Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו של עשירים בלבד , סיפור רכישה ללא הגיון - BMW X5 E70 V8(4.8)i 2010

ProCC
שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

קראתי את כל השרשור מההתחלה ועד כאן.

תתחדש ותהנה, לא משנה מה תעשה- תמיד מישהו יגיד לך שלא עשית נכון. 

גם הרכב שלי לא ממש הגיוני...

לא להזניח את השרשור :-)

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 278
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

והנה מקודם לא רעיון למשוך עוד חולמים - בחסות YNET ואף מילה על עלויות נלוות. 

image.png.446a169040d66d23928c31a2b78ea4b7.png

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - תתחדש וסע בדרכים טובות!

יפה שבחרת להגשים את החלום שלך, וגם אם הוא יעלה לך 100K בטווח של כמה שנים, הכל בסדר, אז המשכנתא תעלה טיפה יותר...

גם אני בגילך רכשתי רכב חדש מהניילונים ב160K~ וב5 שנים יצא שהשקעתי עליו (ביטוחים, טיפולים, ירידת ערך וכו) באזור 100K+

כמו חלק מהמגיבים כאן בפורום גם אני קיבלתי מחברים ומשפחה אימרות כמו "בשביל מה אתה מכניס את עצמך להוצאה כזו עכשיו, תחסוך לדירה"

אז הפסדתי חיסכון של 20K לשנה, לא מה שיהרוג אותי או את הסיכוי למשכנתא.

מנגד, נהנתי בכל פעם שעליתי על הרכב, החיוך הקטן הזה בכל בוקר גם אם זה כבר עניין של שגרה ואתה כבר רגיל לרכב (נו באיזשהו שלב ההתלהבות יורדת).

אני כן מבין תגובות נגד, בבחינה כלכלית מדובר במעשה די מטופש, אבל החברה האלה לא מסתכלים על האושר שלך. ולדעתי האושר הוא הדבר הכי חשוב בחיים, אם אתה לא מאושר אתה לא חי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, BeBest כתב:

כמו חלק מהמגיבים כאן בפורום גם אני קיבלתי מחברים ומשפחה אימרות כמו "בשביל מה אתה מכניס את עצמך להוצאה כזו עכשיו, תחסוך לדירה"

אני חושב שזה נובע מזה שהאנשים האלה עוד זוכרים את התקופה שדירה חדשה מהקבלן עלתה 100-200 אש"ח, אז בעיני האנשים האלה לקנות אייפון ב3 אלף או אוטו ב60 אלף פוגע לך משמעותית בחיסכון לדירה.

אבל אם דירה עולה 1.2-1.5M, מאה אלף לכאן או לכאן פחות עקרוני לדעתי. זה כמובן טוב שיש לך אקסטרה 100K, אבל לדעתי זה לא מקרב אותך בצורה משמעותית לבעלות על בית ללא משכנתא, אתה תשתעבד לבנק כך או כך.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, BeBest כתב:

בבחינה כלכלית מדובר במעשה די מטופש,

בבחינה כלכלית כל דבר מעל לאכול לחם יבש ומים, לישון על ספסל בגן ציבורי וללבוש שק זה מעשה מטופש. מזל שכולנו כלכלנים גרועים.

• מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, vadim6385 כתב:

אבל לדעתי זה לא מקרב אותך בצורה משמעותית לבעלות על בית ללא משכנתא, אתה תשתעבד לבנק כך או כך.

לא מכיר היום זוג צעיר שיכול לרכוש דירה ללא משכנתא גם אם הוא חסך כל שקל והתקיים מהמינימום ההכרחי.

ואני באותו ראש שלך, 100K זה לא מה שישנה הרבה למשכנתא, זה יותר קריטי להון הראשוני הדרוש למשכנתא, אבל את ההחזר של המשכנתא זה לא ישנה בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה שמצחיק זה שהרכב השני הוא בדיוק, אבל בדיוק, ההיפך.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

• מעניין 1

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, אליה כתב:

ומה שמצחיק זה שהרכב השני הוא בדיוק, אבל בדיוק, ההיפך.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

צריך איזון בחיים , דיי נו גם הC4 דיזל שלי מגרגרת להנאתה , והרטט והרעידות שיש בקבינה ,

עובד ועושה משהו על בחורות גם.😂

בהומור כמובן .

עריכה אחרונה על ידי ProCC
  • מצחיק 2

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין ששילמת על הרכב 55 אלף, נראה לי שזה מגדיר מחדש את המושג VFM.
הרכב נראה מדהים, הדלקת אותי ויש מצב טוב שארכוש אחת בעצמי :) !!!

אשמח שתעלה תמונות של פנים הרכב.

אם הייחס בין הכאב בכיס לבין ההנאה בלב נשאר נמוך (וזה משהו שרק אתה יכול למדוד)  אז עשית אחלה בחירה.

אהה וזה נכון לגבי כל דבר בחיים לא רק רכב.

תתחדש , תהנה ותשתף !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה כללית ברוח השרשור,

איך מחליטים אם אפשר להרשות לעצמנו כזה רכב או לא?

מתי (או באיזו יכולת כלכלית) הייתם מחליטים שאתם יכולים להרשות לעצמכם לקנות רכב שעלה בעבר 300 אלף ש״ח? 500 אלף ש״ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושים חשבון כמה כסף יש לרכישה כולל יישור קו וכמה יש לאחזקה שוטפת. אחרי זה מוודאים שאפשר לעמוד בקטסטרופה של איזו עשירייה ואם כן אז לך על זה.

זה תא אומר שתצטרך להוציא את העשירייה אבל אם תיפול זה יכאב אבל לא יהרוג אותך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...