Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוב, נהיה לי קר. איך קונים היום מעיל?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגדול, קניתי מעיל בפעם האחרונה ב-2001 לפני נסיעה לאירופה. 

מאז ועד היום לא ראיתי צורך לקנות אחד חדש, אבל הוא כבר גמור- אפילו שלבשתי אותו אולי 6 פעמים מאז הרכישה. כבר ישן מדיי... ולעת זיקנתי, התחיל להיות לי קר בחורף. 

אני רוצה לקנות אחד חדש, מחמם מאד. תקציב נמוך, סביב 300 (פלוס מינוס).

אידאלית, משהו לא מגושם.

תודה לעוזרים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הטכנולוגיה השתפרה פלאים מאז 2001.

גש לדקאתלון בצומת קרית אתא. סביר מאד שתמצא את מבוקשך. אני לובש לאחרונה מעיל שנרכש שם.

אופציה שניה - ללכת למדוד קולומביה או northface, לרשום את מספר הדגם ואז להזמין את הדגם מאמאזון בשליש המחיר (ניסיון מלפני כמה שנים. הבעחה היחידה היה מבחר צבעים מוגבל באמאזון).

אפשרות שלישית - לקפוץ לאאוטלט של קולומביה בזרזיר. אם אתה רומה ממש להתאמץ יש אאוטלטים מצויינים גם בצפון היותר רחוק (ראש פנה, קריית שמונה), ואני מניח שהחברים מהמרכז יוכלו להפנות אותך למתחרים באזורם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דקאתלון מנסיוני ברמה קצת יותר נמוכה ממוצרים מתחרים של Northface וקולומביה. בסכום הזה (טוב לא באמת בסכום הזה. תצטרך להוסיף כמה שקלים) אתה יכול לקנות פליז של אחת משתיהן. אם תעלה ל-600 תוכל לקנות גם מעיל. ואני לא בטוח איזו הצדקה יש למעילים שלהם ב-1500-2000 שח. לי אישית יש מעיל של northface שקניתי באיזה 700 שח ב-2009. הוא עדיין נראה סבבה יחסית. הוא מגן מעולה מרוח. ומתייבש מאוד מהר אחרי גשם. לבשתי אותו ב-0 מעלות באירופה עם חולצה טרמית פשוטה ועוד חולצה ארוכה, ולא היה לי קר.

חוץ מזה ב"למטייל" וחנויות דומות יש מותגים סינים שונים ומשונים שחלקם עושים את העבודה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ויכוח על ההבדל באיכות, יש הבדל עצום במחיר, ופות"ש ציין תקציב מוגבל. ומניסיוני לדקאתלון VFM מצויין.

האאוטלט בזרזיר יכול להיות פתרון טוב. ולפני מספר שנים אשתי מדדה מעיל ונעליים בקולומביה, המחיר המבוקש בחיפה היה 700-800 ש"ח, המחיר באמאזון (לא היה מבחר צבעים ) - שליש מזה. שימשן לטיולים סתוויים וחורפיים בלפלנד, בארצות הבלטיות, בבלקנים ובאיסלנד. הבעיה היא המשלוח, אם הרכישה דחופה פות"ש לא יוכל להמתין לשליח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 2

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, sperial כתב:

הבעיה היא המשלוח, אם הרכישה דחופה פות"ש לא יוכל להמתין לשליח.

הבעייה היא המידה הלא שכיחה של פות"ש :LOL:

כך שגם "דחוף" לא תמיד מסתדר מעכשיו לכרגע ☹️

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בדברים פשוטים - קפוץ לגרנד ולצומת קרית אתא (יש שם עוד כמה אאוטלטים). משם תתקדם.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שככל הנראה אינו נופל במידותיו מאלו של פות"ש, אני יכול לעדכן שקולומביה, כיאה למותג אמריקאי, מייצרת בגדים במידות לאנשים אמיתיים. לא צפויה לך בעיה מהבחינה הזו.

יש לי מעיל שלהם (נקנה לפני 3 שנים ב"מחסן היבואן" במחיר של  רק מעט יותר מדרעק סיני מדקטלון) והוא נוח מאד ומחמם.

כמו שאמרו פה- הטכנולוגיה שלהם, של עובי ומשקל קטנים, שלא פוגעים במיגון מפני קור וגשם, שווה כל גרוש.

בטח לאנשים כמונו, שממש לא צריכים להוסיף למראה שלהם עוד שכבת ריפוד בעובי של 5-6 ס"מ.

אבל לדעתי, הקולומביה עדיין חורג מעט מהתקציב שלך. בטח שהנורת'פייס הוא הרבה מעל.

אולי באוטלטים שסיפראל הפנה אליהם תמצא משהו במחיר.

• רעיון טוב! 2

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"דרעק" הסיני של דקטלון(במקרה שלי הוא ויאטנאמי) מציע ממש אחלה תמורה למחיר שלו. לא יודע אם יספק אותך, אבל אם יש לך בסביבה סניף שלהם, הייתי בודק. 

יש לי פליז מדקאטלון שעלה לי 70 שקל ופליז של נורת'פייס שעלה 450 במבצע. תנחש מי נוח ומחמם יותר? 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מגיע לירושלים - אופנת שוורץ במרכז העיר. יש שם 2 חנויות, לנשים ולגברים.

קניתי מעיל שם לפני כ 30 שנה והוא נראה בסדר גמור, אומנם לא היה בשימוש אינטנסיבי. רק נפל קליפס מתכת שאפשר לתקן אצל תופרת.

https://www.schwartz.fashion/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא ממהר בכלל, חכה לאיזה מבצע טוב באסוס\אמזון, ותזמין משם מעיל קולומביה.

את המעיל הזה קניתי ב215 ש"ח כולל משלוח כשהיה איזה מבצע.

אם אתה בחו"ל בקרוב, קנה יוניקלו, המחירים הם 60-70 יורו למעיל מעולה.

יכול גם להמליץ על המעיל הזה מפריימארק, שמבחינת VFM לדעתי הוא המנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, boy23 כתב:

לבחור טוב כמוך רק מונקלר

אם אתה חותם לי ערבות על המשכנתא שאצטרך בשביל לקנות מהם, למה לא.

לפני 23 דקות, avngas כתב:

אם אתה מגיע לירושלים - אופנת שוורץ במרכז העיר.

לא ממש מתקרב לסביבה... 

מענין מה התוצרת שהם מוכרים? אילו פירמות?

או שזה ייצור עצמאי?

לפני 7 דקות, Step כתב:

אם אתה לא ממהר בכלל, חכה לאיזה מבצע טוב באסוס\אמזון, ותזמין משם מעיל קולומביה.

את המעיל הזה קניתי ב215 ש"ח כולל משלוח כשהיה איזה מבצע.

לגבי קניות מהרשת של בגדים, יש לי קצת בעייה עם זה בגלל המידה הלא סטנדרטית. 

צריך למדוד מראש בחנות פיזית, ורק אז להזמין מהרשת- וזה לא דבר שאני רוצה לעשות. במיוחד כשאין לי ניסיון עם מידות של מעילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדוד מעיל או חולצה זה אותו עקרון. אלא שבמדידת מעיל כדאי מאוד לבוא בבגדיל בנפח שאתה צופה שתלבש מתחתיו.

ואני חוזר: קפוץ לקולומביה בגרנד, מדוד מעילים, רשום לך את המק"ט וחפש באמאזון או אחץ מחנויות הבגדים המוכרות ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...