Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממי כדאי לקנות מקבוק?

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 1076 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קונה מקבוק אייר בסיסי. יש איך להזדכות על המעמ.

ממי בישראל עדיף לקנות?

נ.ב. אם מישהו רוצה להסביר למה זו טעות או סתם למה עדיף בכלל לעבור לטלגרף עם מורס, מוזמן.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טעות זאת בטוח לא, הפרו סוף 2013 הבסיסי שלי מחזיק כבר בקרוב 7 וחצי שנים :)

שמעתי דברים טובים על אמירים הפצה, שעכשיו גם קיבלו מעמד של משווק מורשה מאפל.

אני אישית קניתי באיביי (🙄) שלחתי לארה"ב והביאו לי, אבל זה היה פעם מזמן לפני הקורונה..

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KSP טובים בסה"כ, האחריות תהיה של יבואן רשמי (מעבדות iCon Group  או מעבדות DCS).

שני האייפונים האחרונים שלי מהם והמחירים שהם מציגים באתר שלהם זולים ל-MACBOOK AIR
אני מניח שעם דגם ספציפי תדע יותר.

• אהבתי 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה בלי להסס. גם אם תחסוך כמה שקלים וגם אם לא, אתה תרגיש את התמורה למחיר בטווח הארוך.

אני משתמש במקבוק אייר שלי מספטמבר 2014 ואני מבסוט עליו מאוד. לאחרונה קניתי לו סוללה חדשה (משומשת מקורית) באייביי ב-30 דולר והוא ממשיך לרוץ בכל הכח.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על העניין של המקבוק, אני די סגור. הולך על הבסיסי. השילוב של איכות תצוגה, לוח מקשים ועכבר, עם ביצועים מספיק טובים (הרבה יותר מזה), סוגר לי את הפינה. אני יכול להוציא פחות, ולהתפשר על איכות המסך. לא בא לי. זה באמת מכשיר שיכול להחזיק לשנים. החסרון העיקרי שלו הוא מחברים חיצוניים, שייאלץ אותי ללכת על קורא כרטיסים להורדת תמונות. לא נורא.

התוכנית המקורית שלי היתה לקנות כרומבוק להסתובב איתו (עם מסך מעולה), ומחשב דסקטופ ווינדוס לעת הצורך, אבל זה יחכה לכרומבוק קצת חזק יותר ממה ששווה לקנות היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי דברים טובים על אמירים הפצה, שעכשיו גם קיבלו מעמד של משווק מורשה מאפל.

מעולים. מחירים טובים ושרות מצוין. הם גם מציעים הרחבת אחריות מאוד מקיפה שלהם.

לא ידעתי שהם קיבלו מעמד משווק מורשה - מעניין.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמירים הפצה.

לגבי ללכת על הבסיס של הבסיס, אתה מתכוון ל M1?

לדעתי, אם אתה מתכוון להישאר איתו המון זמן ואתה לא בקטע של לנקות / לסדר או להעביר למדיה חיצונית קבצים באופן יחסית תכוף, הייתי מוציא מעט יותר על 512GB לפחות.

בנוסף, למרות שהוא יעבוד לך מצויין לשימוש קליל פלוס גם עם 8GB של זיכרון, הייתי משדרג אותו ל 16GB, כי היום אפילו כרום יאכל את הכל די מהר. 

(ואם לוקחים בחשבון את הנטייה של מערכות ההפעלה החדשות יותר לזלול יותר ויותר משאבים, זה נראה לי כמו הוצאה כדאית לטווח הארוך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך 512,הכל אצלי בעננים 

ב-M1 הכרום לא אוכל RAM כמו במחשבים אחרים. אני גם לא מאלה שמחזיקים עשרה טאבים פתוחים... 

אני לא מוציא יותר מארבע אלף למחשב שרב הזמן שלו חי באינטרנט,והדבר הכי כבד שהוא  מריץ זה לייטרום (לא יותר מכמה עשרות תמונות בו זמנית) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על אמירים, מניסיון עם ציוד פרפריאלי של אפל.

לשימושיך ה-M1 פגז.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל זאת כן הייתי חושב על ה16GB, בהתאם להפרש במחיר. כשאני קניתי את הפרו שלי עם 4GB זה גם היה סבבה ומספיק, היום 7 שנים אחרי הראם מאד חסר לי, ואני לא עושה כלום חוץ מאינטרנט וגם זה בפיירפוקס ולא בכרום. יוטיוב למשל לפעמים מעט תקוע (לא הסרטון עצמו, הממשק מסביב, אבל קשה לו גם לנגן את הסרטון וגם להתמודד עם הממשק), תלוי מה פתוח בטאבים האחרים ואין עשרות מהם, 4-5 גג.

אם זה אפשרי לשדרג את הראם בלי שאר הזיכרון וזה יוצא מחיר סביר, הייתי הולך על זה. זיכרון גם לי אין צורך, אני לגמרי מסתדר עם ה128GB שלי כי באמת הכל בענן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, עקרונית, אבל חקרתי את העניין, ובגלל איך שהחומרה במחשב הזה בנויה, הניצולת של הזיכרון עובדת אחרת. המקבוקים הישנים זו מכונה אחרת לגמרי.

בכל מקרה, אני לא בונה שיחזיק 7 שנים. ארבע שנים זה מספיק.

https://www.macworld.com/article/234843/m1-macs-memory-isnt-what-it-used-to-be.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי שניידר מחשבים?

https://www.pc365.co.il/cat-129-מחשבים_ניידים

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...