Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לפני רכישה של בוסטר התנעה

ברקב
שימו לב! השרשור הזה בן 488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Screenshot_20220516-143447_Chrome.thumb.jpg.9134d8578a5f8eeace1099ebb2bf00a7.jpgאהלן

מעוניין בבוסטר שרוצה לרכוש מאמזון 

לפני שאני שם כסף רוצה רק להתייעץ ולדעת אם הוא מתאים גם לרכבי פרייבט וגם למסחרי (לצורך העניין הייאס 2003 שיש לי)

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שים לב שזה לא בוסטר התנעה, אלא מטען למצברים.

לא יודע לגבי רכבים מסחריים, אבל באתר של NOCO יש פירוט לכל בוסטר, לאילו רכבים הוא מתאים. הייתי מתחיל לחפש משם.

עריכה אחרונה על ידי daniel.asu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://ali-buy.com/xiaomi-70mai-11100mah/

הנעתי איתו כבר כמה רכבים בלי בעיה

עריכה אחרונה על ידי locus

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה תודה רבה

זה יתאים לרכב פרייבט שלי מנסה להבין אם יתאים גם להייאס 2003 

מה שכתוב שם זה : "מתאים לרכבי בנזין עד מנוע 5 ליטר ולרכבי דיזל עד 3 ליטר" 
לא יודע לפרש את זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה איזה רכב יש לך מסחרי או פרייבט זה משנה הוולט ופיק אמפר שהבוסטר מוציא.. רוב הבוסטרים היום הם 12/24v עם פיק של 100a זה מכסה כמעט כל רכב אפשרי וגם סירות ומשאיות קטנות. לצורך העיניין רכב מסחרי מחזיק מצבר רגיל 12v 60-85ah אני קניתי בוסטר באליאקספרס עם קבלים סביב 300 ש"ח.. הניע את הרכב שלי כמעט 6 פעמים בטעינה אחת בנוסף הניע בלי בעיה 2 סירות בכינרת (24v) לא צריך להשתגע עם מותגים יקרים בסוף זה מוצר לשעת חירום ולא לשימוש יומיומי. 

במדינת ישראל אחד עוזר לשני... לדפוק ת'שלישי ! :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

₪ 241.53 60%OFF | UTRAI Power Bank 22000mAh 2000A Jump Starter Portable Charger Car Booster 12V Auto Starting Device Emergency Car Battery Starter

מומלץ מאוד

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בוסטרים של NOCO גם ב-KSP אם תרצה לקבל מושג לגבי המוצר.
אני מחזיק מוצר שלהם שעובד מעולה, קניתי בעקבות המלצה בפורום בשרשור אחר למרות שאני עם רכב חדש,

התניע כמה פעמים רכבים של חברים בלי שום בעיה ובאופן מיידי, מה שכן, הדגמים שבארץ לא זולים.

יש לא מעט חלופות באייס/הום-סנטר ודומיהם..

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...