Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ החדשה בארץ

GTאי

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, ch28566 כתב:

מישהו בכלל רוכש את הגרסה האוטומטית? 

סובארו ברוב העולם לוקחים הזמנות אישיות על הרכבים במקרה של הרכב הזה - 70-80 אחוז ידניות.

טויטה מיצרת לפי החלטה שלה ושולחת לחלוקה - 60-70 אחוז אוטומטיות. (ובארה״ב מוכרת בערך פי 2-3 מבחינת הכמות מכוניות)

אז לצערי - כן.

לפני 22 דקות, Froyne כתב:

זה זמין כי יקר פה.

אתה מתכוון לרכבים בכלליות ? (תעיף מבט על ממשלות ישראל לדורותיהן ואחוזי המיסוי על רכב חדש שנחשב ״מותרות״) או לBRZ?

כי על השני - אני דיי אתווכח שהתמחור הוא סביר לגמרי.

איזה עוד רכב הנעה אחורית ידני , קופה עם 240 כ״ס אתה יכול לקנות בארץ בכסף הזה? מה האלטרנטיבות הספורטיביות בכלל בתקציב הזה?

• רעיון טוב! 2

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע - מיסוי של 100% על כל רכב חדש ...  בנוסף עם הבלאגן הנוכחי - יש מצב שעוד יעלה מעבר לזה אם מצב השקל יתדרדר.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Liviur כתב:

אז לצערי - כן.

אף פעם אני לא אבין את הגישה הזו, להתבאס שאחרים לוקחים, מרצונם, רכב כזה או אחר עם תיבה אוטומטית. אתה הולך לנהוג ברכב? או הקונה? מה בדיוק לצערך? 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נאמר בצחוק כן ? כל אחד שיקנה מה שטוב לו 👌 (ולפעמים זה גם בגלל מגבלות בריאותיות אז בכלל. היה לנו חבר בקבוצה אי שם לפני 20 ומשהו שנה עם וולקן אוטומטית שהיה עושה בושות לרוב האנשים בכבישים מפותלים איתה…)

אבל אם אתה רוצה התייחסות רצינית להודעה החצי בצחוק - בכיף - מצד אחד - זה מוכר המון מכוניות - אז זה גורם ליותר מלאי , יותר שוק אפטרמרקט ויותר אינטרס של החברות ליצר אותן - זה החלק הטוב.

מצד שני מה שמבאס מתחלק ל2:

1. התיבה עצמה ששודכה פה לא להיט ולא ספורטיבית. הרבה אנשים קונים כי זה מה שזמין ומתבאסים.

2. הרבה קונים את הרכב בשביל הפוזה ואוטומט והורסים את הסצינה איתו (לא בקטע מתנשא - אלא בקטע שאתה מזהה את הטיפוסים במפגשי רכב כאלו בשניה ואז ההתייחסות לרכבים האלו מצד אנשים - ומשטרה - בהתאם)

לחובב הרכב בפורום שיכול לבחור מה להזמין - הייתי מציע לא לשקול את האוטומט אלא אם אין אפשרות אחרת.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Liviur כתב:

. הרבה קונים את הרכב בשביל הפוזה ואוטומט והורסים את הסצינה איתו (לא בקטע מתנשא - אלא בקטע שאתה מזהה את הטיפוסים במפגשי רכב כאלו בשניה ואז ההתייחסות לרכבים האלו מצד אנשים - ומשטרה - בהתאם)

נראה לי שאלה דווקא נהגים שקונים את הרכב רק כי הוא יפה ויש פוזה. הם לא יודעים לעשות איתו דברים שיכולים לגרום למשטרה לבוא. להוציא כמובן את אלה שהם כן "נהגים" וקונים גיר אוטומט בגלל מגבלה רפואית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא נגיד שיש קורלציה נאה בין אלו לאלו שעושים burnouts ותאונות המפכים … וראיתי בדיוק 0 אוטומטיות בימי מסלול וגימקנות (וזה בערך הרכב השני הכי פופולארי פה לזה - אחרי המיאטה לדורותיה)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.3.2023 בשעה 22:44, Maza כתב:

אף פעם אני לא אבין את הגישה הזו, להתבאס שאחרים לוקחים, מרצונם, רכב כזה או אחר עם תיבה אוטומטית. אתה הולך לנהוג ברכב? או הקונה? מה בדיוק לצערך? 

מה שקונים היום זה מה שיהיה בשוק יד השניה..🙄

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...