Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באמת מקפידים בבדיקה בטסט על קוד עומס ומהירות פרט למידת הצמיגים?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום גיליתי לצערי בליטה/בועה בדופן בצמיג הקדמי בסיטרואן קקטוס, הרכב נרכש בעסקת אפס קילומטר בשנת 18 וככל הנראה הצמיגים מקוריים שהגיעו מהיצרן, חשבתי כבר להחליף את כל ארבעת הצמיגים מכיוון שכבר עברו את ה3 שנים ואף התחילו סימני יובש קלים בדפנות, האם באמת מקפידים בבדיקת צמיגים בטסט על קוד העומס והמהירות שמופיעים ברישיון למה שיש בפועל על הרכב פרט למידת הצמיגים?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מנסה לחסוך ועל מי?

ראשית, זאת הבטיחות שלך ואם זה מה שהיצרן קבע אז זה מה שצריך להיות.

שנית, נניח ושמת צמיג עם נתונים פחותים יותר. חסכת 50 שקל לצמיג. סה"כ 200 שקל. אם יבדקו- תצטרך להחליף את כל ה 4. אם לא יבדקו - ייתכן שזה מכון שמחפף בבדיקה גם בבדיקות אחרות.

מנסיון , רוב מכוני הרישוי בודקים את זה - אנשים פשוט יושבים באוטו ולא שמים לב כשבודקים את זה. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצא מנקודת הנחה שכל מכון בדיקה וכל בודק הוא ישות בפני עצמו וכל בדיקה היא אקרעית, ז"א אתה ממלא לוטו, אתה בד"כ לוקח סיכון? (אתה עם סיטרואן אז כנרא שכן) 

אף אחד לא יכול להחליט בשבילך....עם החלפת צמיג חשובה לך בטיחותית או אתה רוצה לחסוך כמה שקלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי הבנתי, כל  נתון/קוד זהה או מעל/יותר ממה שרשום ברישיון זה יהיה בסדר?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ותשתדל לא לקנות צמיגים עם קוד עומס יותר גבוה ממה שרשום ברישיון הרכב - אלה צמיגים קשיחים יותר ופחות נוחים. גם קוד מהירות יותר גבוה - רק במידה ואין במלאי את מה שמופיע ברישיון הרכב.  זה לא נותן שום דבר, סתם עולה יותר ( בדרך כלל ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח מאוד להמלצה על אתר אמין עם מבחר צמיגים גדול שניתן לרכוש דרכו אונליין ולבחור בו צמיגייה קרובה להרכבה.

המידה 205/50/17 יש צמיג מומלץ במחיר סביר?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב?

אתה יכול להזמין ישירות מיבואן Goodyear דגם

Efficient Grip Perfomance

https://itire.co.il/mobile/search.php?searchBy=tier&searchNow=1&width=205&height=50&koter=17

אבל דרכם זה לא הכי זול:

https://tires4u.co.il/tire-service?tire=502&cs=1&diameter=8&aspectRatio=12&width=18

רוצה משהו יותר זול - תחפש Falken ZE310

בצמיגיות קרובות לביתך

https://tires4u.co.il/tire-service?tire=6311&cs=1&diameter=8&aspectRatio=12&width=18

או Kleber HP4

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירפתי לינק לאתר "זאפ" של צמיגים, גם לאותו הדגם בדיוק.

מתחילים להתקשר לצמיגיות הכי זולות באיזור המגורים שלך ( מי שמפרסם באתר היה ) ולברר לגבי המלאי, המחיר הסופי, תאריך וארץ הייצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי למשהו אחר, ישנו בארץ באופן כללי יבוא מקביל של צמיגים? של צמיגי גודייר?

אישית מעדיף אתר כמו tiredeal.co.il שנותן יותר מידע. לא רכשתי מהם, אז לא יודע אם אמין, אבל מעדיף עסקים שנותנים לי כמה שיותר מידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב tiredeal המחיר הראשוני שאתה רואה לא כולל התקנה ואיזון. רק אחרי שמסמנים v על "כולל התקנה" ניתן להבין מה המחיר הסופי.

בשום מקום אחר לא נתקלתי בדבר הזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמיים החלפתי לפאלקן 310. פעמיים נעזרתי באתר tires4u , מחפש פנצריה ברדיוס של עד 20 דקות נסיעה מהבית ולוקח את המחיר הזול ביותר . 

אחלה צמיגים . 

לרוב 15 - 20 דקות יש מקומות זולים משמעותית מאיפה שאני גר ופעם ב 3 - 4 שנים החלפת צמיגים אז אני משקיע את הנסיעה הזו וחוסך על הדרך כמה מאות שקלים. אם ליד הבית ההפרש הוא עד 100 שח לכל ה 4 אני כבר לא טורח לנסוע לעיר השכנה 

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמה מילות לגבי טייר דיל, השבוע הזמנתי והתקינו לי רביעיית גודייר אפישנט גריפ פרפורמנס ואני לא מרוצה.

רציתי מישלין ולא היה להם, כנ״ל גם אוטו דיפו ואחרים שאמרו שזמן ההמתנה כחודשיים וללא התחייבות, אז הלכתי על על הגודייר,  אופציה טובה בהחלט.

טייר דיל אומרים לך לבחור מקום התקנה, ביקשתי יקנעם - אין כי... אין (לפי האתר שלהם יש)

אופציה שניה מגדל העמק - אין (הצמיגיה שם כבר לא מורשית על ידנו)

הציעו חיפה ובטיפשותי בחרתי בעפולה והצמיגיה שבחרתי הייתה הנפילה ושם התאכזבתי מאוד וגם התרגזתי קצת. 

הצמיגים הגיעו לצמיגיה אחרי 48 שעות - עד כאן הכל טוב.

מתקשר בבוקר לתאם, אמרו תבוא. אני מגיע לצמיגיה קטנטנה עמוסה ב 4 רכבים בפינת רחוב פקוק ללא חניה, אין מצב להכנס. מתברבר עוד 15 דקות למצוא חניה רק כדי להכנס ולשמוע שאין להם זמן עכשיו והם עמוסים. שואל אז למה אמרתם לבוא? תשובה: אתה לא רואה מה הולך פה? תבוא עוד 40 דקות. בעצם לא, תתקשר קודם. 

ממתין כשעה, מתקשר, אומרים לי תבוא עוד חצי שעה כי הם אוכלים צהריים.

מגיע שוב,משאיר חצי מהאוטו על הכביש (אנחנו עמוסים) ומורידים שני גלגלים.

את שני הגלגלים האחוריים היה קשה לשלוף אז מר. בחור לוקח פטיש גדול ומתחיל לדפוק חזק על הג׳אנט מבפנים. שואל אותו למה על אתה דופק על  הג׳אנט ולא על הצמיג, והוא לא הבין על מה אני מדבר. 

אחרי התקנת שני גלגלים צריך לפנות את שתי המכוניות שהיו לפני ,זה אומר לצאת ברוורס לתוך רחוב עמוס ובפועל לחסום נתיב מתוך שניים.

חולפות דקות ארוכות עד ששני הנהגים מואילים בטובם לפנות את מקומם ואז מתקדם פנימה, הפעם אני על מיני ליפט ולא חצי ברחוב.

בתמונה, כך מצאתי איזה בורג שכנראה הגלגל ירה לתוך הדופן הפנימית מתישהוא ולא הבחנתי בו כי לא נגע בשום דבר ורק בלט החוצה.

מר. בחור התחיל להתקין את הגלגל, ככה איך שזה עם הבורג ולא התכוון בכלל לשלוף אותו. 

אז ביקשתי סליחה וניגשתי לשלוף אותו בעצמי. מר. בחור אמר שלא ראה. 

20211202_130308.jpg

התקנה של חצי שעה הפכה ל 3 שעות, אולי כדי להצדיק שכל גלגל קיבל לחץ אוויר שונה - בין 25 ל 46 PSI - כדי שלא יהיה לנו משעמם בחיים.

רוצה להאמין שהשירות המחורבן הזה נקודתי ולא הנורמה.

אז מומלץ לבחור צמיגיה שאתם מכירים, אני לא הכרתי אחת באזור שלי. 

סליחה על הקיטורים, זה נסיוני מלפני יומיים.

עריכה אחרונה על ידי Dudi2
  • אהבתי 2
  • מבאס 2

I shall explain: dialog it is exactly like monolog, except in the case of monolog, it is one person talking to himself; in dialog - two persons talking to themselves

Shaike Ophir שייקה אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...