Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות רכבים

סתם קונה
שימו לב! השרשור הזה בן 412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב , יש לי התייעצות בין הטסלה מודל Y performance לבן הwey coffee 01 החדשה...

מישהו יכול בבקשה לעשות לי סדר על האם כל החברות הסיניות החדשות שנכנסות לשוק יהיו רלוונטיות עוד כמה שנים?

או שמא זה חתול בשק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לדעת את העתיד. סביר להניח שחלק יישארו וחלק ייעלמו. 

שים לב שהטסלה חשמלית טהורה והWEY היא היברידית פלאג אין.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, yoav911gt2 כתב:

אי אפשר לדעת את העתיד. סביר להניח שחלק יישארו וחלק ייעלמו. 

שים לב שהטסלה חשמלית טהורה והWEY היא היברידית פלאג אין.

תודה לך על התשובה , עשיתי את הבדיקות , 2 האופציות נראות מעניינות עד מאוד מכיוון שאני לא נוסע מעל 100 ק''מ ביום בחיים ויש חנייה פרטית עם מטען.

הפחד העיקרי שלי הוא באמת ''גל'' הסיניות שהגיע ואי הידע לאמינות מותג שרק הוקם ב2016. והעניין שבwey בניגוד לטסלה יש גם את עניין הטיפולים השוטפים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם דרישות כאלה והעובדה שיש לך תמיד איפה להטעין נשמע שחשמלית תפורה עליך. 

בטסלה אמנם אין טיפולים שוטפים של החלפות מתכלים של מנועי בערה פנימית אבל שים לב שעדיין 

יש קצת דרישות אחזקה שצריך לעשות. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי התשובה היא חד משמעית והיא טסלה.

יש לך אפשרות לטעינה ביתית , חשמל זה העתיד אז מדוע לחשוב בכלל על רכב פלאג אין ?

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צא מהסרט גבר, 

החשמל הוא לא העתיד, ולא יכול להיות,

רוב אזרחי העלום צנועים ללא בית פרטי עם עמדת טעינה, אפילו חניה פרטית.

אז לא, זה לא העתיד, כי זה בלתי אפשרי, בגלל הרצון שלך המחושמלים תתקע 80% מהרוכשים?!

אולי מימן, או המצאה אחרת.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שבמקרה שלך התשובה היא טסלה ואם אתה לא נוסע הרבה אז הפרפורמנס באמת יכול להיות שדרוג נחמד.

זה לא אוטו מושלם, נוחות הנסיעה לא טובה ועוד נפגעת מהג'אנט הענק של הפרפורמנס, הגג השקוף מעצבן וגם ממשק השליטה לא יהיה נוח עבור כל אחד. עם זאת זה רכב חשמלי טוב מאוד ובמחיר הנוכחי אעיז להגיד שאפילו אטרקטיבי ביחס לחלופות.

ה-WEY אוטו מאוד מוצלח, גדול, חזק, נוח וסופר מאובזר. ממשק השליטה הוא הנפילה העיקרית, יש איזשהו ניסיון לחקות את מה שעשו בטסלה אבל זה לא עובד טוב ואפילו מתסכל קצת לפעמים. גם תפקוד מערכות הבטיחות מאוד היסטרי ברמה שאני בחרתי פשוט לנטרל אותן, הבעיה היא שצריך לעבור את המסדר הזה בכל התנעה וזה עשוי להיות מעיק.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 3.5.2023 בשעה 09:59, Mike808 כתב:

אני גם חושב שבמקרה שלך התשובה היא טסלה ואם אתה לא נוסע הרבה אז הפרפורמנס באמת יכול להיות שדרוג נחמד.

זה לא אוטו מושלם, נוחות הנסיעה לא טובה ועוד נפגעת מהג'אנט הענק של הפרפורמנס, הגג השקוף מעצבן וגם ממשק השליטה לא יהיה נוח עבור כל אחד. עם זאת זה רכב חשמלי טוב מאוד ובמחיר הנוכחי אעיז להגיד שאפילו אטרקטיבי ביחס לחלופות.

ה-WEY אוטו מאוד מוצלח, גדול, חזק, נוח וסופר מאובזר. ממשק השליטה הוא הנפילה העיקרית, יש איזשהו ניסיון לחקות את מה שעשו בטסלה אבל זה לא עובד טוב ואפילו מתסכל קצת לפעמים. גם תפקוד מערכות הבטיחות מאוד היסטרי ברמה שאני בחרתי פשוט לנטרל אותן, הבעיה היא שצריך לעבור את המסדר הזה בכל התנעה וזה עשוי להיות מעיק.

תודה לך על תשובה מפורטת ומוסברת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...