Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי טיסה עם ROYAL JORDANIAN ועצירה בעמאן

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמעתי שחברת התעופה הנ"ל היא מהטובות בעולם. אך בכל זאת שואל, איך זה להיות ישראלי בטיסה כזו? ועוד משפחה עם בני נוער? ויותר מעניין - האם קונקשיינים בעמאן עם עצירה של כמה שעות, עוברים חלק? במיוחד תוהה לגבי העובדה שאתה ממתין במדינה ערבית וכולם יודעים שאתה ישראלי

נ.ב.

הטיסות הן ללונדון וחזרה מפאריז

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי 15 שנים טסתי בצורה דומה לתאילנד אפילו בצורה יותר גרוע,

אוטובוס מהארץ לעמאן ומשם לתאילנד עם קונקשן במדינה ערבית נוספת אם אני לא טועה בחריין,

לא היה משהו מרתיע בתהליך

אבל אם תשאל אותי היום אם אני יעשה משהו כזה עם הילדים שלי התשובה היא לא, מה שמתאים לחייל משוחרר לא מתאים למשפחה עם ילדים לפחות במחשבה והאחריות שמתלווה אליהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה אנשים עושים את ועוד לא שמעת על שום מקרה, אז אני מניח שסטטיסטית זה כנראה מאוד בטוח. בסוף יש לנו הסכם שלום איתם, לא משנה כמה זה מזויף מתחת לפני השטח, זה הסכם שלום. 

מאידך, כמו תמיד בחיים יש סטטיסטיקה ויש תחושה אישית. ואם אתה מרגיש שלא אז עדיף שלא. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי איתם חזרה מתאילנד ממש לפני חודש. 90% מהטיסה תאילנד -> עמאן היו ישראלים. והטיסת המשך 100% כמובן.

הטיסות היו מעולות, אוכל טוב, שירות טוב. הכל דפק כמו שעון. גם בשדה בעמאן הכל עבר חלק (55 דקות קונקשין) ואפילו הספקנו לשתות קפה ולקנות שוקולדים. שום סיבה אפילו לא קטנה לחשוש. אני חד משמעי הולך לטוס איתם שוב אם יזדמן בעתיד.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיסה לגרמניה עם קונקשן באיסטנבול גיליתי שההמשך זה קוד שרינג עם החברה האירנית. אני ועוד כמה פליטים סוריים היינו היחידים בלי זקן (כולל הנשים).

בהתחלה זה קצת מפחיד אבל מהר מאוד זה עבר ולא התייחסו אליי שונה או מוזר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על טיסות

מתכנן לטוס לתאילנד ורק באל על יש טיסה ישירה מישראל לתאילנד ישירות.

נכנסתי לקבוצה של תאילנד בפייסבוק 

90% מהמשתמשים שוללים על הסף את אלעל אם זה בגלל השירות או המטוסים המיושנים.

והרבה מאוד ממליצים על רויאל גארדן למרות שיש קונקשן וזה לא טיסה ישירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היו דיבורים על הסכם שמיים פתוחים עם סעודיה ושות'?

טיסה ישירה ב-7 שעות או משהו כזה?

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ANUTKK כתב:

לפני 26 דקות, אליה כתב:

לא היו דיבורים על הסכם שמיים פתוחים עם סעודיה ושות'?

שתי ציפורים בתמונה אחת.

ממש ברגעים אלו.

דרימליינר 787 של אל-על מעל סעודיה. 

טיסה.jpg

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.thumb.png.60c398d2519f8e95d33d8ab3cde13fec.png

בדיוק הסתכלתי בעצמי ב-flightradar. תעשה replay לטיסות קודמות - אכן טסים מעל סעודיה, אבל לא בכיוון מזרח. מטאבוק דרומה טסים בנתיב קבוע ומוזר למדי לאורך הים האדום עד לג'יבוטי, ורק אז פונים מזרחה. מעניין מה הסיפור מאחורי זה.

לכאורה היה אפשר לטוס בנתיב "דוך" לאמירויות, כמו שאלעל טסה כבר עכשיו, משם בדיוק באמצע מעל מפרץ עומאן (בלי לגעת בשטח האוירי של עומאן או אירן)  ומשם הלאה להודו. מעניין למה לא טסים בנתיב הזה, אולי שיקולים בטחוניים.

אולי ידידנו @shais01ידע משהו בנושא?

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אישור לטוס מעל עומן אז הטיסה מעל סעודיה לא משמעותית 

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ANUTKK כתב:

מהנסיון המועט שלי עם אלעל השירות במטוס עצמו מצוין. 

היום רוב הצי ארוך הטווח של אלעל מורכב מ787 דרימליינר חדישים אבל כן יש מספר 777 מיושנים שחזרו לשירות בחודשים האחרונים לאחר אחסנה בתקופת הקורונה. מבדיקה זריזה נראה שהטיסות לתאילנד מתחלקות חלקן ב787 וחלקן ב777.

בדף ההזמנה באתר שלהם אמור להיות רשום באיזה מטוס מתבצעת הטיסה אבל אני מניח שזה לא מובטח ועלול להשתנות.

לפני כשעה, קורן בן אשר כתב:

בדיוק הסתכלתי בעצמי ב-flightradar. תעשה replay לטיסות קודמות - אכן טסים מעל סעודיה, אבל לא בכיוון מזרח. מטאבוק דרומה טסים בנתיב קבוע ומוזר למדי לאורך הים האדום עד לג'יבוטי, ורק אז פונים מזרחה. מעניין מה הסיפור מאחורי זה.

לכאורה היה אפשר לטוס בנתיב "דוך" לאמירויות, כמו שאלעל טסה כבר עכשיו, משם בדיוק באמצע מעל מפרץ עומאן (בלי לגעת בשטח האוירי של עומאן או אירן)  ומשם הלאה להודו. מעניין למה לא טסים בנתיב הזה, אולי שיקולים בטחוניים.

זה הסיפור:

Draft Final Report Supplement: ATC Country Profiles - PDF Free Download

כדי להגיע מהמרחב האווירי של האמירויות למרחב של הודו צריך לעבור במרחב של עומאן/איראן/פקיסטן. "טיפה" בעייתי לחברות ישראליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי טס כמה פעמים לתאילנד איתם ואף פעם לא נתקל בבעיה כולל עם משפחה, אבל! זה אם הכל הולך חלק.

אם יש תקלה במטוס/מזג אוויר גרוע וצריך להזיז או לבטל את הטיסה? החברת תעופה נותנת על חשבונה מלונות ב..עמאן, לא יודע - לא בטוח שהייתי נהנה להעביר לילה בעמאן וזה הסיבה המרכזית שאולי הייתי מוותר על החוויה(אישית).

לפני 5 שעות, Night Driver כתב:

אני רק חושב על להיות סגור במטוס 10 שעות רצוף בא לי למות.

מוכן לשלם יותר בשביל עצירה של שעתיים.

חשבתי כמוך, בטח שאני בקושי נרדם בטיסות ולא אוהב לקחת כדורי שינה - אז אני דואג לנחות בצהריים/ערב ביעד וככה אני לא צריך לדאוג מההרס של השעון(שמשתקם מהר יותר ככה) - לגבי הטיסה, מלא סרטים סדרות ולהינות מהאוכל(אני מת על האוכל במטוסים) - משתדל לזוז למושבים שאין בהם שכנים כדי לטייל לי במטוס שלא ירדמו הרגליים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...