Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת תספורת חדשה

Liel Baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 1176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים

חשקה נפשי במכונת תספורת חדשה.

אני מספר את עצמי כבר שנים כל שלושה שבועות לערך.

את כל הראש אני מספר על 3ממ עם קצת דירוג מסביב.

את הזקן אני מקצץ אחת לשבוע וחצי-שבועיים, 3ממ עם קצת דירוג.

כיום אני משתמש בmoser 1660-0460 - מכונה מצויינת אך עם חסרון קטן של גובה סכין של 0.7ממ מקסימום. לפני כשנה הסוללה ככל הנראה ירדה בקיבולת שלה בצורה משמעותית והיום היא לא עובדת יותר מ5-6 דקות מחוץ לטעינה, מה שהופך את כל תהליך הקיצוץ לקצת מסורבל עם מטען שמגביל את התנועה וכבל מאריך.

תקציב - 300-400 שקלים.

בעבר הייתה ברשותי panasonic ER131 שהייתה מצויינת אך לאחר כשנה וחצי היא לא עובדת מעל 10 דקות (עם טעינה או בלי) ולכן קצת אכזבה אותי.

יש לי התלבטות בין כמה מכונות.

דרישות -

אלחוטית.

זמן עבודה - לא פחות מ80 דקות עבודה.

גובה סכין - מעדיף כמה שיותר קרוב ל0ממ. 0.2ממ זה המקסימום אך יכול להתפשר על 0.4ממ אם מדובר במכונה טובה.

מסרקים חובה - 3 ו-6 ממ.

ניתנת לעבודה תוך כדי טעינה.

קלה ונוחה לאחיזה.

רוחב סכין - לא פחות מ32 ממ.

המכונות שלגבייהן אני מתלבט, אשמח לתובנות או רעיונות אחרים מהאנשים היקרים שכאן.

בקצה התחתון של סקאלת התקציב - 299₪

Black bear i2 -

אני רואה שמשתמשים בה במספרות, ייתרונות בולטים זה זמן סוללה וסכין 0ממ, מגיע עם מסרקים של 1.5 ו3 ממ.

חסרון שאני מוצא - לא מכיר את החברה, לא מוצא בכלל ביקורות ברשת ולא יודע לאמוד את אמינותה לאורך זמן.

https://ksp.co.il/mob/item/120422

באמצא סקאלת התקציב - 339₪

Panasonic ER1411/02

https://ksp.co.il/mob/item/78995

בקצה העליון + של סקאלת התקציב - 426₪

Moser Genio 1565 - 0070

https://ksp.co.il/mob/item/78995

אני שואל כאן כי קשה למצוא ביקורות ברשת על הדברים האלה, חלק מהביקורות מתייחסות לדגמים קודמים וכו׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Liel Baruch כתב:

הבעיה היא שהיא קצת יקרה לתקציב שלי וגובה הסכין המינימלי הוא 0.8 ממ מה שמקשה על ביצוע פינישים

אז תעשה כמוני , קנה מכונה של גולד ליין ב150 שקל. תחזיק כמה שתחזיק . .ולפינישים יש לי מכונה מאליאקספרס שאני מרוצה ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונת תספורת זה רק פנסוניק. מחזיק מכונות כאלה שנים רבות. (הייתה לי גם מאוזר, איכותית אך פחות נוחה ביד אחת, ועדיין יש אחת חדשה לזקן -לא מוצלחת)

ER131 זה הדגם הכי פשוט שלהם, קניתי מסקרנות (כי הייתי מחוץ לבית) לא שווה כלום. (מושבתת לאחר שנתיים בשימוש מועט)

היו שלי שתי מכונות ER1421 לאורך השנים - מעולות. יש לי עוד שתי מוכנות (אחת חדשה) ER1611. (עוד כמה דגמים שלהם שכבר לא זוכר)

מכונת תספורת יקרה, אבל שווה כל שקל. (לפני שבוע החלפתי סוללות (לישנה) בעלות לא גבוה (120 ש"ח) ברובין בתל אביב. (משם אני קונה בדרך כלל)

1421 או 1411 על פחות מזה, לא כדי להתאמץ. (מניסיון ארוך שנים של תספורת עצמית, ושל חברים/משפחה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמוך, השתמשתי באותה Moser והיא החזיקה שנים ארוכות .

ולאחר מס' שנים קניתי לה להב 0.1 מ"מ שעד היום אני משתמש אך ורק בו.   (טיפה יקר אולי אפשר למצוא אותו בחו"ל)

https://www.shopelectrons.co.il/product/סכין-פיניש-0-1-ממ-moser-1565/

אני רכשתי לפני כשנה את הדגם המחליף שלה שמגיעה עם סוללת ליטיום.

https://www.netoneto.co.il/product/מכונת-תספורת-מבית-moser-דגם-1661

אם יש לך סבלנות, אתה יכול לרכוש סוללה למכונה שלך ולהחליף אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל את השרשור,

האם צריך להשחיז סכין של מכונת תספורת?

יש לי מאוזר, פועלת כמו חיה כבר 5 שנים

אבל לאחרונה התחילה למשוך קצת שיער

ואם כן, איך משחיזים?

מפרקים ומעבירים על אבן השחזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, om2 כתב:

מנצל את השרשור,

ואם כן, איך משחיזים?

קרה לי אותו הדבר.

מצאתי שם של אדם שמשחיז, אני אישית זרקתי את הסכין והחלטתי במקום לקנות סכין חדשה.

כפי שהציעו לך בתגובה מעליי, נסה קודם כל לנקות את הלהב עם אלכוהול ואחרכך לשמן אותו.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מספיק רק לשמן, צריך לשמן כמו שצריך. תסתכל בחוברת של המכונה כאן (עמוד 13).

חבר פעם הביא לי את המכונה שלו שאספר אותו (גם ER-1611, קנינו ביחד, שתיהן בנות 5~ שנים), המכונה שלו משכה שיער בצורה שלי לפחות היה בלתי אפשרי לספר, שאלתי אותו מתי שימן אותה לאחרונה - "מה, צריך לשמן?"

אז כן, לשמן לפני כל שימוש (כמו שצריך) + לנקות אחרי כל שימוש, ישמור שהמכונה תעשה את העבודה שלה כמו שצריך שנים רבות.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.amazon.com/gp/product/B079YCRQBC/ref=as_li_ss_tl?psc=1&linkCode=sl1&tag=ineedit0d-20&linkId=307d642df17cc0bfd8d0e9be6a861fa0&language=en_US&fbclid=IwAR0l4QvAEeLOOBGdeN7Bx86LADkf_FbGmTSATrO6Y4inRz01vBZoHSfvov4

מכונת תספורת מבית Andis. תוצרת ארצות הברית. למכונה מנוע רוטורי חזק במיוחד המספק כ-6000 סיבובים לדקה, טעינה של 150 דקות מספיקה לשעתיים עבודה ועוד.
מכונה חזקה במיוחד מתאימה לתספורות קצרות במיוחד | מנוע המספק 6000 סיבובים לדקה | טעינה מהירה של 150 דקות לעבודה רצופה שעתיים | חיתוך 0.1 מ"מ. מגיעה עם ארבעה מסרקי מידה במידות: 1.5 מ"מ / 3 מ"מ / 6 מ"מ ו-10 מ"מ | המטען מתאים לארץ 110/220V וצריך רק מתאם פשוט לתקע.

מתוך המלצה בפייסבוק

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, om2 כתב:

מנצל את השרשור,

ואם כן, איך משחיזים?

סכינים של מכונת תספורת כמעט ולא צריך להשחיז, במידה והם עוברים טיפול בסיסי. (שימון, פירוק הבסיס ושימן בפנים, הורדת שערות עם מברשת)

במידה והם עוברים את התהליך הזה, הם יכולים להישאר חדים גם לאחר שנים רבות. אחת המכונות אצלי ER1611 עברת יותר מ6/7 שנים ועדיין חדה

אולי לא כמו החדשה, עדיין לא מושכת שיערות.

כלל חשוב למי שפעם ראשונה מחזיק מכונת תספורת מעבר לשימון וניקוי קבוע. לא להפעיל על המכונה כוח רב

אלא לתת לה לקצוץ את השעירות בקצב שלה. אחת הסיבות שסכינים נשחקים זאת הפעלת מהירות לא סבירה, ביחס למה שהסכין קוצץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה כאן ממליצים על הER1611 אך הבעיה שם זה מחיר קצת גבוה (אפשר להתמודד) וגובה סכין מינימאלי של 0.8, אני מחפש כמה שיותר קרוב ל0.
המכונה שלי היום היא 0.7, כן קוצצת היטב אך אם יש אופציה לקצר יותר אז מבורך מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...