Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאמת סוללת גיבוי להטענת מקרן נייד.

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 1021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

שנדע זמנים רגועים.

ברשותי מיני מקרן עם סוללה פנימית שמספיקה להקרנה של בין שעה לשעתיים, תלוי בשימוש.

אני מאוד מרוצה ממנו, אבל לא תמיד יש גישה לשקע חשמל כשנדרש להקרין יותר משעתיים, מחפש פתרון יצירתי.

אני מחפש סוללה גיבוי שתדע לתת את המתח\זרם הנדרש כדי להטען אותו באופן אלחוטי, מצרף לכם תמונות עם סוללות גיבוי שמשכו לי את העין, את הנתונים על השנאי של המקרן ואת הערכת כבלים שאיתה אני מתכנן לחבר את הסוללה למקרן (מType C לחיבור הטענה של המקרן). מודה מראש על עזרתכם.

אם יש לכם להציע פתרון אחר - אשמח.

אם זה רלוונטי, חברות של סוללות הגיבוי: Baseus 3000 33W, Baseus 3000 65W, Bakeey 60000 36W

Screenshot 2021-05-15 153321.png

Screenshot 2021-05-15 153345.png

IMG_3271.jpg

IMG_3272.JPG

Screenshot 2021-05-15 153243.png

עריכה אחרונה על ידי CartMan2oo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הספק המצולם מוגדר כמוציא 12V עם זרם של 2A (עד 2A ליתר דיוק). 

כל מצבר רכב יאפשר זאת.  זמן ההפעלה תלוי בקיבולת המצבר (Ah) בהנחה שהוא תקין.

בכל מקרה אתה לא יכול להשתמש בסוללות הגיבוי המיועדות למכשירים אלקטרוניים.   יציאות QC או PD (אלו שלכאורה מנפקות גם 12V כאחת האופציות) בנויות לעבוד כנגד מכשירים שתומכים בפרוטוקול הבקרה המתאים (QC או PD).  זה לא רלוונטי למקרן שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

דני הבנתי את מה שהסברת, אבל עם זאת, יש סיכון לנסות לחבר "קומבינה" כזאת? האם יש סיכון להרוס את המקרן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין סיכון - זה רק לא יעבוד.  סוללות הגיבוי האלו לא מוציאות 12V (ונעזוב את הזרם) אלא רק כנגד "לקוח" שתומך בפרוטוקול הנדרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שבוע טוב :)

עבר קצת זמן, אבל עדכון..

2 הסוללות יודעות לתת 12v אבל אמפר שונה, הסוללה הימנית בחיבור למקרן היה גורם משום מה רק להדלקה שלו (מה שלא קורה בחיבור למטען המקורי), הסוללה השמאלית למרבה הפלא מטעינה את המקרן, לצורך הבדיקה רוקנתי את הסוללה לגמרי במקרן עד שלא נדלק יותר, בחיבור הסוללה נתן להקרין סרט בבהירות הגבוהה ביותר ובווליום הגבוהה ביותר ותוך כדי גם הטעין 50 אחוז מהסוללה המובנת.. בכל מקרה העיקר עובד :)

AFA6512C-4CE2-4799-8DC6-2D037851F81B.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...