Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ החדשה בארץ

GTאי

פוסטים מומלצים

תתחדש!

לדעתי חוץ מחיישני נסיעה לאחור הייתי מוותר בכיף על כל השאר. מה גם שהביטוח שלי לא דורש אפילו קודנית עד 250 א'₪.

כחול זה הצבע! גם כסוף הולך, אפילו לבן אם אין ברירה 🙊

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, itaimoto כתב:

בתום חיפוש ארוך אחר יורשת ראויה לברז הקודמת (2019) ועם תקציב גדול משמעותית ממחיר של ברז חדשה לא מצאתי מחליפה מוצלחת יותר (וזה אולי נושא לפוסט נפרד). מה עושים? מזמינים ברז חדשה מהמשלוח שהגיע  😃. אז רכשתי כחולה ידנית. אספקה בתוך כשבועיים.

המחיר על הכביש הוא 244 אש"ח לאחר הוספת צבע מטאלי (כל הצבעים מטאלים...), הרחבת אחריות  ל 5 שנים, אגרת רישוי וחבילת אבזור בהתקנה מקומית שנידונה כאן שכוללת איתוראן, מרימי שמשות, חיישני רוורס וקיפול מראות אוטומטי. החבילה הזאת הוצעה גם בדור הקודם ומצאתי אותה שימושית ביומיום, מה גם שלא היו בעיות שנבעו מההתקנה המקומית.

זאת סוג של גאונות מצד היבואן, לפרסם מחיר 229 אש"ח ולקצור שבחים על כך בעוד המחיר האמיתי גבוה יותר. אפשר לחסוך 7500 ש"ח אם לא רוכשים את חבילת האבזור והרחבת האחריות שניתנות כרגע בהנחה של 50%. בפירוט המחיר יש פיצול בין האבזור להרחבת אחריות אז נראה שאפשר לוותר רק על ההתקנות המקומיות אם מישהו מעדיף. הרחבת האחריות עולה לבדה 2500 ש"ח לפני מע"מ.

הביטוח דרש איתוראן בברז הקודמת שלי. לא היו בעיות שנבעו מהתקנה שלו.

בגרסה הידנית הרכב לא מיוצר עם מערכות בטיחות שהחוק כאן דורש אז החלופה למובילאיי הייתה לא לייבא את הברז החדשה בכלל. אני בסדר עם הפשרה, מה גם שאופן התפקוד של ההמובילאיי לא מפריע לי.

תתחדש, אכן בחירה מצוינת ומדובר בשדרוג לא קטן מהדור הקודם

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, LEGACY 1.8 כתב:

גם כסוף הולך

כסוף (בהיר) נראה חלש לגמרי על הרכב (ראיתי כמה וכמה כאלו)

גם על הדור הקודם.

הכסוף הכהה יותר נראה לא רע. אני התלבטתי בין השחור ללבן - ובסוף הזמנתי שחור - כמובן שאני מת על זה כל פעם שהאוטו נקי , ומתבאס 2 דקות אח״כ כשהוא מלוכלך :)

אחרי הקטן קנה כחולה.

לדעתי דווקא התכלת שיש לGR86 הוא הצבע המנצח אגב.

• רעיון טוב! 2

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, itaimoto כתב:

לגמרי, בוצעה הפקת לקחים. הלכתי על צבע לבן ברכב הקודם כדי להקטין את מקדם תשומת הלב. לא עוד 😁 כחול הוא בהחלט הצבע הנכון לרכב הזה.

כחול כהה או WR blue  ?

בעניין התקנות מקומית. 

למוד ניסיון מר מאיתורן ועלוקה  

ים של חוטים ופיוזים בהתקנה רשלנית !

בעיות חשמל מצבר רכב מתרוקן.

התקנות מקומית כמה שפחות !

לגבי מובילאיי,  בשבילי זה עוד שיקול על הצד השלילי בפרט שהוא כנראה מתחבר ללא מעט רכיבים ברכב (גם ניראה רע על השמשה הקדמית).

בדגם האוט' אין בו צורך.

אל תקפצו עלי , גם אני חסיד ידני אבל וואלה היום 99% מרכבי הספורט לרבות bmw פורשה מרצדס אאודי פרארי מגיעות עם גיר אוט'.

הגיר ב brz דיי פשוט  6 הילוכים טורק-קונוורטר (מהסוג שמגיע למשל בbmw) קצת איטי מאודדדד אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Liviur כתב:

כסוף (בהיר) נראה חלש לגמרי על הרכב (ראיתי כמה וכמה כאלו)

גם על הדור הקודם.

הכסוף הכהה יותר נראה לא רע. אני התלבטתי בין השחור ללבן - ובסוף הזמנתי שחור - כמובן שאני מת על זה כל פעם שהאוטו נקי , ומתבאס 2 דקות אח״כ כשהוא מלוכלך :)

אחרי הקטן קנה כחולה.

לדעתי דווקא התכלת שיש לGR86 הוא הצבע המנצח אגב.

הכסף דווקא נראה טוב על הדור הנוכחי לטעמי - ואני ממתעבי הצבע הזה בדרך, הוא נראה כאילו שכחו לצבוע את הרכב במפעל. משהו בקווים של הדור הנוכחי והגוון הספציפי משתלב טוב ביחד.

לפני 9 דקות, איתיב כתב:

כחול כהה או WR blue  ?

ראלי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.3.2023 בשעה 10:18, Maza כתב:

2. כי הצלחתי לשכנע את אישתי

חייב לקנות..

הזדמנות של פעם בחיים 😁

• מצחיק 1

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, איתיב כתב:

כ

בדגם האוט' אין בו צורך.

אל תקפצו עלי , גם אני חסיד ידני אבל וואלה היום 99% מרכבי הספורט לרבות bmw פורשה מרצדס אאודי פרארי מגיעות עם גיר אוט'.

הגיר ב brz דיי פשוט  6 הילוכים טורק-קונוורטר (מהסוג שמגיע למשל בbmw) קצת איטי מאודדדד אמין.

יצא לי לנהוג בדגם האוטומטי שהיה ב- GT86 הקודמת. לא משהו. אני מניח ששיפרו, שדרגו, ואני זוכר שאז במצב ספורט הגיר אפשר העברות גסות למדי בכדי לאפשר העברה מהירה יותר של ההילוכים, אבל זה רחוק שנות אור מגיר ZF8 של ב.מ.וו, גיר DSG רטוב וכו'. 

לפני 5 שעות, itaimoto כתב:

לגמרי, בוצעה הפקת לקחים. הלכתי על צבע לבן ברכב הקודם כדי להקטין את מקדם תשומת הלב. לא עוד 😁 כחול הוא בהחלט הצבע הנכון לרכב הזה.

תתחדש ותהנה!

אני חושב שאם הייתי בוחר בצבע הזה הייתי עכשיו שובר את הראש אם לצבוע את החישוקים לגוון זהוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, איתיב כתב:

קצת איטי זה understatement 

ובמיוחד ברכב כזה שאתה רוצה מקסימום שליטה.

תנהג על אחת לפני שאתה חושב שזו הבחירה הנכונה , זה כל מה שיש לי לומר.

לפני 3 שעות, itaimoto כתב:

הכסף דווקא נראה טוב על הדור הנוכחי לטעמי - ואני ממתעבי הצבע הזה בדרך

תראה אחת במציאות.

הקטלוגים לא מעבירים את התחושה (לפי הקטלוג הרכב אגב לא נראה משהו ובמציאות הקווים שלו מהממים. אז זה הולך ל2 הכיוונים)

לפני שעה, המהיר הזהיר כתב:

2. כי הצלחתי לשכנע את אישתי

משעשע - כי אשתי דחפה אותי להזמין כשיצאה ההזדמנות 😅

לפני 56 דקות, ch28566 כתב:

אני מניח ששיפרו, שדרגו

שיפור מינורי. עדיין גרוע.

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הבחירה היא בין ידנית מושלמת מכל הבחירות שעברה פירוק והרכבה בנמל, מול אוטומטית לא מושלמת אבל ללא טראומה. 

לתפארת מדינת ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטומט שידרגו את הממיר מומנט עצמו, זה משפיע על יציאה מהמקום והגיר פחות הססני בתחילת נסיעה.

אבל כל השאר אותו דבר, עדיין איטי ובעל ניהול בינוני. (למשל מתעלם מבקשת הורדת הילוכים אם הסל"ד יקפוץ מעל גבול מסוים)

החיסרון הענק של האוטומט הוא היחסי העברה, הילוך שלישי מאוד ארוך ובשילוב עם הסעיף הקודם יוצא שאתה כמעט ורק על שלישי בנסיעה חזקה.

יחסי ההעברה בידני מסודרים הרבה יותר טוב.

בסרטון האוטומט נראה מאוד מתסכל:

• אהבתי 1

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פריג'י כתב:

אז הבחירה היא בין ידנית מושלמת מכל הבחירות שעברה פירוק והרכבה בנמל, מול אוטומטית לא מושלמת אבל ללא טראומה. 

לתפארת מדינת ישראל.

מדוייק !

בתקנות מקומיות לא מלחימים חוטי חשמל, משתמשים באיזולירבנד שחור ובכלל עושים עבודה מאוד לא מקצועית.

היתה לי nc בחור בשם עופר הוציא לי מהרכב דלי מפוצץ חוטים פיוזים וקופסאות 

הייתי המום כמה זבל התקינו כאן בשביל ביטוח ושטויות כאלה ומהעבודה הרשלנית.

איך אנשי מקצוע נוגעים ברכב חדש שהבעלים עוד לא ראה בכזאת חוצפה.

הפעם אשתדל כמה שפחות ומובילאיי בטח שלא

עריכה אחרונה על ידי איתיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...