Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

5008 בנזין\דיזל

Ycom
שימו לב! השרשור הזה בן 1122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנסיון עם 5008 עם מנוע בנזין 1.6 עם 180 כ"ס, ההבדל בצריכת הדלק בינו לבין לוגם הסולר לא משמעותי.

הממוצע העירוני/בין עירוני אצלי היה בסביבות ה 14.5 ק"מ לליטר ואני לא אחד שחס על הדוושה.

לעומת זאת, מנוע הדיזל חלש יותר ומצריך דריכה חזקה יותר על הדוושה כך שאם אני זוכר נכון, הממוצע נע סביב ה 16.

מעבר לכך, מי שמחפש נהיגה מהנה ומאתגרת, יהנה הרבה יותר עם הבנזין. מה גם שהמנוע שקט יותר מהדיזל.

בנוגע למזגן, גם בימים החמים ביותר של יולי/אוגוסט - המזגן סיפק את הדרישות לשבעה נוסעים.

קחי בחשבון שמנוע ישן יותר, מגיע עם גיר 6 הילוכים שמשפיע גם הוא על צריכת הדלק.

בנוגע לשמירה על הנתיב, לפחות בדגם של 2020 המערכת לא ידעה לשמור על מרכז הנתיב ומה שקורה זה זגזוג מעצבן מצד לצד.

נסי לקחת את הדגם לאחר מתיחת הפנים שהגיע עכשיו. הבנתי שיש שיפור ותוספות רבות שלא היו בדגם האקטיב עד למתיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, markb205 כתב:

0 קילומטר ז"א שאת יד שניה כאשר הראשונה היא ליסינג. 

עלייך לבדוק בכמה נמכר רכב זהה אצל היבואן (אחרי הנחות/הטבות), לעיתים קרובות ההפרש לא משמעותי ולא מצדיק את תוספת כתם הליסינג יד שניה. 

ויבואן לא מוכן לתת המחה יותר מ 2000שח 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן של ה5008 נפלא!

בתוך העיר אל תצפו לחיסכון אלא ליותר כיוון של 1 ל9 בבנזין, בכללי בבנזין המנוע מזמין לחיצות וזה גורם לגרגרנות יתר, מה לעשות מדובר במנוע בנזין פנינה.

מנוע בנזין מעולה אך הייתי לוקח את הדיזל במיידי כי לא צריך להמתין אליו וכן במכירה לאור הק"מ הנמוך צופה מכירה מהירה יותר מהבנזין.

לקנות 5008 0 ק"מ בהנחה של כ20K זה צעד כלכלי מצויין.

קונה רק את הדגם לאחר מתיחת הפנים!!!

הייתי בסבב הזה לפני כמה חודשים, אם היה לי 0 ק"מ מאובזר בהנחה של 20K דיזל הייתי לוקח במקום.

כמדומני שכהיום האקטיב מאובזר לא רע בכלל כבר מגרסת הבסיס בפרט במערכות בטיחות ששודרגו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Ycom כתב:

ויבואן לא מוכן לתת המחה יותר מ 2000שח 

באתר האונליין של לובינסקי יש 5000 שקל הנחה על הדגם. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1122 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...