Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר מוקפע ללא הצעת מחיר

שימו לב! השרשור הזה בן 953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.
לפני שלושה ימים לקחתי את הרכב שלי לטיפול במוסך יחד עם החלפת רצועת טיימינג.

הוא לא נתן לי הצעת מחיר לפני תחילת התחילת ברכב.

בסוף הטיפול אמר לי בטלפון כי העלות של החלפת הרצועה היא באזור ה1600 שח והטיפול יעלה באזור ה1000 שח.

אך הוא לא גבה ממני את התשלום כי היה צריך לסגור את המוסך והשאיר לי את המפתחות על הגלגל כדי שאאסוף את הרכב.

התקשרתי להסדיר את התשלום יום לאחר מכן,אך הוא עדיין לא עשה את החשבון.

יומיים לאחר הטיפול התקשרה המזכירה שלו ואמרה לי 

שהמחיר הסופי היה מעל ל 4200 שח.

הייתי ממש מופתע כי לא היה לי ברור איך הגיע לחישוב כזה 

זה הוסבר עי בעל המוסך מהסיבה שעליו היה לעשות הסבה של הטיימינג למנגנון חדש כדי שיוכל להתקין רצועה חדשה.

ועל כך גבה עוד 1000 שח מבלי להודיע לי על כך.
עליי לציין שהוא לא החתים אותי על טופס כלשהו לפני תחילת העבודה שמפרט מהי עלות שאותה יגבה ולא אמר לי שהסכום יגיע לסכום כזה.
כעת הוא דורש תשלום גבוה מאד שילו ידעתי שיגיע לסכום שכזה,לא הייתי מצבע את הטיפול אצלו במוסך.
מה אוכל לעשות כעת?

מקווה שאני בתת פורום הנכון.
תודה

עריכה אחרונה על ידי בן מוס
לא בטוח שזה שהתת פורום שכתבתי בו,הוא מתאים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "הסבה של הטיימינג"? האם נעשה שינוי ברכב בלי לקבל אישור שלך, או שמא מדובר בכך שהמכונאי מצא תקלה תוך כדי העבודה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סקודה פאביה שנת 2011.

לפי המכונאי,אין להשיג רצועת טיימינג לדגם הזה ולכן עשה שינוי כדי שיהיה אפשר להרכיב את הרצועה מדגם אחר.

לפני 33 דקות, sperial כתב:

מה זה "הסבה של הטיימינג"? האם נעשה שינוי ברכב בלי לקבל אישור שלך, או שמא מדובר בכך שהמכונאי מצא תקלה תוך כדי העבודה?

לפני 28 דקות, mcaspi כתב:

ישראבלוף? יתכן שהמכונאי שבר משהו, אז תיקון נקרא "הסבה".

במקרה כזה,התיקון עליו. לא ככה?

אני מצרף תמונות מההתכבות איתי. 

מחקתי את השם שלו.

Screenshot_20210908-123251.jpg

Screenshot_20210908-123317.jpg

עריכה אחרונה על ידי בן מוס
מצרף תמונות מהשיחה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשו לך גם ברקסים מקדימה וגם החליפו רצועת מנוע (פלוס הגלגלת שהוחלפה לצורך ההסבה).

סה"כ נשמע הגיוני. לא כ"כ בסדר שלא הודיעו לך, אבל אם באמת עשה מה שכתב - שלם ושכח.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, איציק נ. כתב:

עשו לך גם ברקסים מקדימה וגם החליפו רצועת מנוע (פלוס הגלגלת שהוחלפה לצורך ההסבה).

סה"כ נשמע הגיוני. לא כ"כ בסדר שלא הודיעו לך, אבל אם באמת עשה מה שכתב - שלם ושכח.

איציק

לא כל כך בסדר וזהו?

אני לא הייתי משלם כל כך הרבה אם הייתי יודע את העלות, הייתי נוסע לקבל הצעת מחיר על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, תבדוק לעומק מה הכוונה בהסבה של טיימינג וסע למוסך אחר שיבדוק מה נעשה בפועל.

אין קיט טיימינג לרכב בן עשר? נשמע לי קצת מופרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פעם ראשונה אצלו במוסך? 

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ArikB כתב:

לדעתי, תבדוק לעומק מה הכוונה בהסבה של טיימינג וסע למוסך אחר שיבדוק מה נעשה בפועל.

אין קיט טיימינג לרכב בן עשר? נשמע לי קצת מופרך.

גם לי. ויותר מזה,אם זה קרה,לא היה צריך לעדכן לפני כן?

לפני 57 דקות, איציק נ. כתב:

אתה פעם ראשונה אצלו במוסך? 

לא. כבר הרבה זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההסבה אם צריך או לא תשאל בפורום הטכני או בקבוצות בפייסבוק.

אני בטוח שלפי החוק המוסכניק מחוייב להחתים אותך על הזמנת תיקון עם הצעת מחיר אבל אני לא מוצא את זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק עם מוסכים נוספים ובפורום טכני אם יש צורך בהסבה לקיט טיימינג.

בדוק אם באמת החליף ברקסים וזה שתדע שגם אם החליף זה מאוד מאוד בעייתי מה שעשה שלא הראה לך את ברקסים הקיימים ופשוט החליף על דעת עצמו..

בכל אופן אם החליף ברקסים ואתה ב 40 אלף האחרונים לא החלפת.. אפשר לחיות עם זה ולקבל 

בכל אופן אין קשר בין מחיר הטיפול לעלות הרכב.. אתה יכול לנסוע ברכב שעלותו 10 אלף עם צורך בהחלפת רפידות+צלחות אחורה קדימה +פילטר דלק..

יש חלקים ברכב שאכן צוברים בלאי והמחירים שלהם אינו יורד עם הרכב אז אם היה צריך לעשות "ברקסים" אגב מה זה ברקסים? רפידות וצלחות או רק רפידות?

לא יודע המוסך לא עובד נכון ואישית הייתי שוקל להחליף למוסך שיותר מכבד את המקצוע והלקוח(לא בהכרח כי גנב אלא נטו כי מתנהל בצורה כזו לקויה שמשאירה טעם..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תעלה חשבונית עם מחירי הפריטים והעבודה שבוצעה אז אוכל לענות לך בצורה עניינית,

התכתובת וואטסאפ שלך איתו לא ממש תורמת

ואם אתה לקוח ותיק אצלו אז נשאלת השאלה האם בפעמים הקודמות ההתנהלות הייתה שונה?

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...