Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי דוד אחורי גולף 7.5 TSI לגולף GTI

justDOittt
שימו לב! השרשור הזה בן 921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה, יש לי גולף 7.5 1.4(TSI) 150 HP

עכשיו אחרי שנה עם הרכב שאני דואג בעיקר לקוסמטיקה החיצונית החלטתי שאני רוצה לבצע שינוי יותר גדול ומשמעותי

להפוך את הפייק אגזוזים בTSI לאגזוזים כמו של הGTI 

כלומר בעצם להחליף דוד אחורי לדוד אחורי של בורלה ולשים טיפים בקצה של GTI

כלומר אם זה נראה ככה עכשיו:

golf_1.5_tsi_015.thumb.jpg.07f70e870e43c5b15107651d1c560bb8.jpg

שיראה ככה:

z_vwgolfgtiperformance8.thumb.jpg.7c2da05cf7d3d5e1914cd0fb4af2f1fe.jpg

השאלות שלי הן כאלה :

1 הסאונד שאני יקבל יהיה טוב יותר? יותר בס? יותר אגרסיביות בהאצות? - אני לא מחפש סאונד מוגזם של מנוע 8 ליטרים, אלא משהו שיהיה כיפיי לנהיגה יוסיף ספורטיביות לרכב ו DSG POPS בהעברת הילוכים בלחיצות

2 בורלה טוב או שעדיף חברה אחרת כגון רמוס?

3 קיבלתי גם המלצה להוריד רסונטור אם הסאונד של הדוד אחורי לא יספיק לי, האם זה יכול לפגוע באמינות של הרכב או ביצועיו מבחינת כוח או מבחן פליטת זיהומים בטסט?

4 הבנתי שחוץ מהדוד אחורי אני צריך גם דפיוזר 7.5 של GTI עם 2 יציאות ומצאתי אחד חדש אבל האם דפיוזר של GTI יתאים לTSI?

בקצה אני אוהב איך שזה יראה ואיך שאני חושב שזה ישמע אבל בגלל שאני לא מבין גדול אמרתי נשאל אתכם אנשים שמבינים ואולי עשו משהו דומה ויכולים להעיר את עיניי עם הידע שלהם שאני לא עושה איזה שטות ומבזבז את הכסף שלי סתם

דרך אגב זה הדפיוזר המדובר:

180757811_10225890982406450_572751284602708455_n.thumb.jpg.cde806466f1749ea8ac7a035259da19c.jpg

עריכה אחרונה על ידי justDOittt
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.קח רכב בלי רזונטורים לנסיעת מבחן, הדרון יגמור אותך. הרזונטור שם מסיבה ברורה.

2.לכל מערכת פליטה יש סאונד משלה, כתלות בקוטר וצורת הצינור, אין נכון או לא נכון.

3.אני לא סגור לגבי בדיקת זיהום אויר אבל כל עוד לא תפרק ממירים אתה אמור להיות בסדר.

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ArikM כתב:

1.קח רכב בלי רזונטורים לנסיעת מבחן, הדרון יגמור אותך. הרזונטור שם מסיבה ברורה.

2.לכל מערכת פליטה יש סאונד משלה, כתלות בקוטר וצורת הצינור, אין נכון או לא נכון.

3.אני לא סגור לגבי בדיקת זיהום אויר אבל כל עוד לא תפרק ממירים אתה אמור להיות בסדר.

שאמרו לי להוריד ושמעתי סרטונים ביוטיוב אמרתי גם אין מצב שאני מוריד, השאלה האם הדוד אחורי יספיק לי? איך Borla ? מה הדרך הנכונה ביותר למכונית שלי להגיע לתוצאה הזאת?

תודה על העזרה אח מעריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יספק סאונד שונה, כן. האם זה יספק אותך? לא יודע.

אם אתה מחוייב לתהליך, תתחיל שם. לא מספיק? תשקול להוריד רזונטור. 

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שעלול להכשל בטסט. בוודאי אם תוריד רזונטור. 

מעבר לזה, אם תמשוך תשומת לב של שוטר עקב רעש, זה עשוי להיות חמור יותר. 

אני מכיר לא מעט שהרכיבו רמוס, אבל לא הורידו רזנטור. במרבית המיקרים כל עד לא שינו תכנה לפופס ובנגס, הכל עבר חלק (עד כה) 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, ArikM כתב:

יספק סאונד שונה, כן. האם זה יספק אותך? לא יודע.

אם אתה מחוייב לתהליך, תתחיל שם. לא מספיק? תשקול להוריד רזונטור. 

דומה לפי דעתך לרכב בסרטון? כי בסוף זה אותו מנוע אותו ואותו גיר ..

לפני 3 דקות, zaf כתב:

קח בחשבון שעלול להכשל בטסט. בוודאי אם תוריד רזונטור. 

מעבר לזה, אם תמשוך תשומת לב של שוטר עקב רעש, זה עשוי להיות חמור יותר. 

אני מכיר לא מעט שהרכיבו רמוס, אבל לא הורידו רזנטור. במרבית המיקרים כל עד לא שינו תכנה לפופס ובנגס, הכל עבר חלק (עד כה) 

כן אני גם יודע שכל עוד זה לא מוגזם הכל טוב ואני מודה לכל הסיכונים בדבר 

השאלה האם מה שאני עושה יצא דומה לסרטון שפרסמתי כמה תגובות למעלה ? כי הסאונד שם בדיוק בול מה שאני מחפש 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאונד מושך תשומת לב, ואצלי ברכב סטוק בכלל 😉 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...