Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתגר למומחי המחשבים

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא סביר, לא מדובר על בעיה בפורמטים מתקדמים, תצוגה בסיסית לא עובדת, כולל מהשלב של הביוס אפילו.

לגבי אובונטו - מגיגול קצר נראה שכן דרושים דרייברים לכרטיס הזה, אבל איך מתקינים דרייברים בגירסה שהיא LIVE ?

https://forums.developer.nvidia.com/t/geforce-rtx-3060-not-working-with-ubuntu-20-04-focal-fossa/190228/6

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, hwgeek כתב:

לא היה איזה רעש לגבי באג בHDMI 2.1 בכרטיסי RTX 3000 וקונסולות בזמנו? אולי זו הבעיה?

היה איזה באג כזה על כרטיסי 3060 ו 3080 ממה שאני זוכר וזה נפתר בדרייברים חדשים לא?

פות"ש - בדקת אולי עדכון גרסה לטלויזיה?

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעקרון- אתה יכול להשתמש ביציאה של הלוח אם (בביוס מגדירים שהכרטיס המובנה יהיה ENABLE -זו אופציה בשביל ריבוי מסכים).

בווינדוס בהגדרות התצוגה יש לך אפשרות ליבחור לכל  תוכנה איזה כרטיס מסך יעשה את העבודה- ככה שה3060 ינוצל בכל זאת.

לדעתי - מכיוון שהבעיה מתגלה בשתי הטלויזיה המתקדמות 55X90J  LG OLED G1  על HDMI2.1 אז הכרטיס דפוק או דורש עידכון ביוס, אם במעבדה אין להם מסך עם HDMI2.1 אז הבדיקה שלהם לא עוזרת לך בכלום.

image.thumb.png.eaedc0e7d219255683b33b3422de2eaf.png

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה לא ידעתי שזה אפשרי, אבל זה בכל זאת לא עוזר לי כי ה-3060 אמור להיות מחובר לטלויזיה בשביל גיימינג, לא למסך מחשב.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב- גם שהטלויזיה תחובר ללוח-הכרטיס מסך יכול לעשות את העבודה, פשוט זה נותן לך עוד יציאת מסך, פשוט בחר בהגדרות שהמישחק ירוץ על RTX3060.

אבל בכל זאת תישאל לגבי דגם הכרטיס עצמו וHDMI2.1 ואולי יש לכרטיס עידכון ביוס(לא דרייבר).

או שהטלויזיות דורשות עדכון קושחה שלא זמינה עדיין כאן? בשביל זה צריך שתנסה לחבר מכשיר אחר שתומך HDMI2.1 ותיראה אם גם אז הטלויזיות משתגעות.

• אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hwgeek כתב:

שוב- גם שהטלויזיה תחובר ללוח-הכרטיס מסך יכול לעשות את העבודה, פשוט זה נותן לך עוד יציאת מסך, פשוט בחר בהגדרות שהמישחק ירוץ על RTX3060.

אבל בכל זאת תישאל לגבי דגם הכרטיס עצמו וHDMI2.1 ואולי יש לכרטיס עידכון ביוס(לא דרייבר).

או שהטלויזיות דורשות עדכון קושחה שלא זמינה עדיין כאן? בשביל זה צריך שתנסה לחבר מכשיר אחר שתומך HDMI2.1 ותיראה אם גם אז הטלויזיות משתגעות.

תודה, הצלחתי. העסק עובד - מצליח לשחק ומחובר עם כבל פסיבי 10 מטר ב-4K בלי בעיה.

מה שכן זה עובד רק עם תצוגה בודדת, כלומר אני לא מקבל תצוגה על המסך מחשב שמחובר לכרטיס מסך החיצוני, ממה שאמרת זה אמור להיות אפשרי אני מבין.

הגדרתי בביוס את הכרטיס המובנה כ-ENABLED, יש עוד משהו שצריך לשנות?

בכל אופן זה פתרון 'עוקף' לבעיה, ואני עדיין רוצה לפתור אותה, בעיקר אם זה אומר שהכרטיס דפוק.

לא הבנתי מה הקשר ל-HDMI2.1 - הוא בא לידי ביטוי רק מעל 4K60 ואני לא שם בכל מקרה.

לפני 10 דקות, Nemesis כתב:

אז תריץ ב- 1080. לא נורא.

מה מטרת הבדיקה בדיוק? אין פה עניין של התחממות וכו', כי זה קורה עם הטלויזיה כבר במסך של הBIOS.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו כזה- זה יתן ל3060 להוציא תמונה כי הוא יהיה הראשי.

c3c78123-8169-4974-8bea-aaeaff101514.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, misterb כתב:

תודה, הצלחתי. העסק עובד - מצליח לשחק ומחובר עם כבל פסיבי 10 מטר ב-4K בלי בעיה.

מה שכן זה עובד רק עם תצוגה בודדת, כלומר אני לא מקבל תצוגה על המסך מחשב שמחובר לכרטיס מסך החיצוני, ממה שאמרת זה אמור להיות אפשרי אני מבין.

הגדרתי בביוס את הכרטיס המובנה כ-ENABLED, יש עוד משהו שצריך לשנות?

בכל אופן זה פתרון 'עוקף' לבעיה, ואני עדיין רוצה לפתור אותה, בעיקר אם זה אומר שהכרטיס דפוק.

לא הבנתי מה הקשר ל-HDMI2.1 - הוא בא לידי ביטוי רק מעל 4K60 ואני לא שם בכל מקרה.

מה מטרת הבדיקה בדיוק? אין פה עניין של התחממות וכו', כי זה קורה עם הטלויזיה כבר במסך של הBIOS.

לא עניין של התחממות, אלא עומס כבד. אולי תראה את התופעה גם במסך הרגיל וכך תוכל להחליף את הכרטיס בפשטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שוב אני אומר - גם כשאני מחבר את היציאה של הכרטיס מסך רק לטלויזיה, והמחשב עולה 'קר' כבר במסך של הביוס יש את הבעיה, אז אין פה עניין של רזולוציה או עומס בכלל.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הצלחתי לקבל תצוגה מפוצלת (יציאת לוח לטלויזיה ויציאת כרטיס למסך מחשב), הפעלתי furmark על הטלויזיה ב4k, רץ חלק 20 דקות.

04E7F01A-3590-4123-80EF-950771E6FE61.jpeg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלילה מסתבכת..

פירקתי את הכרטיס מסך והרכבתי במחשב הישן (שעבד תקין עם וינדוס 10). חובר עם כבל DP למסך מחשב וכבל HDMI לטלויזיה.

בהתחלה עלה עם תצוגה רק במסך, אחרי התקנת דרייבר זיהה את הטלויזיה, אבל הציג תמונה מחורבשת כמו במחשב החדש. לכאורה בינגו - זה הכרטיס.

אמרתי ננסה אובונטו - תוצאה זהה למחשב השני (כצפוי), לא תקין.

חזרתי לוינדוס כשרק הטלויזיה מחוברת - ואז פתאום הוינדוס עלה תקין, עם תצוגה יציבה ב-4K, משהו שלא קרה לי במחשב החדש.

חיברתי גם את המסך של המחשב, הכל עובד פיקס. פה חשדתי. 

ריסטרט למחשב - עולה עם תצוגה תקינה רק במסך מחשב, הטלויזיה מחורבשת.

ריסטרט כשרק הטלויזיה מחוברת - עולה תקין, ונשאר תקין גם אחרי חיבור למסך מחשב.

וידאתי כמה פעמים שזה עקבי. אבל ההתנהגות הזאת לא הייתה ככה במחשב החדש עם הוינדוס 11, הוא היה עולה מחורבש כבר מהביוס כשרק הטלויזיה מחוברת.

כל זה מוביל אותי לכיוון שמדובר בכל זאת בבעיית דרייברים, אבל אין לי מושג מה עושים מכאן הלאה.

ומה קורה בשלב הביוס? יש איזשהו דרייבר בביוס שאולי צריך לעדכן? לא עשיתי עדכון ביוס למחשב החדש.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...