Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הלגו המתעדכן באופן משביע רצון ומכיל אנשים טובים וכנראה לא מספיק ציטוטים (עד ש-M3 יגיע גם לכאן)

Fazer

פוסטים מומלצים

גם אני גדלתי עם ערכות של לגו בבית,

גם אני עברתי ללגו TECHNIQ בשלב מסויים,

גם אני חושב שלגו זה אחד ה-משחקים הכי טובים לילדים שיש :-)

יש לי מכונית ענקית בנויה בבית על מדף (ואני בן 41) שבניתי בגיל 17..

קבלו כמה סטים מגניבים ממש:

הדלוריאן מחזרה לעתיד (שמגיעה עם גלגלים שעוברים למצב טיסה כמו בסרט וסט אקססוריז כמו ההובר-בורד מהסרט השני) - 

פורשה 911 RSR יפהפיה -

הצ'ארג'ר של דומיניק טורטו מהסרט "מהיר ועצבני" הראשון

אגב, מי שלא היה בחנות לגו בחו"ל - אני ממליץ בחום,

האחרונה שהייתי בה היא החנות החדשה בברצלונה (רחוב פאסאג'-דה-גראסייה),  מהחנויות שגורמות לך להצטער שאתה באת רק עם טרולי 😁

עריכה אחרונה על ידי Super_T
  • אהבתי 2

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 17 דקות, Super_T כתב:

האחרונה שהייתי בה היא החנות החדשה בברצלונה (רחוב פאסאג'-דה-גראסייה),  מהחנויות שגורמות לך להצטער שאתה באת רק עם טרולי 😁

רק הטרולי? מה עם לפתוח את קרן ההשתלמות?

אל לגולנד לא הגעתי, אבל בטיול להולנד התקשיתי לעזוב את תערוכת 50 שנה ללגו במאדורודאם, ותערוכות לגו צבעוניות ומוארות הן דבר נפוץ בתחילת דצמבר באגף הצעצועים של כל כלבו אירופי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לתת קפיצה ללגולנד,

פשוט טיסה לדנמרק נראית כמו ביזבוז אטומי של כסף בשביל זה בלבד, אולי כי אין לי מושג מה עושים שם חוץ מזה.. :-)

אבל כיום יש לגולנד בכל מיני מקומות בעולם, אז אולי נארגן משהו 🤔

לפני 28 דקות, sperial כתב:

מה עם לפתוח את קרן ההשתלמות?

יודע מה עוזר למנוע את זה? העובדה שאני לא גר בבית גדול מספיק לכל יצירות הלגו שאני רוצה 😁

השארתי איזה שלוש בבית של ההורים. הן שם עד היום.

עריכה:

מצאתי את הדף שמתאר את המכונית שבניתי כמתבגר ועדיין אצלי - סט 8880

"רכב ספורט" עם בולמים קפציים,

היגוי אחורי,

פנסים קדמיים מתרוממים בשליטה (מכנית) מתוך הרכב,

תיבת הילוכים שמשנה את קצב תנועת הבוכנות במנוע בעת הסעת הרכב,

ותא מנוע אחורי שמתרומם ("דלת חמישית")

נראה פשוט ובסיסי לעומת היצירות שעושים מלגו היום 😏

עריכה אחרונה על ידי Super_T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דנמרק מומלצת, בהחלט מהמקומות אליהם הייתי חוזר. זו החוויה שלי לפני כמה שנים. חוץ מזה, בילונד לא רחוקה מדי מהגבול הגרמני, ונניח, המבורג.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה שלא.

יש דגמים מעולים בימינו.

מצרף 2 לדוגמא שבניתי לאחרונה (יש לי 4 כרגע באיזור השולחן עבודה. לילדים יש כמה מדפים מלאים למטה 😂)

B8D90A16-A6B9-479D-BC48-2ECE3A921D66.jpeg

2DEF849C-9330-4FD1-AA9A-DC9BAF3DDD68.jpeg

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו הסביר לי פעם שההבדל היחיד בין הצעצועים של הילדים והצעצועים של הגברים הוא המחיר שלהם.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Super_T כתב:

מהחנויות שגורמות לך להצטער שאתה באת רק עם טרולי 

קפיצה קטנה לפרימארק פותרת את זה - מזוודה גדולה ב 30 וקצת יורו ואתה מסודר 😄

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע כמה שנים חיכיתי להתחלת היבוא לישראל? את הלגו הראשון שלי קיבלתי - כאמור - ב-1961, ואת האחרון ב-1966, ההפלגה האחרונה לחו"ל (כאמור - אבא רב חובל). משך שנים חיכיתי לתחילת יבוא לישראל - אבל כשזה התחיל מבחינתי זמנו עבר. 

אני צריך לחפש במחסן את הלגו המקורי שלי, אם כי כנראה שהאבנים איבדו מגמישותן, כך שיותר קשה להרכיב ולפרק אותן. הערכות שבהן בנה הדור הבא ממתינות לזה שאחריו. 

דרך אגב - לשים לב לשת"פים של לגו עם חברות מסחריות. בתמונה שהעלית תחנות הדלק הן SHELL, שלי עוד ESSO, ואילו Matchbox עבדו עם BP. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

נכון, אם כי הם הפסיקו את זה בכל הקשור ללגו סיטי ובמקום זאת המציאו מותגים משלהם. למשל, תחנות הדלק נקראות וממותגות כ-Octane. בעצם כבר לפני שלושים שנה, הנה סט משנת 1992:

image.png.681a646ead2767c1b9285535fe09790a.png

השת"פ המסחרי עבר לקולנוע; היום יש לגו Starwars, לגו Jurassic Park, לגו Marvell וכד'. 

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי המשאית הזו של אוקטן 😁

כשהייתי ילד בניתי לעצמי ״רכב של חברי כנסת״ (סוג של סדאן קטנה בלבן עם גג שחור) לפני נסיעה בפעם הראשונה לטיול בירושלים,

הוא הלך לי לאיבוד במיני ישראל והתבעסתי כל הדרך בחזרה לקריות 😂

כמות השבתות החורפיות שקמתי ושפכתי את דלי השטיפה שלי, שהיה מלא בלגו, והעברתי שעות בבניה של חלקים שונים מסטים שונים למשהו דמיוני יותר או פחות, היא בלתי רגילה;

היום ישבתי באירוע ״יומולדת שבת בבוקר״ שהיו בו סביב שישה ילדים מגיל 2 עד 12, 

ילד אחד עשה משהו שכלל צעצוע מוחשי, כל השאר? במסכים 🤦🏻

שמחתי לראות פה בשרשור ילדים שמשחקים בלגו, כיום זה אשכרה יוצא דופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי העלות, עשיתי ביטוח תכולה במיוחד על זה, כל ערכה זה כ200-300 דולר והייתה עליית מחירים לאחרונה.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזרתם אותי 20 שנה אחורה עם 2 דגמים שהביאו לי מחול אז בתקופתו כי לא היה להשיג בארץ
המשאית הירוקה הפכה לעוד מספר דגמים בהרכבה שונה

lego-8448-1_large.jpg

8479isoall.jpg

עריכה אחרונה על ידי dinnnn
.

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.8.2022 בשעה 13:36, yohai71 כתב:

אצלי היה משהו דומה, כמובן מוקדם יותר- 8860:

https://www.libble.eu/bestanden2/html/663611/bg1.png

מנוע עם בוכנות פועלות, תיבת הילוכים, קפיצים אחוריים, כיסאות מתכווננים ועוד... תכל'ס זה פורשה 911 (או חיפושית 😁 ) בלי בודי. ואפשר היה לקנות ערכת מנוע כדי להסיע אותו (כמובן עם כבל. שלט אלחוטי? השתגעתם?):

https://zusammengebaut.com/wp-content/uploads/2020/09/0060-Anleitung.jpg

אח, איזה דגם מופלא ה-8860. עד היום יש את כל החלקים אצל סבתא,

רק צריך נכד עם נחישות ועודף זמן פנוי ואפשר לבנות אותה שוב, 40 שנה מאוחר יותר. גם בגיל מאוחר זאת פשוט בנייה שדורשת המון זמן.

בכלל, אצל סבתא עדיין יש לגו מהתקופה של 3 ספרות, עוד לפני שציירו תווי פנים לדמויות.

בשורה התחתונה, לגו זה אחד הצעצועים הכי זולים שיש - אם אחרי 40 שנה הכול עוד עובד, אין שום צעצוע שמתקרב לזה אפילו בצחוק.

אגב, אני פחות פוריטן, והזמנתי לא מעט לגו מעליאקספרס. אני משתדל לא להזמין חיקויים של ערכות קיימות,

אלא יצירות עצמאיות של Cada וכדומה. נכון, עדיין לא 100 אחוז אותה איכות, אבל ההבדל כבר קטן מאוד בימינו. הכול עובד, מתחבר כמו שצריך ולא פריך/שביר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...