Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צופר עובד באופן חלקי/לקוי

roni_bel
שימו לב! השרשור הזה בן 1164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, יש לי גולף סדרה 7. אתמול במקרה לאחר הרבה זמן שלא צפרתי הייתי צריך לצפור, להפתעתי בזמן שאני צופר אני שומע את הצופר נשמע כאילו שזה מרכב אחר שעומד לידי. זה נראה שיש לי ברכב 2 צופרים ורק אחד מהם עובד (הימני בלבד), רציתי לשאול מה יכולה להיות התקלה פרט לצופר שיכול להיות שלא עובד ? (יצאתי לפני שבועיים מטיפול במורשה וכמה שזה צפוי שאני מקבל מיד תקלה חדשה ברכב)..

נ.ב, גם כשפתחתי את מכסה המנוע, זה נשמע שרק מצד אחד נשמע צליל של הצופר ובפועל היה תמיד עוד צליל מהצד השני כנראה, ככה שזה היה משלים את עצמו משני הכיוונים לצליל אחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ברכבך קיימים 2 צופרים אחד לטון נמוך והשני לטון גבוה.

הצופרים מותקנים מאחורי הגריל ראה תמונה.

אל הצופר מתחבר קונקטור שייתכן שהוא נפגע או משהו אחר.

Untitled.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיכוי ששטפת את הרכב בחלק הפנימי של המנוע ונכנס לאיזור הצופר מים?

קרה לי פעם ברכב הקודם, במשך כמה ימים הצופר לא עבד אם בכלל, מסתבר שהיה שם מים לאחר שביקשתי שמישהו יבדוק את זה.

חזר לעצמו כנראה לאחר שהמים יצאו משם.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.3.2021 בשעה 10:17, liav12 כתב:

מה הסיכוי ששטפת את הרכב בחלק הפנימי של המנוע ונכנס לאיזור הצופר מים?

קרה לי פעם ברכב הקודם, במשך כמה ימים הצופר לא עבד אם בכלל, מסתבר שהיה שם מים לאחר שביקשתי שמישהו יבדוק את זה.

חזר לעצמו כנראה לאחר שהמים יצאו משם.

למען האמת לא שטפתי את האוטו, אבל עליתי על זה אחרי גשמים חזקים (אני מהצפון), אני אמתין כמה ימים, בכל אופן ניסיתי להציץ על הצופר התקין והלא תקין וזה פשוט בלתי אפשרי לראות אותם בפתיחת מכסה מנוע, חייב כנראה לפרק את הטמבון או את הגריל התחתון לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להסתכל או להציץ על הצופר לא ממש יעזור לך בלי אפשרות של בדיקה האם מגיע מתח לצופר או/גם חיבור מתח ישירות לצופר בכדי לבדוק האם הבעיה בצופר או בחיווט.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חוט צופר מנותק זה תקלה מוכרת ונפוצה, זה קורה במיוחד לאלו שנוהגים לצפור תדיר.

הרעידה של הצופר בזמן פעולתו גורמת עם הזמן לשבר של החוט שמחובר אליו. 

התיקון הוא התקנת סוף חוט חדש, עניין של כמה דקות עבודה, במידה והצופר נגיש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...