Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוב, נהיה לי קר. איך קונים היום מעיל?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, vladclar כתב:

המעיל הקודם החזיק מעמד 20 שנה..

מצאת משהו איכותי שאהבת,  עולה באמאזון 600₪.

תקנה ותהנה 10 שנים ( אפילו לא 20). 

יהיה לך חם תמורת 60₪ פר חורף. 

בגדול אתה צודק, אבל במציאות התקציב קשוח מאד בתקופה האחרונה והנראית לעין. סטודנט במשרה חלקית :lol: אם הדילמה הייתה עולה לפני שנה, הייתי כבר מזמין את היפיוף מאמאזון בשקט.

אז, עשיתי טיול לא קשור למרכז הקניות בנשר, חיפשתי משהו אחר. 

על הדרך נכנסתי לכמה חנויות ביגוד (כל ה-2 שמוכרות גם מעילים).

מצאתי בתמנון אחד חביב ב-130 ש"ח. 

נגמרה הסאגה לבינתיים.

אפילו לא עבה מדיי בתאכל'ס. יחזיק להערכתי שנתיים-שלושה. אולי 5.

תודה לכולם.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו.

באמת איתך זה לדבר לקיר.

באת, התייעצת קיבלת כיוונים טובים לכל תקציב... בסוף הלכת וקנית no name באיכות לא ידועה.

השנה לא מצאתי את השובר רוחות/אוטם גשם של North Face, שקניתי במחיר מופקע לפני הרבה שנים ושירת אותי כשיורד גשם. הקלדתי תיק תק והזמנתי את זה, שיהיה:

https://www.decathlon.co.il/iw/מעילים-וג-קטים-לטיולים-גברים/172391-45734-mh100.html#/demodelsize-2003xl/demodelcolor-8492390?queryID=7838f5140ccc11412be162d2b6705239&objectID=2556343

מאה שקל.

הוא לא סופט, הוא לא מכניס טיפה מים, יש לו אפילו פתחים עם רוכסן לאיוורור. שם מתחת פליז וחם לי. מעיל עבודה כזה.

בינתיים לא הזמנתי שוב דבר יותר יפה. הוא די עובד. 

אם אתה רוצה גם חם, זה בא עם ריפוד. בכחול זה 190, אבל אפשר פשוט לקנות את זה שלמעלה ולהוסיף לו איזה פליז שמתאים למזג האוויר:

https://www.decathlon.co.il/iw/מעילים-וג-קטים-לטיולים-גברים/177091-45737-men-s-3-in-1-travel-trekking-jacket-travel-100-blue.html#/demodelsize-200l/demodelcolor-8548907?queryID=7838f5140ccc11412be162d2b6705239&objectID=2764049

הפתרון הכי טוב לגשם וקור היה כשבאופנה היו מעילי "בלשים". כשגרתי בצפון אנגליה (גבול סקוטלנד) היה לי אחד הם בטנת צמר דקה, אבל מאוד חמה. עם מעיל כזה גם הרגליים לא נרטבות. יש לו אותו עדיין, אבל הוא בלתי לביש מבחינת אופנה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

6 עמודים מלאים במגוון רחב של המלצות מעולות שנכנסות בתקציב ואף פחות, ובסוף מעיל מתמנון 😅

לפני 7 שעות, falou כתב:

הפתרון הכי טוב לגשם וקור היה כשבאופנה היו מעילי "בלשים". כשגרתי בצפון אנגליה (גבול סקוטלנד) היה לי אחד הם בטנת צמר דקה, אבל מאוד חמה. עם מעיל כזה גם הרגליים לא נרטבות. יש לו אותו עדיין, אבל הוא בלתי לביש מבחינת אופנה...

אתה מתכוון Overcoat או מה שהאמריקאים קוראים לו Trench coat?

Cillian Murphy Peaky Blinders Black Coat - JacketsJunction

לביש לביש, זה timeless piece, אבל (בארץ) רק אם אתה גר במקום ממש קר, אחרת זה אוברקיל (pun intended)

לפני 16 שעות, ברווז כתב:

אפילו לא עבה מדיי בתאכל'ס. יחזיק להערכתי חודשיים-שלושה. אולי 5.

תיקנתי לך, תמנון זו סחורה ברמה הכי נמוכה שיש

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Blaz00r כתב:

אתה מתכוון Overcoat או מה שהאמריקאים קוראים לו Trench coat?

בדיוק. אבל לא מצמר, אלא אטום למים.

לפני 15 דקות, Blaz00r כתב:

לביש לביש, זה timeless piece

אפשר, אבל עם חליפה. אולי.

שלי לא היה חם, אלא אם שמת את הבטנה, שהיתה קלה, דקה, אבל מאוד מחממת. בחורף של צפון אנגליה, זה היה המעיל האולטימטיבי (לפחות אז, לפני ימי הסופטשל).

• רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.12.2021 בשעה 08:53, pasat04 כתב:

או מיי גאד...

קנו לי שם מעיל בגיל 13 (בשנת 1974). נראיתי הכי מוזר בבית הספר.

מדהים שהם עדיין קיימים.

אני בטוח שהם לא מוכרים את הפירמות שנפוצות כיום. לפי הקטלוג באתר, המעילים נראים לא רע.

למה לא שוורץ הקטן קיים עוד מזמן האנגלים באותו מקום ברחוב החבצלת. בערך כמו מעיין שטוב.

(ולמי שמתעניין שוורץ הגדול לא שרד)

• אהבתי 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, falou כתב:

נו.

באמת איתך זה לדבר לקיר.

באת, התייעצת קיבלת כיוונים טובים לכל תקציב... בסוף הלכת וקנית no name באיכות לא ידועה.

לפני 7 שעות, Blaz00r כתב:

6 עמודים מלאים במגוון רחב של המלצות מעולות שנכנסות בתקציב ואף פחות, ובסוף מעיל מתמנון 😅

תיקנתי לך, תמנון זו סחורה ברמה הכי נמוכה שיש

נאלצתי כהרגלי, להתפשר. 

או שאין במידה שלי; או שאין בתקציב שלי; או שאין משהו שמתאים לי מבחינת מפרט (לא ציינתי פה שאני מחפש עם כובע, MY BAD).

אז מצאתי אחד במידה שלי, בתקציב שלי ושמתאים למפרט- וקניתי. 

זה קורה לי הרבה. 

הבעייה גדולה משמעותית יותר עם נעליים. לך תמצא 47 שנראות טוב בחנות, שלא מוכנה להזמין לך זוג במידה שלך גם אם תחכה להן וגם אם תשלם מקדמה.

הנעליים האחרונות שלי היו מעולות אבל נראו פשוט מכוערות מהטוסיק. אבל הן היו במידה.

אז כן, זה קורה לא מעט שאני מתפשר. 

מקווה שהמצב הכלכלי ישתפר בקרוב, למרות שאין ממש צפי לזה, ואוכל לקנות את הנבלה שהתאהבתי בה בקולומביה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ברווז כתב:

נאלצתי כהרגלי, להתפשר. 

או שאין במידה שלי; או שאין בתקציב שלי; או שאין משהו שמתאים לי מבחינת מפרט (לא ציינתי פה שאני מחפש עם כובע, MY BAD).

אז מצאתי אחד במידה שלי, בתקציב שלי ושמתאים למפרט- וקניתי. 

זה קורה לי הרבה. 

הבעייה גדולה משמעותית יותר עם נעליים. לך תמצא 47 שנראות טוב בחנות, שלא מוכנה להזמין לך זוג במידה שלך גם אם תחכה להן וגם אם תשלם מקדמה.

הנעליים האחרונות שלי היו מעולות אבל נראו פשוט מכוערות מהטוסיק. אבל הן היו במידה.

אז כן, זה קורה לא מעט שאני מתפשר. 

מקווה שהמצב הכלכלי ישתפר בקרוב, למרות שאין ממש צפי לזה, ואוכל לקנות את הנבלה שהתאהבתי בה בקולומביה.

יש לך נטיה לסבך... נתנו לך פה אלף אופציות בתקציב באיכות פי כמה, למה לא ללכת על אחת מהן ו"להתפשר"? אני בטוח שמה שקנית בסוף בתמנון לפחות מבחינה ויזואלית נראה דומה/זהה לאחת האופציות שהביאו פה (כי, תמנון...), רק באיכות הרבה פחות טובה

נעליים? יש לך אלף אתרים שאתה יכול להזמין בהן איזו נעל שתרצה מתוך מליון דגמים, גם במידה 47. למה לסבך (סליחה, להתפשר)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד 47 אחד פה.

בלנדסטון=אין שום בעיה. גם בארץ.

רוקפורט= כנ"ל (ויש גם מידות לרוחב, אם קונים באירופה, בחנות רשמית).

נעלי ספורט=ניו באלאנס או מיזונו.

בעקרון, יוצא שאני קונה בעיקר באירופה, או מזמין ברשת, אז אני לא יודע מה המצאי כאן בחנויות. 

אבל אותו אפרוח מהמעיל outdoor שהזכרתי קודם, קנה לעצמו גם נעלי אדידס במידה 46 (אחרי שאמרתי פה רק כמה הודעות קודם, שאין להם מידות), פה בארץ, בסניף של אדידס ב"מול החוף".

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין מה זה "אין מידות"

קודם כל זה הגיוני כי, well, המון פעילות עברה עוברת ותעבור ל-ecommerce, אין ממש הצדק לשמור הרבה מלאים בחנות

אבל מעבר לזה, אין מידה בחנות? תזמין פאקינג אונליין (אפילו מהארץ, על אחת כמה וכמה מחו"ל שאז גם המחיר יהיה ברוב המקרים זול בהרבה), יודע את המידה, ראית את הנעל בלייב, מה הבעיה??

להגיד לחנות עצמה שתזמין לך? wtf למה? תעשה את זה בעצמך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נעל צריך למדוד. גם אם זה במידה שלך לא בטוח שזה יהיה לך נח.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בארון לפחות 20 זוגות מסוגים שונים (כולל נעלי כדורגל, טניס, מגפיים, סניקרס וכו') שמעולם לא מדדתי לפני הרכישה והכל בסדר. אם אתה יודע את המידה שלך ואין לך בעיות מיוחדות ברגל אז לא אמורה להיות בעיה, ואם יש, מקסימום מחזירים (זה חינם ברוב המקרים). אבל להאשים את כל העולם שאין את המידה שלך? נו באמת… 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Blaz00r כתב:

יש לי בארון לפחות 20 זוגות מסוגים שונים (כולל נעלי כדורגל, טניס, מגפיים, סניקרס וכו') שמעולם לא מדדתי לפני הרכישה והכל בסדר.

כי יש לך רגל סטנדרטית.

לי לדוגמא אין, כול הזמנה אונליין היא הימור שאני לוקח.לרוב זה מצליח לי, אבל לא תמיד.

למשל לאחרונה קניתי מגפיים, לפי האתר (שמשתמש בשיט שבוא אני מצלם את הרגל על דף A4 וזה אומר לי את המידה) אני אמור להיות 49. אבל בחנות 48 גם התאים.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז התאימה בסוף או לא?

נו, ואם לרוב זה מצליח, אז אדרבא. וציינתי "אלא אם יש בעיות מיוחדות ברגל" (היתה תקופה אגב ששמתי מדרסים בהתאמה אישית יחסית עבים בכל הנעליים, הן עדיין התאימו יופי. אפילו נעלי כדורגל שהן צרות ובלי מקום מיותר). ברור שאין 100% אבל אם לא תנסה לא תדע, ושוב, עם החזרה חינם, מה יש להפסיד? ברווז גם ציין את אדידס ספציפית, ברגע שאתה יודע מה המידה שלך *באדידס* אתה ברוב המוחלט של המקרים מסודר עם איזו מידה של נעל שלהם לקחת (נכון גם לחברות אחרות מן הסתם).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...