Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוב, נהיה לי קר. איך קונים היום מעיל?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, davemustaine87 כתב:

החורף בארץ הוא חורף מעצבן. 

השבוע עם כול הקור שהיה, הכי נהנתי. הזכיר לי מאוד את אירופה. איפה שאני גר היה 6 מעלות בחוץ אבל יש שמש, ואין רוח וגשם. וואלה היה לי סבבה. 

אבל הגיע היום, היה 10 מעלות בחוץ, אבל היה גשום, הייתה רוח והיה אפור ומגעיל והיה לי הרבה יותר קר. 

מסכים, לדעתי 8-15 מעלות ביום שמשי בלי רוח זה אידיאלי לטיול בטישרט. מזג האוויר בשני ושלישי הזכיר לי מאוד טיולי קיץ באלפים כשעולים לגובה ביום שמשי ומטיילים בטישרט למרות שהמדחום באוטו מראה 10 מעלות. וגם בלילה כשהיה קרוב ל-0 אבל בלי רוח אפשר היה ללכת עם ג'קט קליל ורוכסן חצי פתוח.

הרגשת הקור היא פונקציה של רוח ולחות, בטיולים באירופה (לונדון,ברלין,רומא,אוסטריה) יצא לי לראות איך אירופיים "אסליים" לובשים מעילים שמנמנים, צעיפים, כובעים וכפפות ב5-8 מעלות כשיש רוח חזקה.

סתם לדוגמא עכשיו בירושלים הטמפרטורה היא מעלה אחת אבל עם הרוח והלחות הגבוהה טמפרטורת ה"מרגיש כמו" באתר Accuweather היא מינוס 10:

image.png.55b0ac343e5f02924d3c9fe6875ece11.png

לשם השוואה במוסקבה עכשיו מינוס 8 ומרגיש כמו מינוס 13 

בתל-אביב זה מראה 10 מעלות וטמפרטורת "מרגיש כמו" של 3 מעלות.

לפני 57 דקות, davemustaine87 כתב:

לפני כמה שנים מכר הגיע לחופשה מבלרוס, בחודש מרץ. והוא שאל בשיא הרצינות "מתי הולכים לים?" 

יש לי קרובת משפחה בת 80 שב25 שנה שהיא גרה בארץ הולכת לים לפחות פעם בשבוע לאורך כל השנה, לא משנה אם אוגוסט או ינואר, הדבר היחיד שעוצר אותה זה גשם ורוח.

במונחים של מדינות קרות מים בטמפרטורה של 18 מעלות וטמפרטורת אוויר של 20-24 מעלות אלה תנאים טובים מאוד לרחצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• תוכן חדש...