Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתגר למומחי המחשבים

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, liav12 כתב:

אני חושד בווינדוס 11.

יש לך יכולת "לנשמך" לווינדוס 10 או להתקין על Partition / מחיצה נוספת כדי לבדוק שם?

איך זה רלוונטי אם רואים את הבעיה כבר במסך הראשוני של ה BIOS?

לפני 7 שעות, מה רע בשביט? כתב:

אהלן, מה קורה?

אז מה היה לנו כאן? בדקת מהאוןבורד - תקין

בדקת כל סוגי הכבלים - תקין

בדקת עם מסך אחר - תקין

בדקת עם כרטיס אחר זהה - אותה בעיה

איך אתה מוציא מהכרטיס לטלויזיה? כבל DP ישר לטלויזיה? ממיר DP>HDMI? ישר מהHDMI? ניסית להוציא לVGA דרך מתאם ולטלויזיה?

אם אני מסתכל רגע על התמונה הכוללת, הבעיה היא בטלויזיה. יש איזשהי התנגשות בעיבוד תמונה והטלויזיה מבצעת איזשהי אינטרפולציה לא מוצלחת. השאלה היא אם ניתן לבטל את העיבוד תמונה בטלויזיה.

הייתי הולך לכיוון הזה.

בדקתי את כל היציאות של הכרטיס DP/HDMI מול כל הכניסות בטלויזיה.. אין יציאת VGA וזה גם לא פתרון קביל.

אין שום עיבוד תמונה בטלויזיה במצב GAME, וחפרתי בכל ההגדרות האפשריות. 

מזכיר שהבעיה קיימת ב-2 טלויזיות חדישות מחברות שונות ומובילות LG/SONY

לפני 6 שעות, פבל כתב:

לאיזו יציאה בטלוויזיה התחברת? באתר של סוני אני רואה שביציאות 3 ו-4 יש קצב רענון משתנה ובשתיים האחרות אין. יכול להיות שזה קשור?

בדקת בתוכנה של אנווידיה (ב-control panel של הכרטיס, לא ב-ג'יפורס אקספיריאנס) שהיא מזהה את הטלוויזיה כמו שצריך? יש שם הרבה הגדרות שעלולות לשבש משהו. 

אם שתי האפשרויות האלה לא יעבדו, אני חושש שלא תישאר לך ברירה אלא להחליף טלוויזיה. כאקט חברי אני מוכן לעשות איתך ראש בראש על ה-Q60 של סמסונג שלי.

בדקתי את כל הכניסות בטלויזיה.

שוב בשלב הביוס הדרייבר של אנוידיה לא רלוונטי.

לפני 5 שעות, hwgeek כתב:

אם הטלויזיה חדשה- אין אפשרות לניצול אחריות? שיבוא טכנאי ושהוא ישבור את הראש או אפילו ימצא גירסה לעידכון אם קיים במקום אחר בעולם.

נשמע לך כמו משהו ריאלי? טכנאי יבוא יחבר מקור אחר יראה שהכל תקין וישלח אותי לחפש..

ושוב - 2 טלויזיות מחברות שונות.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נשמע ונראה מהתמונות כאילו הטלויזיה מנסה לעשות upscaling כפוי.

היא נרכשה בארץ? יבואן רשמי?

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...