Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוב, נהיה לי קר. איך קונים היום מעיל?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה היא מה יהיה השימוש במעיל.

לארץ לדעתי מספיק ג'קט-סופטשל איכותי ובמקרה הצורך עוד שכבה מתחת.

לי יש ג'קט של קולומביה, Titan Ridge 2 Hybrid, הוא קל מאוד, דקיק ומרגיש על הגוף כמו סווטשרט דק, ועמיד לגשם קל-בינוני. עם טכנולוגית הomni heat שלהם הוא מחמם מספיק ב8-10 מעלות גם עם טי-שרט קצר. לבשתי אותו בחו"ל ב0 מעלות עם פליז דקיק (גם של קולומביה) מתחת. מתאוורר מצוין ולא חם מדי כשנכנסים לאוטובוס/קניון/מסעדה. עלה לי באזור ה550 באאוטלט לפני 3 שנים, מרוצה מאוד מהרכישה.

יש לי גם נסיון עם מעיל של WILDCAT (מותג של למטייל), מיוצר בסין, אם אני לא טועה זה המעיל הזה: https://www.facebook.com/commerce/products/2773477432690150/

לא מגושם מדי ומחמם מאוד, טיילתי עם המעיל בחו"ל במינוס 5 עם סוודר דק מתחת למעיל והיה מעולה. גם עמיד לגשם כבד. האיכות אמנם לא כמו הקולומביה אבל מספיק איכותי. בארץ הוא חם לי מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, nev כתב:

קניתי לפני כחודש וחצי softshell של קולומביה דגם ASCENDER

בדיוק הדגם שיש לי, ועליו המלצתי בדף הראשון.

גם לטעמי הוא מספיק והותר למז"א הישראלי, בטח באיזורי  המישור  בהם אני מסתובב.

לטעמי, זה שאין לו קפושון זה יתרון אדיר, אני שונא להראות כמו מילואימניק בהג"א עם האפנדיקס המיותר הזה מאחור.

(ואלו שמתקפלים לצווארון הופכים אותו למשהו שגם אינו נוח וגם נראה כמו תמיכה לאחר פגיעת "צליפת שוט").

בימים נורא נורא קרים יש לי בתיק כובע Windstopper של נורת'פייס, שמחמם לי את הקיובול+ אפילו עוצר גשם קל,בחמש דקות הראשונות.

בכלל, אני חושב שלאנשים גדולים מתאים יותר סופטשל מאשר מעיל נפוח סטייל היוניקלו'ס למינהם.

משום מה, כל פעם שאני מתפתה למדוד כזה, אני מביט במראה ונזכר במישלן.

• מצחיק 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, nev כתב:

זה מעיל מצויין לחורף הישראלי. דואג לך לטמפרטורה נוחה ולא מבשל אותך.

זה ג׳קט.

לא קראת את כל השרשור...

לפני 2 דקות, natco כתב:

לטעמי, זה שאין לו קפושון זה יתרון אדיר, אני שונא להראות כמו מילואימניק בהג"א עם האפנדיקס המיותר הזה מאחור.

ומה קורה שיורד גשם?

לפני 3 דקות, natco כתב:

בכלל, אני חושב שלאנשים גדולים מתאים יותר סופטשל מאשר מעיל נפוח סטייל היוניקלו'ס למינהם.

משום מה, כל פעם שאני מתפתה למדוד כזה, אני מביט במראה ונזכר במישלן.

אני גם מוצא את המראה הזה לא אלגנטי במיוחד ובכלל, כשיש משהו שכולם לובשים זה מטריד להיות עוד אחד מכולם. זה לא קרוקס, שלפחות אתה יכול לבחור איזה צבע לא רגיל

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

מעיל כזה הוא חם מדי (לטעמי) לחורף פה (אלא אם גרים במקום ממש קר).

מה זה מחמם מדי?? זה כמו לקנות שעון צלילה שטוב ל 50 מטר ולהגיד שאני צולל רק עד 10 מטר. זה מחיר מצוין למוצר שרכשו מעל 14,000 איש עם ביקורות טובות ובמחיר זול עם משלוח תוך שבוע לישראל

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Michazzz כתב:

מה זה מחמם מדי?

כמו שתפעיל את החימום ותתחיל להזיע. כמו שיוצא מהבית באוגוסט עם חולצה ארוכה. כמו לובש מעיל וחם לך מדי בפנים. כזה מחמם מדי

• אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השתכנעתי אבל זו דעתך. כשקר לי אני רוצה להתחמם וזה הדרישה של פות"ש, מקסימום פותחים את הרוכסן קצת

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא השתכנעת, שאפשר שיהיה לך חם מדי בבגד?!

לפתוח את הרוכסן אפשר כשלא יורד גשם, כשאין רוח וכו׳.

אני עדיין אומר, הפתרון הכי טוב הוא מעיל אוטם (נושם או עם פתחים) ומתחתיו שכבה (או שתיים) חמות, בהתאם לצורך.

לפני 1 דקה, natco כתב:

מטריה. אולדסקול...

גם אתה לא קראת את השרשור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקלחת קרה כל בוקר, בכל מזג אוויר.

יותר זול מקולומביה.

כמה חודשי חישול ואתה מחוסן (מחוסם?) מקור. 

😜

• מצחיק 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.12.2021 בשעה 12:47, sperial כתב:

גש לדקאתלון בצומת קרית אתא. 

ניגשתי. או לא בתקציב, או לא מה שאני צריך.

בתאריך 20.12.2021 בשעה 12:47, sperial כתב:

אופציה שניה - ללכת למדוד קולומביה או northface, לרשום את מספר הדגם ואז להזמין את הדגם מאמאזון בשליש המחיר (ניסיון מלפני כמה שנים. הבעחה היחידה היה מבחר צבעים מוגבל באמאזון).

אפשרות שלישית - לקפוץ לאאוטלט של קולומביה בזרזיר. אם אתה רומה ממש להתאמץ יש אאוטלטים מצויינים גם בצפון היותר רחוק (ראש פנה, קריית שמונה), ואני מניח שהחברים מהמרכז יוכלו להפנות אותך למתחרים באזורם.

הלכתי לדקטלון, לאאוטלט של נייק שיש לידו, ולאאוטלט של אדידס שנמצאת לא רחוק משם. לנייק נשאר רק מעיל בצבעי ירוק-בורדו, נראה כמו זיקית שנדרסה. בעעעע. באדידס לא היו מעילים בכלל, אבל!!! באופן הזוי לחלוטין, כשאני לא מחפש, אני מצאתי נעליים במידה שלי! כשאני מחפש אין להם אף פעם :lol: פשוט ישבו להם על המדף זוג שנראים נורמלי במידה 47... הזוי.

נראה שאקפוץ לגרנד בקרוב לקולומבייה. לא נכנסתי לקניון בערך מאז שהתחילה המגיפה, למעט פעם אחת.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקולומביה בגרנד לא תמצא את מבוקשך* - בגלל המחירים (אלא אם יהיה איזה מבצע חריג ביותר, לא נראה לי סביר כרגע. באתר יש בתקציבך פליסים, אבל מעילים מתחילים סביב 700 ש"ח). אבל תכין לך נייר ועפרון לרישום מספרי הדגמים, אולי אמאזון יהיה בעזרך.

אם יש לך שעתיים פנויות - סע לאאוטלט בזרזיר.

* נסה את Aztec. דומני שזה המותג הזול של קולומביה, נמכר באותן חנויות ויש סיכוי למצוא משהו במחיר סביר. רק שאיני יודע האם הם מייצרים במידות חריגות.

מותג שאולי 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ברווז כתב:

ניגשתי. או לא בתקציב, או לא מה שאני צריך.

טעות שלי, גש לאתר.

מה התקציב?

לפני 6 שעות, ברווז כתב:

לאאוטלט של נייק שיש לידו, ולאאוטלט של אדידס שנמצאת לא רחוק משם.

עזוב "אאולט" של אלו. קודם כל, יש להם כל מיני רמות, והזולות בטח לא יותר טובות מדקטלון. דבר שני, אין בארץ באמת מחירים "אאוטלט". אם כבר לשלם יותר, אז באמת קולומביה או פני צפון. באמזון ושות'. המחירים בקניונים בארץ פשוט מרגיזים. כמו הזוגה שלי שרוצה לקנות איירפודס פרו במחיר מנקנק של  אלף פלוס ש"ח, כי זה באיידיגיטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

בקולומביה בגרנד לא תמצא את מבוקשך* - בגלל המחירים (אלא אם יהיה איזה מבצע חריג ביותר, לא נראה לי סביר כרגע. באתר יש בתקציבך פליסים, אבל מעילים מתחילים סביב 700 ש"ח). אבל תכין לך נייר ועפרון לרישום מספרי הדגמים, אולי אמאזון יהיה בעזרך.

אם יש לך שעתיים פנויות - סע לאאוטלט בזרזיר.

* נסה את Aztec. דומני שזה המותג הזול של קולומביה, נמכר באותן חנויות ויש סיכוי למצוא משהו במחיר סביר. רק שאיני יודע האם הם מייצרים במידות חריגות.

מותג שאולי 

למיטב ידיעתי Aztec זה מותג ישראלי. לא קשור לקולומביה.

אפשר למצוא בחנויות האווטלט של קולומביה מציאות, זה יהיה מעט מעל 300 ש"ח אבל אחלה תמורה למחיר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאפשר למצוא מציאות, אולי דווקא במידות חריגות יותר.

תמיד צריך להשוות את המציאות למחיר חו"ל. מהניסיון שלי... התמחור לא זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...