Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממי כדאי לקנות מקבוק?

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 1049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן. יש להם וגם ל-KSP. אני מבין שזה לא כ"כ משנה, כי שירות לא מקבלים ממקום הקנייה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אכן. שרות מקבלים מהמעבדה הרשמית. אמירים פשוט מספקים ערך נוסף כי מעבר לתמחור הקצת יותר זול שלהם הם מספקים שרות איסוף ומחשב חלופי במקרה (הנשיא יש לציין) שמשהו כן מתקלקל, וזה כלול במחיר.

אני בכל זאת הייתי מחכה שבועיים לאספקה ורוכש מהם, אבל אם אתה ממהר אז שניידר גם מומלצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי.... שירות איסוף וחלופי זה נחמד, אבל מעדיף לא לחכות. 

כאמור, הכל אצלי בענן וכל מחשב עם אינטרנט הוא חלופי, במקרה הצורך.... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקבוק אייר הוא מספיק לעריכת סרטוני וידיאו או שעדיף את הפרו?

אני חושב לרכוש גם ויש לי התלבטות בין האייר לפרו. 

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, falou כתב:

כן. יש להם וגם ל-KSP. אני מבין שזה לא כ"כ משנה, כי שירות לא מקבלים ממקום הקנייה?

השירות הוא דרך היבואן, אז לא באמת משנה ממי קונים.

לדעתי - תקנה איפה שהדגם שאתה רוצה יותר זמין/זול/שניהם, כל עוד זה מייבוא רשמי, ולא מישהו שמבריח מחשבים מחודשים מטורקמניסטן בתוך חמור.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, renault5 כתב:

אני לא מבין כלום בעריכת וידאו, אבל כל מי שעושה ביקורת בטיוב, מן הסתם, כן. 

לא התמקדתי בזה, אבל הרושם הכללי הוא שהאייר מספיק והיתרון של הפרו זניח, אבל זה כמובן תלוי בכמות ובאיכות של מה שאתה עורך 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסעותי בעולמות הביקורת נתקלתי בכמה סוגיות שוואללה... למרות שכולם מתעסקים בזה, לא מבין למה זה מעניין 

1. המסגרת מסביב למסך (bezels), כמה היא דקה. מי נותן דפיקה (בתרגום חופשי)?! 

למה זה משנה, במסך שהוא לא טאץ'? 

2. רעש מאווררים. לא יודע, אולי יש מחשבים בהם הם ממש רועשים, אבל כולנו חיים עם מזגנים בשלום,גם עם מכוניות ברחוב, הרדיו של השכן, הקריוקי בפארק... 

ממתי רעש של מאוורר של טופלופ הפך להיות מפגע רעש מרכזי? 

לא ברור. 

זהו. פרקתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם האייר והפרו - צודק.

לגמרי בקטנות ולגמרי לא לעניין.

אם מישהו שואל אותי - המסגרת הדקה היא דווקא יתרון, אגב.

בנוגע למאווררים - במיוחד עם m1 - בשימוש רגיל עם מספר סביר של טאבים הם בכלל לא מתעוררים, כמו כל מחשב מצוי בימינו.

אגב, אני לא מחובבי האייר בדרך כלל, אבל הדור האחרון הוא המוצלח מכולם בינתיים לטעמי האישי.

לגבי מי ששאל על עריכת וידאו - פרו חד משמעית.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, renault5 כתב:

בדור האחרון הפרו והאייר מאד דומים כי הם משתמשים באותו מעבד.

ההבדלים הקטנים בניהם הם ליבה נוספת לGPU בפרו, ומאוורר. המאוורר הוא משמעותי, כי עריכת וידאו צורכת כוח חישוב לאורך זמן, מה שגורם למעבד להתחמם. אם אין מאוורר הוא יחליש את עצמו (throttling) מוקדם יותר ואתה תאבד ביצועים. לדעתי גם יש הבדל במסך, אבל אני לא סגור על זה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסך בפרו הוא יותר בהיר.

אני מניח שהדיוק בצבע חשוב למי שעוסק בזה מקצועית. 

מצד שני, למי שעוסק בזה ברמה שזה חשוב לו, בטח יש מוניטור קצת יותר רציני וגדול...

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, falou כתב:

במסעותי בעולמות הביקורת נתקלתי בכמה סוגיות שוואללה... למרות שכולם מתעסקים בזה, לא מבין למה זה מעניין 

1. המסגרת מסביב למסך (bezels), כמה היא דקה. מי נותן דפיקה (בתרגום חופשי)?! 

למה זה משנה, במסך שהוא לא טאץ'? 

2. רעש מאווררים. לא יודע, אולי יש מחשבים בהם הם ממש רועשים, אבל כולנו חיים עם מזגנים בשלום,גם עם מכוניות ברחוב, הרדיו של השכן, הקריוקי בפארק... 

ממתי רעש של מאוורר של טופלופ הפך להיות מפגע רעש מרכזי? 

לא ברור. 

זהו. פרקתי. 

1. זה משנה כי אתה רוצה לקבל מקסימום גודל מסך במינימום גודל מחשב. לדוגמא היה לי דל לטיטיוד 7450 עם מסגרת רחבה, ועכשיו יש דל לטיטיוד 7400 עם מסגרת צרה. אותו גודל מסך (14), אבל המחשב עצמו הרבה יותר קומפקטי.

2. רעש חזק עלול להיות מטרד. ראה שוב פעם HP/דל. לקולגה שלי יש HP Elitebook 840, אז לפעמים כשאני מדבר איתו בteams, שומעים כאילו הוא נמצא ליד שדה תעופה, המאוורר עד כדי כך מרעיש.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אז צמצמת את המסגרת בחצי סנט'... כמה זה משנה? 

2. אוקי... זה כי המאוורר יושב על המיקרופון. לא חשבתי על זה... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

1. זה משנה כי אתה רוצה לקבל מקסימום גודל מסך במינימום גודל מחשב. לדוגמא היה לי דל לטיטיוד 7450 עם מסגרת רחבה, ועכשיו יש דל לטיטיוד 7400 עם מסגרת צרה. אותו גודל מסך (14), אבל המחשב עצמו הרבה יותר קומפקטי.

אל תתאמץ לפי הודעות קודמות שלו פאלו כאילו נגד קדמה. 

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.4.2021 בשעה 23:20, falou כתב:

אתה צודק, עקרונית, אבל חקרתי את העניין, ובגלל איך שהחומרה במחשב הזה בנויה, הניצולת של הזיכרון עובדת אחרת. המקבוקים הישנים זו מכונה אחרת לגמרי.

בכל מקרה, אני לא בונה שיחזיק 7 שנים. ארבע שנים זה מספיק.

https://www.macworld.com/article/234843/m1-macs-memory-isnt-what-it-used-to-be.html

אני גם קניתי את המק שלי ל 3 שנים, סוגר אתו 5 עוד מעט ולא רואה שום צורך להחליף בשנים הקרובות. מק זה חבר להרבה מאוד זמן. בגלל זה כן הייתי ממליץ אולי לקחת עם RAM גדול יותר רק למקרה שהשימושים שלך יתרחבו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...