Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין כמה צמיגים

Ofek B
שימו לב! השרשור הזה בן 778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אבא שלי מתכנן להביא צמיגים חדשים (235/45 17 אינץ׳), ואני צריך המלצה על כמה דגמים וחברות..
חשוב לי לציין שזה רכב שעומד לרוב בשמש של אילת ומידי פעם גם יוצא לירידות של הערבה ככה שצריך אחיזה טובה.

כעקרון המליצו לי על אסימטריק 5 ועל קונטיננטל קונטקט ספורט 6 אבל דיברתי עם הבחור מהפנצ'ריה ואת שתיהם אי אפשר להזמין.. אבל הוא יכול להזמין גודייר איגל ספורט או את הקונטנטיל קונטקט פרימיום 6

מה אומרים על הצמיגים שהוא יכול להזמין? חוץ מזה יש עוד דגמים שאתם יכולים להמליץ עליהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לקחתי הצעת מחיר על מישלין פיילוט ספורט 4 (מחוסר ברירה.. אני לא עף על מישלין הם התייבשו לי ממש מהר) והמחיר ממש יקר לא חשבתי אחרת

וגם בדקתי על פירלי B7blue וגם המחיר יותר מידי יקר ולא שווה לדעתי (מעל 700 לצמיג) מידה בעייתית חח

מה אומרים על פאלקן ze310? הבנתי שהוא טוב אבל צמיג ביניים כזה..

עריכה אחרונה על ידי Ofek B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הצמיגים שרשמת צמיגים טובים.

בקונטיננטל שים לב שזה לא אקוקונטקט6 אלא הפרימיום או הספורט.

ה-ZE310 צמיג טוב. יש לו במבחנים ביצועי אחיזה מעולים ברטוב ויבש.

החסרון שלו הוא התנגדות גדולה יותר לגלגול שתשפיע אולי קצת על הצריכת דלק.

אם זה רכב שלא נוסע הרבה ובעיקר יושב ומתבשל באילת אולי הגיוני יותר לקחת את הפאלקן ולהחליף שנה אחת לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Nakamichi כתב:

כל הצמיגים שרשמת צמיגים טובים.

בקונטיננטל שים לב שזה לא אקוקונטקט6 אלא הפרימיום או הספורט.

ה-ZE310 צמיג טוב. יש לו במבחנים ביצועי אחיזה מעולים ברטוב ויבש.

החסרון שלו הוא התנגדות גדולה יותר לגלגול שתשפיע אולי קצת על הצריכת דלק.

אם זה רכב שלא נוסע הרבה ובעיקר יושב ומתבשל באילת אולי הגיוני יותר לקחת את הפאלקן ולהחליף שנה אחת לפני.

הבאסה שרציתי את הקונטקט ספורט או את האסימטריק 5 ודווקא אותם אין לו.. הוא הציע לי על האיגל ספורט 500₪ לצמיג ועל הקונטנטיל קונטקט פרימיום 6 530₪ לצמיג (יכול להיות שהוא יעשה לי מחיר אבל לא יודע עד כמה זה יהיה משמעותי) 

לגבי הze310 כעיקרון הרכב לא ממש יושב כל הזמן הוא יוצא מידי יום לנסיעות קצרות בעיר ופעם בחודש בערך לנסיעה של שעתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Nakamichi כתב:

איגל ספורט - רד מזה.

לדעתי ה-310 יהיו מצויינים

מה המחיר שלהם?

תאמת על הze310 עוד לא שאלתי אני אשאל אותו יום ראשון ואעדכן, בנתיים תודה על העזרה גבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

תיבדוק גם את  הגודייר אפישנטגריפ פרפורמנס,

אסימטריק 5 כבר כמה חודשים חסרים במלאי.

האיגל ספורט צמיג נחות בכל מדד.

יש לך גם את המישלין פרימסי 4 המצויינים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לנאמר מעליי. גם הגודייר אפישנטגריפ פרמומנס והפרימסי 4 מעולים.

כל אחד מהם או הפרימיום קונטקט 6  תהיה בחירה מעולה. לך לפי מה שטרי יותר וזול יותר.

אגב, יש מחסור באפישנטגריפ בהרבה מידות. יצא דגם חדש אפישנגריפ פרפורמנס 2. אולי בגלל זה? לא יודע.

לדעתי ההתלבטות היחידה שלך צריכה להיות מול ה-310.

העניין הוא שקיבלת מחיר מעולה על הקונטי ויוצא מצב שאם יציעו לך את הפאלקן 310 אפילו ב450 שקל לצמיג זה יוצא הפרש של פחות מ-300 שקל לרביעייה ולדעתי שווה כבר ללכת על הקונטי.

אם יציאו לך באיזור ה-400₪ לצמיג כבר הייתי שוקל את ה-310.

הלכתי לקנות צמיגים באילת.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב CPC6 ממש התאהבתי, במידות דומות לשלך, אבל הם נשחקים מהר בנסיעה חזקה (מה שיהיה נכון לכל הצמיגים UHP, כמו הפיילוט ספורט והאסי 5).

ה ZE310 תמורה טובה למחיר. שמתי לילדים על רנו קליאו והם טובים מאוד. לא יודע איך הם במידות גדולות.

אגב, אם אתה באילת אז מבחני הרכב מחו"ל לא שווים הרבה עבורך, כי כל החלק של הרטוב לא רלבנטי 😊

• רעיון טוב! 1

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.12.2021 בשעה 21:56, avi60769 כתב:

ערב טוב

תיבדוק גם את  הגודייר אפישנטגריפ פרפורמנס,

אסימטריק 5 כבר כמה חודשים חסרים במלאי.

האיגל ספורט צמיג נחות בכל מדד.

יש לך גם את המישלין פרימסי 4 המצויינים.

ערב טוב, אני אבדוק לגבי האפישנטגריפ פרפורמנס

תאמת שאת הפרימסי 4 יש כרגע על האוטו (זה מה שהגיע איתו) וכבר בשנה הראשונה שלהם הם הראו סימני התייבשות😬 אבל מצד שני בשנה הרשאונה האוטו בקושי נסע בגלל הסגר וכל הקורונה.

בתאריך 3.12.2021 בשעה 23:15, Nakamichi כתב:

בהמשך לנאמר מעליי. גם הגודייר אפישנטגריפ פרמומנס והפרימסי 4 מעולים.

כל אחד מהם או הפרימיום קונטקט 6  תהיה בחירה מעולה. לך לפי מה שטרי יותר וזול יותר.

אגב, יש מחסור באפישנטגריפ בהרבה מידות. יצא דגם חדש אפישנגריפ פרפורמנס 2. אולי בגלל זה? לא יודע.

לדעתי ההתלבטות היחידה שלך צריכה להיות מול ה-310.

העניין הוא שקיבלת מחיר מעולה על הקונטי ויוצא מצב שאם יציעו לך את הפאלקן 310 אפילו ב450 שקל לצמיג זה יוצא הפרש של פחות מ-300 שקל לרביעייה ולדעתי שווה כבר ללכת על הקונטי.

אם יציאו לך באיזור ה-400₪ לצמיג כבר הייתי שוקל את ה-310.

הלכתי לקנות צמיגים באילת.

אני אבדוק איתו לגבי האפישנטגריפ פרפורמנס והZE310 ויבדוק מה יותר שווה לי אני אלך אליו כי נראלי כבר שיגעתי את העובדת שלו בווצאפ ביקשתי מחיר על 4 צמיגים כבר חחחחחח (למרות שבתכלס 3 מתוך ה4 לא היה..) 

וכן זה אחלה פנצריה הוא עובד בצורה ממש מיקצועית ויש לו מכשירים ממש טובים.

לפני 5 שעות, Arik TG כתב:

ב CPC6 ממש התאהבתי, במידות דומות לשלך, אבל הם נשחקים מהר בנסיעה חזקה (מה שיהיה נכון לכל הצמיגים UHP, כמו הפיילוט ספורט והאסי 5).

ה ZE310 תמורה טובה למחיר. שמתי לילדים על רנו קליאו והם טובים מאוד. לא יודע איך הם במידות גדולות.

אגב, אם אתה באילת אז מבחני הרכב מחו"ל לא שווים הרבה עבורך, כי כל החלק של הרטוב לא רלבנטי 😊

טוב לדעת, ובתלכס כן אין פה  כמעט גשם אבל יוצא לי להיות הרבה בכביש הערבה ובדימונה ששם קצת יותר גשום אז גם הקטע הזה חשוב לי במידה מסויימת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שבוע טוב, רציתי לעדכן אחרי תקופה קצרה של כמה נסיעות שאני עם הקונטנטיל קונטקט פרימיום 6 בעיר ובכביש הערבה שאני ממש מרוצה מהם, אוחזים ברמה מאוד גבוהה (אפילו יותר מהפרימיסי 4 הקודמים לפני שהתייבשו). תודה רבה לכל מי שעזר וכיוון אותי 🙂

IMG_0543.jpg

עריכה אחרונה על ידי Ofek B
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם נראים ממש טוב, אם הייתה לי התלבטות בין זה למישלין ברור שהייתי בוחר בקונטי, יצא לי לראות כמה וכמה פעמים צמיגים שלהם בני 3 בלי יובש בכלל.

המישלין לא שווים את הכסף כי הם מתייבשים מהר מאוד ולא מתאימים לאקלים בארץ.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישלין פרימסי 4 ועוד איך שווים את הכסף, למי שנוסע הרבה בתקופה קצרה.

בזמן שמציגים אחרים כבר הולכים לפח בגלל השחיקה, פרימסי 4 עדיין עם הרבה בשר.

בהזדמנות אצלם צמיגים שלי אשר עברו 70 אלף קילומטרים בפחות משנתיים.

צריך לבחור צמיגים גם לפי אופן השימוש ברכב.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, CRuzer669 כתב:

גם נראים ממש טוב, אם הייתה לי התלבטות בין זה למישלין ברור שהייתי בוחר בקונטי, יצא לי לראות כמה וכמה פעמים צמיגים שלהם בני 3 בלי יובש בכלל.

המישלין לא שווים את הכסף כי הם מתייבשים מהר מאוד ולא מתאימים לאקלים בארץ.

כמובן שזה מאוד תלוי במידת הצמיג, אצלי המידה היא 195/65/15, זאת מידה דיי פופולרית ומאוד זולה, קניתי רביעיית פרימסי ב1200 ש"ח. במחיר כזה לא הייתה שום התלבטות למרות שהרכב נוסע רק כ10K בשנה. האופציות האחרות הן פאלקן ב100 ש"ח פחות או דאנלופ בערך באותו מחיר (שגם מתייבש מהר וגם פחות טוב).

הCPC6 הוא בחירה מצוינת, חבל שקשה למצוא את הדגם בארץ, המחירים לרוב מוגזמים והוא גם פשוט לא נמכר ברוב המידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...