיני מתווכים שאני לא מכיר ולא הזמנתי דרכם בעבר, במחירים יותר טובים

בהזמנה של 5 כרטיסים, ההפרש הוא משמעותי, כ 50/60$ הפרש לאדם * 5 נפשות.

אשמח להמלצות, האם לרכוש ישירות דרך אלעל ולשלם את ההפרש או להזמין ממתווך (ואם כן, מי מומלץ?)

תודה.

image.thumb.png.81b5a15fccbc78f5e7d273df6fb6a37f.png

עריכה אחרונה על ידי phpclub
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוק א פלייט.הראשון ברשימה. זה אתר ישראלי ותוכל לתבוע אותו אם יהיה צורך.

אין שירות לקוחות.

אגב, יכול לרכוש שוברים לאתר אל על ביד 2 בהנחה קלה. תקף באתר אלעל בלבד, והחזר במקרה  ביטול יהיה בעייתי (תישאר עם זיכוי)

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית להזמין? תוסיף תיק או איזה חרטה ותגיע לאותו מחיר כמו באתר של אלעל. כנס לאתר של אלעל מאינקוגניטו ותנסה להזמין

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק היטב את התנאים, האם הם זהים.

אחת הבעיות עם המתווכים היא שאם הטיסה תתבטל הסיכוי שלך לראות את כספך לא טוב. הם לוקחים עמלה שמנה גם אם הטיסה מבוטלת על ידי חברת התעופה.

אלעל כרגע גמישים מאוד, למעשה מאפשרים קבלת שוברים של 100% גם אם מדובר בכרטיסים שלכאורה אינם מאפשרים ביטול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון:

Bookaflight תתרחק כמו מאש

Skygini - מזמין איתם שנים, מאוד רספונסיבי ואחלה שירות

Gala - הזמנתי פעם אחת השנה, שירות סבבה, עונים בזמן, אין תלונות. 

חוץ מזה אל תזמין דרך סוכנים לא ישראלים כגון bravo, mytrip, gotogate וכו.. כי הסיכוי לראות כסף במקרה ביטול או כל סיבה אחרת הוא אפסי. 

עריכה אחרונה על ידי stas12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק שאתה לא משווה קלמנטינות לפסיפלורות - איזה כרטיס בדקת באל על? לייט? קלאסיק? המחירים באתרים הם תמיד לכרטיסי לייט, וכשמוסיפים אקסטרות המחירים עולים.

אני ברוב המקרים מזמין ישירות מאל על, אבל אח שלי הזמין כמה פעמים מבוקאפלייט והיה קצת מוזר, אבל בגדול עבד בסדר, ובאיזו פעם שניסיתי לעזור לו עם שירות לקוחות, הם היו סבירים, לא יודע אם זה מקרה מייצג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי GOTOGATE אלא אם אתה הודי אז לוותר על שירות הלקוחות ולפנות ישר במייל להנהלה באנגליה.

ולגבי זיכויים אצלהם, קח בחשבון שלכל אתר שלהם יש זיכויים נפרדים (זיכוי מ GOTOGATE.CO.IL לא תקף ב GOTOGATE.COM למשל).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז הקורונה עברתי להזמין ישירות מהאתר של חברת התעופה, נותן ראש שקט ושווה את הכמה דולרים. לרוב החברות גם יש שירות לקוחות שעונה מהר, אפילו אל על, ומטפלים בבעיות כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנים רגילים הייתי אומר לך שאולי שווה לחסוך את ה50$ (שהם כ-10% ממחיר הכרטיס), אבל המצב כרגע הוא לא רגיל ודברים יכולים להשתנות כל הזמן.
אם אל על נותנים יותר גמישות בימים אלו ויותר אפשרויות ביטול/החזר/זיכוי הייתי הולך איתם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 16 שעות, phpclub כתב:

טיסה שאני רוצה להזמין, נמכרת באלעל במחיר של 533$

בחיפוש של אותה טיסה דרך skyscanner, אני מקבל כל מיני מתווכים שאני לא מכיר ולא הזמנתי דרכם בעבר, במחירים יותר טובים

בהזמנה של 5 כרטיסים, ההפרש הוא משמעותי, כ 50/60$ הפרש לאדם * 5 נפשות.

אשמח להמלצות, האם לרכוש ישירות דרך אלעל ולשלם את ההפרש או להזמין ממתווך (ואם כן, מי מומלץ?)

תודה.

image.thumb.png.81b5a15fccbc78f5e7d273df6fb6a37f.png

אל על אני בד"כ מזמין מאיזיגו, פעם לפחות הם היו זולים מהשאר. אבל פעם אחרונה שבדקתי לכרטיס ספציפי אז מונה טורס היו זולים יותר, ויש לי איתם ניסיון טוב ארוך שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...