Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו של עשירים בלבד , סיפור רכישה ללא הגיון - BMW X5 E70 V8(4.8)i 2010

ProCC
שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש סה"כ 2 משתמשים שהגיבו שלא כמצופה מחובבי רכב, או במילים אחרות בוגדים שדעתם לא נסבלת בפורום הזה.
כל השאר (שזה 98.4%) מהמשתמשים פרגנו...
אז איך השרשור הזה הפך לשרשור קמצנות, חשבונות פיננסים, משכנתא וסיפורי פוגי.

תתקדמו הלאה, לשני אנשים היתה דעה שונה משלכם, אז?
כבר 5 עמודים שזה מה שהשרשור עוסק בו.

מרוב שכולם פה מפרגנים כל הזמן, לא ראיתי איזה התלהבות יוצאת דופן לקאררה על הפורש החדשה!

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 278
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

@חולה רכב

הנושא הזה נדון בהרחבה, שוב ושוב, באוף טופיק. אנשים מודעים לסיכויים ולסיכונים. 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, אליה כתב:

וואי פבל, גם אתה חולה בזה? גם אני לוקח קוי מסלול באופן אובססיבי בדרך לעבודה...
ואני עם מיצובישי ספייס וואגון...

לפני 23 שעות, פבל כתב:

בתור מישהו שלמד נהיגה בניד פור ספיד ועשה קורסים לנהיגה ספורטיבית עוד תכלס לפני שבאמת ידעתי לנהוג, אני פשוט לא יכול שלא. נראה לי ממש מוזר סתם להישאר באמצע הנתיב כל הזמן...

שיקום פה אחד שלא לוקח קווים עם העגלה בסופר, או לא עושה איתה דריפטים כשהתחת שלה יוצא :twisted:

• אהבתי 3
  • מצחיק 5
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בייסיק. זו הדרך היחידה לנהג אותה ביעילות.

זה. פשוט זה.

אני אומנם עדיין נכנס לפורום כל יום, עובר ברפרוף על השרשורים, וקורא בעיקר באוף, אבל גם זה כנראה יותר מתוך הרגל. 

בדיוק בגלל הסיבה הזאת אני כבר לא כזה פעיל פה, וגם לא פתחתי שרשור על רכב חלומות שרכשתי לפני כשנה וחצי. בדיוק בגלל החשיבה של ״אבל הוא זה שבא לפורום ציבורי פתוח לחלוק את זה איתנו, אז שידע להתמודד עם כל המירמור והשיט שלא מסתדר לי בחיים״. כאילו סבבה, כל מה שכואב לך עכשיו בחיים זה משכנתא, אבל איך זה קשור לשרשור קניה של מפלצת במוו עם מנוע וי8? 

מעניין אם אותם אנשים מתנהגים ככה גם בחיים האמיתיים, או שמרשים לעצמם להתנהג כך רק מאחורי המסך. 

עד שמישהו בא (שעוד לא גילה מועדון/קבוצת וואטסאפ/פייסבוק) ולחלוק איתנו אשכרה קניה מעניינת בשרשרוש מושקע ברוח של פעם, באים אנשים שאין להם שום קשר לתחביב/אהבה ומתחילים לבאס לכולם את התחת. 
אילושה, תהיה בנאדם. שתף אותנו באיזה רכב מדובר.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, סולל הדרך כתב:

יש סה"כ 2 משתמשים שהגיבו שלא כמצופה מחובבי רכב, או במילים אחרות בוגדים שדעתם לא נסבלת בפורום הזה.
כל השאר (שזה 98.4%) מהמשתמשים פרגנו...
אז איך השרשור הזה הפך לשרשור קמצנות, חשבונות פיננסים, משכנתא וסיפורי פוגי.

תתקדמו הלאה, לשני אנשים היתה דעה שונה משלכם, אז?
כבר 5 עמודים שזה מה שהשרשור עוסק בו.

מרוב שכולם פה מפרגנים כל הזמן, לא ראיתי איזה התלהבות יוצאת דופן לקאררה על הפורש החדשה!

ובכל זאת תפסו נתח נכבד מהשרשור, והורידו את החשק (מבחינתי לפחות) לפרסם דברים עתידיים בפורום. 

לא צריך לפרסם דעה בכל מקום, ניתן גם להוריד את האגו ולהגיד תתחדש, תאמין לי זה משמח יותר. 

לפני 10 דקות, sperial כתב:

@חולה רכב

הנושא הזה נדון בהרחבה, שוב ושוב, באוף טופיק. אנשים מודעים לסיכויים ולסיכונים. 

אז מי שהגיב על התנהלות כלכלית יכל להוסיף קישורים, לא התפקיד שלי ללכת ולחפש כל דבר. 

במיוחד בשרשור על רכב חלומות של בחור שאיני מכיר, אבל אני פשוט שמח בשמחתו. 

עריכה אחרונה על ידי חולה רכב#1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי מרבית האנשים לא יודעים להשקיע, החינוך הכלכלי בישראל שואף לאפס וחבל מאוד שזה כך. פעם היה חיסכון לתקופה קצרה, הייתה קצת ריבית על העו"ש, איזו קרן השתלמות מהעבודה וזה מה שהיה משמש את ההורים שלנו לשדרוג דירה, אולי רכב חדש, קצת חיסכון שישכב בבנק וזה היה מספיק. כיום אין את זה, לא רק כי הריבית היא אפס אלא כי המדינה לא רוצה שום חיסכון לטווח קצר אלא להציף את השוק בכסף, את היא עושה כמובן גם באמצעות קרנות הפנסיה החדשות שזה כסף נזיל וזמין, בלי שום אחריות עליו, לשימושו של שוק ההון. 

שים לב לדוגמה שכל מה שמדברים עליו או ממלמדים אנשים באמצעי התקשורת זה איך לחסוך בהוצאות ולא איך להגדיל הכנסות, כמובן שהרבה יותר פשוט וקל לדבר על הוצאות ולעשות השוואת מחירים בין סל קניה זה או אחר ולהשוות גבינה במחיר של 4 שקלים ל-3 שקלים, בזמן שעל רכבים או דירות משלמים כאן סכומים מופרכים, אך על איך להשקיע? את זה לא יספרו, למעשה בעיקר יפחידו עם כל מיני מומחים מטעם עצמם שיספרו שרק הם יודעים ולכם זה יהיה מורכב ומסובך. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, חברים, חזל"ש. הודעות נוספות שלא נוגעות בנושא לשמו התכנסנו יימחקו.

• רעיון טוב! 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קריאה לסדר למנהלים

פשוט לתכנת את עמוס כך שבכל פעם שמישהו ידבר על התנהלות קלקלית הוא ייחסם משרשור שמדבר על רכב  בין אם זה פיקנטו בין זה בהמה כמו X5.

כמי שבעברו היו לא מעט  כלי רכב יוצאי דופן שספריאל היה קופץ מראש מגדל למשמע שלהם כנראה שהדרך להצליח כלכלית בחיים זה לדעת לרכוש  חלומות ולהסתכן . 

ויש נקודת אור כלכלית שמומחי הקלקלה שכחו

במקרה של טוטל לוס יקבל הרבה יותר כסף ממה ששילם.

ועוד אחת

ירידת הערך ברכישת רכב חדש במשפחתית גבוהה יותר מכל הפרש העלות באחזקה.

והיא קורית על בטוח בעוד שתקלה משמעותית לא קורית בהכרח. 

פות"ש 

תיהנה מהרכב והמשך לדווח 

• אהבתי 6
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף קצת מאוחר לחגיגה, אבל שני הסנט שלי:

כשמכרתי את המיאטה היתה לי שיחה מלב על לב עם הקונה, שקנה את זה לבן שלו בן ה 19.

הקונה אדם אמיד, מאוד. הגיע אלי בשישי בערב בפעם הראשונה בפורשה בוקסטר S חדשה והעברת הבעלות היתה בסביון ליד ביתו. מסכן הוא לא.

הוא התלבט בקול רם האם זה נכון לתת לילד בן 19 מתנה כל כך יקרה והאם זה בעצם לא יגרום לו לא להעריך כלום - כי הכל מגיע לו בקלות.

זו היתה שיחה ארוכה, מצד אחד אני - שהגעתי מבית בלי הרבה וכל שקל שהשגתי - השגתי לבד,

מהצד השני אבא שקונה לבן שלו מתנה ב 200K, התנהגות שתמיד בזתי לה מאוד.

שנינו הסכמנות על דבר אחד:

חוויות שאתה חווה בגיל צעיר, דברים שאתה רוצה ומשיג\מקבל - אתה חווה אותם בצורה אחרת.

הילד ההוא, גם אם היה שם חצי מהסכום ומקבל את המיאטה בגיל 23-24, לא היה חווה אותה באותה צורה כמו שהוא חווה אותה עכשיו.

ואת השנים האלו - אף אחד ושום סכום לא יחזירו לו.

רכב, במיוחד כאשר נקנה כל כך הרבה מתחת למחירון, זו לא חתונה קתולית.

אפשר לקנות, להנות, לחוות - ולמכור. אין עם זה בעיה.

פות"ש תתחדש ותהנה.

• אהבתי 5
  • מעניין 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פשרות בחיים, מכיר מישהו שהחליף במוו 1602 באישה. עד היום לא ברור למה ויתר על החלום לטובת סיוט[emoji12]

• מצחיק 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי על אישה נורמלית צריך לתת טנדר טויוטה ושני גמלים לפחות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי מעדכן למי שעוד עוקב , בימים האחרונים באמצע נסיעה הרכב הדליק 3 נורות ( ABS , Service , ומנורת מנוע ) ולאחר מכן הגיע הודעת מצבר , כיביתי את האוטו וחניתי אותו .

*צריך לציין שמתי שהיה  קר בבוקר ובדקה בראשונה היה רעש מחגורת מנוע .(של השריקה המוכרה ).

מתקין מצבר חדש ורואה טעינה 11.8v , בדקתי שזה לא ממערכת IBS של במוו וחיבור של INPA הביא לי את החששות שהאלטרנטור לא מטעין , אז החלטתי לפרק אותו ולשלוח לשיפוץ , בזמן הפירוק להגיע אליו ראיתי שהרצועת מנוע היית קרועה ונחתכה בפינה והפולי של המשאבת מים היה שבור ! , זה ככל הנראה היה הרעש ורוב הסיכויים קשור לבעיית טעינה שלי ( רצועה החליקה ככל הנראה ) , החלטתי בכל זאת לפרק את האלטרנטור , פירקתי את הפולי שלידו כי היה מרעיש ועם חופש והחליף גם אותו בנוסף .

חלק יגידו אז בשביל מה השיפוץ של האלטרנטור , בכל זאת להגיע אליו זה קוץ בישבן , בנוסף המחיר שיפוץ (650 ש״ח) שוווה לי את השקט הנפשי לשנים הבאות .

והמצבר בטעינה עד שאני אכין וירכיב את כל החלקים , אולי אני כבר יחליף משאבת מים 

מחירים :

פולי משאבת מים - יש לי פולי חדש ממשאבת מים חדשה , ואם לקנות את החלק לבד 

פולי משאבת מים - 150 שח מקורי של במוו

Idler פולי - 80 שח 

רצועת מנוע - 150 שח

שיפוף אלטרנטור - 650 שח

AD269B1C-1B77-495F-9B29-37B0239A984E.jpeg

71B800A8-BF5A-4564-AD74-7F96F0799DD6.jpeg

C94B7D77-2C3F-40EA-8A2B-F65DF2A83811.jpeg

E3E9227D-EED5-469E-BF7A-D9F55A1F32B2.jpeg

B8A6D0D3-B16F-42F8-A358-1211CB2A80D9.jpeg

3D967AED-ED64-4251-A890-16E352942E16.jpeg

עריכה אחרונה על ידי ProCC
  • אהבתי 4
  • מעניין 2

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.1.2021 בשעה 22:42, ProCC כתב:

ערב טוב , 

קודם כל אני לא ערס , מבטיח ! (אפילו חלק מחברי הפורום יעידו על כך) , מאז שאני ילד היית לי חיבה לרכבי BMW , משהו במכוניות שלהם באמת מרגיש לי את חווית הנהיגה שמראה לך שיש יותר מנסיעה מ A ל B בחיים.

בתור ילד היה לי פוסטרים של X6 , X5 ,  E90 וכמובן ה CSi E24 , היית לי חיבה את השילוב של ג'יפ גבוהה והתנהגות כביש גבוהה .

אז כיום בן 24 , רווק  שמשכיר דירה ולא נולד להורים עשירים ומכונאי אופנועים צעיר , הגשמתי את אחד החלומות שתמיד רציתי להשיג .

אז הכלה 

BMW X5 (E70) 4.8 V8.

שנת 2010 (ייצור 2009) 

יבוא אישי 

יד 3 

ק"מ : 150,000

מנוע :4800

7 מקומות.

הדגם האמריקאי המאובזר ביותר , עם כל התוספות בניהם : סנארוף כפול וענק , כיסאות מחוממים , חשמליים ומתכוונים באופן מלא כולל תמיכת גב , הגה מחומם , מזגן דיגטלי בשורה שנייה 

הגה מתכוון ,  ACTIVE ROLL BAR , בולמי אוויר מאחורה , פנסי אנג'ל EYES מקוריים , חיישני 360 , כניסה ונעילה ללא מפתח  ועוד.

על המנוע

מנוע 8 צילינדרים , מגרגר להנאתו בסרק , מודיע לך שהוא כן ואם תצטרך רק תבקש , הוא מוכן .

לחיצה על גז דווקא לתגובה של סוס עצבני שמתחרה על חייו , המפלצת הכבדה הזאת עם האחיזה של 4X4 גורם לדבר הזה להשתגר בכל לחיצה.

המנוע משתף פעולה איתך עד 8,000 אדום , הגיר מעולה , בעת דרישה לכוח ( במיוחד במצב ספורט) תגובה מאוד מהירה וטובה להורדת הילוך , אם כן להגיד בעיר קצת לפעמים מרגיש שמתבלבל ויש מכה בין הילוך 2 ל 3 .

הבעלים הקודם השקיע באוטו והחליף את זוג בולמי האוויר האחוריים (מחלה ידוע ברכב ) , רדיאטור , משולשים , ועוד כמה צינורות , בנוסף הושקע מערכת בעלות של 8 אלף (באסה שהיחידה נפרדת מהמסך)

אני קניתי את האוטו בידיעה שיש נזילה מהמסרק הגה שעולתו עלתה לי 4000 ש"ח , והתקלה הידועה של 4X4 עם הגיר הפלסטיק שהולך בתיבת העברהה (החלק בדרך לארץ בעלות מצחיקה של 150 ש"ח) (בארץ רצו 3000 כולל עבודה , מצחיקים).

חוץ מזה האוטו יציב כמו בטונה שמחוברת לכביש , פנייה במהירות גבוהה מרגישה בטוחה יותר מכל רכב שכמעט נהגתי בסגמנט הזה , האוטו עם כל המשקל שלו לא מתנדנד בפניות , אין הרגשה של ספינה מהלכת , בקיצור 

כל מה שחלמתי ורציתי , ג'יפ BMW...

כל עניין אחזקה נלקח בחשבון , את רוב העבודות אני אעשה בעצמי , התכנון הוא החלפת מערכת הקירור לאט לאט , ואם עושים את שיעורי הבית ומזמינים מחו"ל האחזקה לא יותר יקרה מיפנית בארץ 

כמובן שאני לא מדבר על רמת גיר ומנוע , אלא באופן כללי , מה שכן החלפת רבייעית צמיגים איכותית תעלה בהתאם (5500 ש"ח) , לרכב יש מידה פסיכית אבל אפשר לחיות , גם ככה אני נוהג כמו זקן .

והדבר הכי כואב לסוף : צריכת דלק , אני אסכם בכמה מילים - מזל שאני אוהב את הריח של הבנזין .

E5A09D4A-B563-4C45-B69E-999671F67601.jpeg

6817C2CF-F2A4-4E18-9316-22323B03F6A6.jpeg

4997AF06-4C9E-4A45-A635-31A6AB60C0F8.jpeg

CEDF6B9E-1F96-4637-B556-5F399F4FD98C.jpeg

זה ישמע אולי מצחיק, אבל לא הייתי קונה bmw רק מהחשש של ״טעות בזיהוי״ בהתחשב בעובדה שרב המטענים המוצמדים לחיסול חשבונות בעולם התחתון זה bmw. באופן כללי, רכב שמושך יותר מדי צומת לב מהסביבה, ולא בהכרח חיובית.

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...