Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו של עשירים בלבד , סיפור רכישה ללא הגיון - BMW X5 E70 V8(4.8)i 2010

ProCC
שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, EliC25 כתב:

@ProCC לא יתכן, החלפתי לריו וI20 סליל הגה ממש בשנה האחרונה ועלה בסביבות ה200 ש"ח

בכל מקרה - על חבילות מעל 75 דולר תתכונן לשלם הרבה מאוד מכס (עשרות אחוזים)

החלק עצמו היה 150 דולר , ומאוד מוזר קניתי לפני 3 שנים ב120 דולר .

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 278
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 44 דקות, ProCC כתב:

הוזמן מקורי  BMW דרך אתר ECS , חבר'ה מאוד נחמדים , המחיר + משלוח מהיר מUPS עלו 630 ש"ח , אני צופה עוד 100 - 200 שקל לעלויות שקר למיניהן , אמור להגיע בשלישי - רביעי (מהר אמרתי 😄) , אם הייתי בוחר במשלוח האיטי הייתי חוסך 200 ש"ח מהמחיר על חשבון שבועיים העמדה.

הם באמת נחמדים ובכלל אחלה חנות לחלפים למותג. טוב שלא שלחת בדואר רגיל כי כרגע זה זוועה, יש לי חלק שתקוע כבר חודש באיזו מדינה באירופה (טעות של חוסר תשומת לב ובחרתי EMS במקום UPS) והשבוע הזמנתי את אותו חלק  דרך UPS כי הם היחידים שעדיין עובדים רגיל, פחות או יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור, תתחדש.
סע בדרכים טובות.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, ProCC כתב:

החלק עצמו היה 150 דולר , ומאוד מוזר קניתי לפני 3 שנים ב120 דולר .

מחיר הזוי

בארץ עלה 360

https://www.ebay.com/itm/152848822676

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 6 שעות, ch2856 כתב:

יש כנראה אנשים שרכב עבורם זה לא ממש תחביב, לצערי הם די לוקחים שליטה על רוח הפורום. אני מכיר אנשים שמוציאים על תחביבים סכומים גדולים לא פחות, אופניים, צילום, צלילה (אם מוסיפים טיולים) ועוד ועוד. לרבים כאן רכב זה לא רק כלי תחבורה אלא תחביב של ממש. אף אחד לא אוהב לזרוק סתם כסף, לפעמים יש חרטה על רכישה כזו או אחרת, אבל אם אני נהנה מכך וזה חלק בלתי נפרד מהפנאי שלי, לא מבין מדוע זה כל כך מפריע לחלק מהאנשים. 

מסכים לגמרי.

שרשורי "התחדשתי" או עדכוני תחזוקה/בעלות מתגלגלים כבר נהיו נדירים, אני מודה שגם אני מפספס לאחרונה, אולי גם בגלל אותה רוח שלטת.

אז צריכים עוד אנשים כמו פות"ש, שיפתחו שרשורי תראו מה יש לי, גם אם זה רכבי מיינסטרים וגם אם לא יודעים לכתוב משוכלל מדי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחייבים קצת לסנן את הממורמרים על השקל.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,  החל מדף 4 או 5 ביצעתי קפיצה לשניים האחרונים. מקווה שפספסתי בעיקר דברי צדקנות . 

נראה שנכנסת בצורה מושכלת ולכן לא תהיה מופתע משום דבר.

גם קנית במחיר הזוי ביחס למחירון כך שיש לך הרבה מרווח תמרון ובאופן כללי הסיכון הוא נמוך כי זה רכב של 50K . 

העובדה שרכב בבעלותך נמכר בארה"ב בכמויות גדולות מאפשר השגת חלקים בזול , אתר ECS הוא אתר מצויין ממנו הזמנתי חלקים

לגולף GTI במשך כעשור שאפשרו לי לחסוך פה ושם (פורק, פלאגים מקוריים ברבע מחיר, סלילי הצתה ברבע מחיר וכו'). 

לא כל כך מסתדר לי מחיר הרכישה, האם השילדה נקיה?

מסכים עם שמלוב , בתקופה האחרונה חובבי הספייס סטאר והסוזוקי קרוס אובר נהיו המיין סטרים בפורום.

צריך להתעלם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, אליה כתב:

וואי פבל, גם אתה חולה בזה? גם אני לוקח קוי מסלול באופן אובססיבי בדרך לעבודה...
ואני עם מיצובישי ספייס וואגון...

אני עושה את זה עם הונדה סיביק, אז אני יותר חובב רכב ממך 🤪

לפני 10 דקות, אייל כתב:

מסכים עם שמלוב , בתקופה האחרונה חובבי הספייס סטאר והסוזוקי קרוס אובר נהיו המיין סטרים בפורום.

ועוד אומרים לי שעם החיבה שלי ליפנומשפחתומטיות אין לי מה לחפש פה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.1.2021 בשעה 08:30, סולל הדרך כתב:

הינה אני... חלמתי על סמנטה פוקס
הגשמתי? לא!
היום אני מבין שזה חלום מטומטם והיא בכלל בקטע של נשים.

ביאסת עם סמנתה...יש חלומות שאסור לנתץ......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.1.2021 בשעה 12:26, Shmelov כתב:

חחחח יואוו גדול! איך ידעתי ששרשור שהוא לא קורולה או לנסר יגרור ים של הטפות 🤣

אבל להגיע ל-15 עמודים של נו נו נו... נראה לי זה השיא לא?

כבר אמרתי בעבר ואני אומר זאת שוב: בגלל ההתנהגות הזו רוב מי שיש לו

רכב יקר/מיוחד/שונה כבר לא נמצא פה והבודדים שכן לא ישתפו אתכם במה הם נוהגים כדי לחסוך בלבולי מוח.

היום יש מאות קבוצות וצאפ, מפגשים וטיולים סגורים. לא כמו לפני 20 שנה. חובבי הרכב האמיתיים שם.

זה. פשוט זה.

אני אומנם עדיין נכנס לפורום כל יום, עובר ברפרוף על השרשורים, וקורא בעיקר באוף, אבל גם זה כנראה יותר מתוך הרגל. 

בדיוק בגלל הסיבה הזאת אני כבר לא כזה פעיל פה, וגם לא פתחתי שרשור על רכב חלומות שרכשתי לפני כשנה וחצי. בדיוק בגלל החשיבה של ״אבל הוא זה שבא לפורום ציבורי פתוח לחלוק את זה איתנו, אז שידע להתמודד עם כל המירמור והשיט שלא מסתדר לי בחיים״. כאילו סבבה, כל מה שכואב לך עכשיו בחיים זה משכנתא, אבל איך זה קשור לשרשור קניה של מפלצת במוו עם מנוע וי8? 

מעניין אם אותם אנשים מתנהגים ככה גם בחיים האמיתיים, או שמרשים לעצמם להתנהג כך רק מאחורי המסך. 

עד שמישהו בא (שעוד לא גילה מועדון/קבוצת וואטסאפ/פייסבוק) ולחלוק איתנו אשכרה קניה מעניינת בשרשרוש מושקע ברוח של פעם, באים אנשים שאין להם שום קשר לתחביב/אהבה ומתחילים לבאס לכולם את התחת. 

• אהבתי 4
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, iluxxxa כתב:

בדיוק בגלל הסיבה הזאת אני כבר לא כזה פעיל פה, וגם לא פתחתי שרשור על רכב חלומות שרכשתי לפני כשנה וחצי. 

תפתח עכשו!

חסרים פה שרשורים מעניינים,ותמיד כיף לפרגן לאנשים שהגשימו חלום!

(ולקבל קצת אופטימיות שגם זמני יגיע)

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, iluxxxa כתב:

מעניין אם אותם אנשים מתנהגים ככה גם בחיים האמיתיים, או שמרשים לעצמם להתנהג כך רק מאחורי המסך. 

יש גם וגם.

יש את הקמצנים שלא יחליפו מנורה באוטו כי זה נראה להם זניח או לא חשוב, אבל יטוסו 3 פעמים בשנה לאיטליה (אבל הם לא יספרו לך שהם ישנים באכסניה הכי זולה שיש [לא במלון חלילה], שותים אספרסו הכי זול שיש [כי אם למשל אספרסו זול עולה יורו, אבל אספרסו במקום בן זונה עולה 2 יורו, הוא יעדיף לשתות פעמיים אספרסו ביורו ויחזור לארץ ויספר לך שאחרי כל נוד שהוא תקע הוא שתה אספרסו בן זונה] וכמובן יאכל הכי זול ולא יהיה משום קולינריה - העיקר שהיה באיטליה ואכל כל היום [טונה ותירס משימורים, כי כשהוא בחו"ל הוא בדיוק מרגיש כמה הוא קשור למדינה אז כשרות זה פתאום חשוב לו :-P ).
כמובן שיש גם הפוך מזה - יטיף לך מוסר כל היום למה צריך לחסוך כל אגורה, אבל כשזה מגיע אליו - הוא כבר "בליגה אחרת", יכול להרשות לעצמו מה שלכולם "אסור" :-P 

בקיצור - אל תיקח ללב. מי שרוצה לחסוך כל הזמן ולחיות על לחם ובצל - תפדל...
האנשים האלו פשוט שוכחים שגם את הנשמה צריך להאכיל.

איציק

• אהבתי 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, 

אנחנו בפורום שונים מאוד מהפן הכלכלי, אבל לרובנו יש תשוקה למכוניות שנשחקת ע"י חסכני הכסף. 

אני מעריך את הכסף וחשיבותו אבל אצלי העניין הנפשי גובר על הכלכלי, אני מעדיף לחייך ושזה יצרוב בכיס (בקטנה, לא יותר מדי) מאשר להרגיש אכזבה או חוסר חשק בגלל שחסכתי כסף. 

* למען הסר ספק, כותב התגובה הוא סטודנט לראיית חשבון. 

ועוד נקודה, זה העמוד ה 16 בשרשור, עברנו פה על הרבה נושאים, מכוניות, משכנתא, עתיד וכולי... אבל אף אחד מכם (אנוכי ביניכם) לא טרח להציג דעה אחרת בנושא הפיננסי. 

שמעתי רבות על חיסכון אך אף משפט אחד על השקעות, האמת זה המשפט הראשון שנכתב פה על השקעות. 

לאנשים שהגיבו כאן על חיסכון למשכנתא, שאלה קטנה: מדוע אתם לא משקיעים חלק מהסכום שחסכתם לפני נטילת המשכנתא, ואז לפני שתיקחו את המשכנתא תממשו את ההשקעה, כך יהיה לך יותר כסף ופחות ריבית לשלם.  

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...