Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת תספורת חדשה

Liel Baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 1176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפנסוניק אין חיתוך 0. המכונות האיכותיות שלהם מתחילות מ -3 מ"מ. 

אם אתה יכול להתפשר על חוטי, יש מכונה של Moser1400 שהיא סוס עבודה. הייתה לי אחת חוטית, עברת עשרות תספורות בצורה חלקה

ללא שום בעיה. הדבר היחידי שמפריע למי שמסתפר לבד, זה החוסר נוחות ביד ומשקל גבוה. (צריך להתאמן ולתרגל עד שמגעים לרמת תספורת לבד בגבהים שונים)

אני בעיקרון בעד לשלם מעט יותר, כדי לקבל מוצר איכותי. (אבל כל אחד והשיקולים שלו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש מכונה שתתן לך את הטווח של 0-3. לא נראה לי שקיים. כשאני חיפשתי וגם בכל מספרה שהייתי בה יש מכונה לטווח של 0.8-3 ויש מכונה נפרדת ל0. אז זה הסטאפ שקניתי לפני בערך 3 שנים ולא מצטער לרגע

לטווח הגבוה קניתי er-gp80

ל0 קניתי את זו:

https://www.amazon.com/Andis-Slimline-Pro-T-blade-Trimmer/dp/B01499YQP2/ref=sr_1_3?dchild=1&keywords=andis&qid=1612420423&sr=8-3

אפשר לכוון את הלהבים ידנית (כולל פתיחת ברגים) והבאתי אותה למצב של סכין. תענוג של מכונות.

רואה שיש צבע חדש (Prism) נראה טוב

*שים לב לקנות רק מכונות עם סוללות ליטיום כדי להבטיח אורך חיים של סוללה לשנים קדימה, לא יודע אם נמכרות עדיין מכונות עם סוללות בטכנולוגיה ישנה יותר אבל שווה לשים לב

עריכה אחרונה על ידי yotams4

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שאתה רוצה שהסכין עצמה גם תתכוונן ולא רק מצב 0 ואז מסרק של 3, שזה הרבה יותר פשוט לעשות ויש לכל מכונת 0 מסרקים

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על מוזר בחום. החלפתי אחת לאחר 15 שנים במוזר אחרת.

לגבי שחיקה של הסכין - יתכן לאחר שימוש ממושך.

אפשר להחליף סכין (וסוללה) אצל "רובין" בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב. מומחה מס' 1 למכונות גילוח ותספורת (עד לפני מספר שנים היה גם היבואן של בראון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם היא תתאים ב100% אבל אני משתמש במכונה הזאת לראש ולזקן מ2019 ומאוד מרוצה

https://www.amazon.com/gp/product/B07145GM4B/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o03_s00?ie=UTF8&psc=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך דגמי סדרת ה-7000 אבל אני בזמנו קניתי את ה-5000 בהמלצות חמות והיא פשוט איומה ונוראה. 

יש לי מכונת תספורת פנסוניק ב-100 שקל שעושה עבודה טובה יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...