Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו של עשירים בלבד , סיפור רכישה ללא הגיון - BMW X5 E70 V8(4.8)i 2010

ProCC
שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 26.1.2021 בשעה 15:49, ProCC כתב:

קודם תודה רבה לכולם , אני הכי רחוק מלמלא את המשבצת של נהג BMW , אני נוהג לאט ברמה שאם הייתם רואים את אותי בכביש הייתם חושבים שהנהג נוהג ברכב הלא הנכון 🤣 , ביטוח חובה ומקיף עלה לי 7,000 , לא נורא בכלל , בלי מיגונים שמיגונים , באמת אני ישן שקט יותר , כאמור נהנה בכל רגע , למתעניינים ששאלו אותי בפרטי , צריכת דלק בנסיעה רגוע מדובר על 1/7 ב40 אחוז עיר , 60 אחוז בינעירוני , ואני מדבר על נהיגה סופר רגוע , שלא מעירה את המפלצת משנתה , אם המטרה היא ללחוץ , 1/3 זה לא מילה גסה בכלל , להשים את זה במספרים , אם רוצים לנסוע מהר , 200 ש״ח דלק מספיקים ל3 ימים

אשכרה 2 שקל לקמ

אני גומר 200 שקל בחודש וחצי אולי...

תהנה על המפלצת, בהחלט רכישות שאני מסוגל לעשות בשלבים לא רחוקים בחיים שלי. זה הכי כיף (אבל גם הכי הרבה דאגות, תתכונן....)

בתאריך 26.1.2021 בשעה 15:50, nglancer כתב:

7 מקומות לרווק בן 24, אכן רכישה בלי היגיון.

חבר בן 25 קנה לא מזמן לנד קרוזר ארוך, זה יותר הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 278
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 7 דקות, EliC25 כתב:

חבר בן 25 קנה לא מזמן לנד קרוזר ארוך, זה יותר הגיוני?

בהנחה והוא מתרבה תדיר מגיל 21,אפשר להגיד שכן.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, את הגישה שלך אני מכיר היטב, יש לי כמה חברים טובים כאלו, חלקם יותר כאלו וחלקם קצת פחות אבל הגישה דומה והיא תוצר ברור של הבית בו גדלו. הבעיה היא שאתה מסתכל על הדברים רק מהחור שבגרוש שלך, כאילו שאין, לדוגמה, אנשים שמרוויחים יותר ממך וממני, כאילו אין אנשים שחינוך הילדים פחות חשוב להם, אולי גם אזור המגורים לא ממש משנה להם וכו' וכו'. 

אפשר להתאפס על החיים גם בגיל 40 והכל יהיה בסדר, כולל חיסכון לזקנה. אתה יודע, ממש לא חייבים פנסיה היום, יש עוד הרבה דרכים להכניס כסף בגיל זקנה גם בלי פנסיה. לי אין פנסיה ועדיין תהיה לי הכנסה ויש גם ביטוח אם יקרה משהו קיצוני. אני גם לא ממש מתכוון להפסיק לעבוד כל עוד אהיה מסוגל, כמה כבר אפשר לטייל בעולם? חודשיים שלושה בשנה,  ומה עם שאר הזמן? הגישה שלך שמרנית ואם היא מעניקה לך ביטחון זה בסדר גמור, אני בטוח שאדם כמוך לעולם לא יהיה נטל על החברה וזה מצוין ואני ממעריך אנשים כאלו, אבל יש עוד אלף ואחת דרכים לחיות את החיים ולנהל את הכסף.

שכחתי את השם של הבלוג, אבל אני בטוח שאחרים מכיר את הבחורה, כך היא מציגה עצמה, שחיה בסגפנות קיצונית ומספרת לנו תראו איך הכסף עובד בשבילי. בשביל מה היא חיה? אין לי מושג. להתקלח בחורף במים קרים? לאכול רק אורז? לחיות עם שותף גם בגיל 40? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לפורום של הסולידית. היא כבר פחות סגפנית היום משהייתה בתחילת דרכה, כנראה הכסף מהבלוג עשה את שלו

עריכה אחרונה על ידי mightybear
  • אהבתי 1
  • מצחיק 1

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה שוב בלי להתכוון (או שדווקא עם?) נגנב לו השרשור לכיוון הפיננסי ועל מה אנשים שאנחנו לא מכירים צריכים או לא צריכים להוציא כסף.

מה זו החיבה הזו להכנס לאנשים אחרים לכיס?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

אז אני מתייחס לרצון שלך להקים עסק כחלום הגדול שלך, מטרה ראויה לכל הדעות, ובגילך ומצבך הייתי מתמקד בה. 

בוא ניתן לכל אחד לדרג לעצמו את החלומות.

חלאס. תודה.

זהו, נגמר.

לפני 35 דקות, itaimoto כתב:

למרות שמבחינה כלכלית טהורה כל רכישה עכבה אותו בהתקדמות לרמת החיים הבאה.

זה אפילו לא בהכרח נכון כי כשאתה קונה דברים יותר טובים ויקרים, זה "פותח לך את התיאבון" ומדרבן אותך להשיג דברים עוד יותר יקרים וטובים וכו'. 

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, Potato כתב:

בהנחה והוא מתרבה תדיר מגיל 21,אפשר להגיד שכן.

הם עוד לא התחתנו

אבל אנחנו יוצאים לעיתים לטיולים 5-6 אנשים ברכב, לדעתי יתרון גדול. אבל בעיקר נתתי את זה כדוגמא כי לנד קרוזר פחות מאבד מהמחיר שלו ההוצאות שלו לא גבוהות (לא באמת, הוא הוציא בחצי שנה קרוב ל15 אלף שקל על טיפולים...)

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 50 דקות, itaimoto כתב:

למרות שמבחינה כלכלית טהורה כל רכישה עכבה אותו בהתקדמות לרמת החיים הבאה

זה נכון כשמדובר ברובוט, אבל בני אדם לא עובדים ככה. אתה אומר לעצמך, אני אחסוך ויאכל רק לחם לבן עם גבנ"צ כדי שיהיה לי כסף בסוף החודש לקנות 100 גרם וואגיו אצל איציק הגדול. אחרי חודש אתה רואה כמה חסכת, מבין שזה לא כ"כ נורא לחיות על לחם לבן וגבנ"צ אז אתה סוחב ככה עוד חודש כי ככה תוכל לאכול 200 גרם וואגיו. בסוף החודש אותו סיפור. אחרי שנה כזאת אתה מגיע למצב שאתה יכול לקנות חצי מהוויטרינה של איציק אבל אתה אומר לעצמך, לא חבל על הכסף? לא כזה נורא לחיות על לחם וגבנ"צ, אני סוחב ככה שנה בקלות. אולי נסחוב עוד שנה וכשתיגמר הקורונה אטוס ליפן לאכול וואגיו אמיתי. אבל בסוף אתה לא תטוס כי התרגלת למנוע מעצמך כיף בגלל תחושת בזבוז. אתה תחייה ככה את כל החיים, על לחם לבן וגבנ"צ, ובסוף המדינה תיקח לך את כל הכסף בגלל איזה דו"ח חניה שצבר ריביות במשך שנים ששכחת לשלם כי חבל על הכסף.

• אהבתי 2
  • מצחיק 2
  • מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו, זה דיון פורה ומעמיק. 

פבל, אהבתי את הקישורים שצירפת, החכמתי. 

נכון שאנחנו בפורום רכב, ורובנו (אני מקווה) מתרגשים כשאנחנו מדברים על מכוניות ומתעסקים במכוניות בכללי, ולכן קשה כשמישהו בא להוריד, במיוחד בדבר שמעלה לנו את הכיף. 

אולם, (אל תסכלו אותי בבקשה) איני יכול להתעלם גם מהצד ההגיוני, ספיריאל אני מבין את כוונתך. 

אני מבין כי כנראה עברת משברים כלכליים ואני מבין את החשיבות של לשמור כסף ליום קשה, באמת מבין... אפילו קרה  למשפחה שלי. 

החכמה אדוני, היא לא לעבוד בשביל הכסף, אלא להשתמש בו כאמצעי.

ככה הצלחנו לצאת מחובות בשווי של מס' דירות במרכז תל-אביב, לא צחוק. 

בזמן שלא היה כסף (לא באשמתנו, היה לנו כסף בחוץ ולא שילמו) נוכחתי לדעת כי ניתן ואף רצוי לפנק את עצמך במתנה שכפי שאמרו לפניי, תסייע לך בשימור ההתלהבות להמשיך לעבוד. 

איני יודע מה עיסוקך בחיים, ואני מאחל לך שמחה, בריאות ופרנסה בשפע. אני ממליץ לך לנסות לפנק קצת את הנשמה, זה יועיל רבות. 

בוא לא נשכח ידידי כי דברים חומריים אינם יכולים להביא אושר, אלא רק תענוג וגם השפעתו חולפת, לכן תהנה ממה שיש לך ואל תנסה לחסוך כל הזמן, גם לך מגיע ליהנות. 

ממליץ לך לצפות בסרטון הנ"ל: 

הבחור הצעיר והמוכשר (פותח השרשור) רכש את מכונית חלומותיו, דבר בל יתואר בעיניו ואני מניח שאם הוא כמוני אז גם יש לו פרפרים בבטן כשהוא נוהג, כעת נותר רק לאחל לו במזל טוב ושיסע בדרכים טובות ורק בשמחה.

עריכה אחרונה על ידי חולה רכב#1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.1.2021 בשעה 15:49, ProCC כתב:

ביטוח חובה ומקיף עלה לי 7,000 , לא נורא בכלל , בלי מיגונים שמיגונים.

לא נורא? הכל יחסי...

על מקסימה 2016, שילמתי 2700 מקיף ואלף חובה. חצי ממה שאתה משלם.

ומדובר בבהמה לא קטנה...

זה בדיוק היה השיקול שלי - הביטוחים בשמיים, נראה לי פסיכי להשכיב כזה מחיר על ביטוח.

דרך אגב, 1/6 בעיר זה ברגיל אצלי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החישוב שלך לדעתי מוטעה , לטובה ולרעה החלקים של BMW יקרים ביחס לניסאן , במיוחד חלקי פח וגוף , מחירים של מקוריים מהחברה יכולים אלפי שקלים רק לפנס אחד , בנוסף המחירון של האוטו הוא 90 , תשלב את זה בביטוח לבחור בן 24 , אם לא הרבה שנות ניסיון , הכל יחסי😊

עריכה אחרונה על ידי ProCC

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, RBRB כתב:

מה זו החיבה הזו להכנס לאנשים אחרים לכיס?

מכיר את האמהות האלה שמתלוננות על כל הילדים האחרים בגן למרות ששלה הוא הכי בלאגניסט.

אז אותו דבר,רק עם התנהלות כלכלית אישית.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.1.2021 בשעה 17:03, farkash7 כתב:

אני מניח שהמושבים מתקפלים לרצפה שטוחה בגודל מיטה זוגית.

והרי לכם רכישה סופר הגיונית לרווק בן 24 בלי ילדים ובלי בית.
פותח השרשור, אתה לא פחות מגאון!

תמו הימים בהם צריכים להתגנב הבייתה עם סטוצים כדי לא להעיר את אבא ואמא.

לא עוד בוקר של צוואר תפוס בגלל הרפתאות במושב האחורי.

הייתי אומר אומר שאתה האייל שני של דייטים - אבל במחשבה שניה זה נשמע כלכך רע בכלכך הרבה מובנים....

תתחדש, הרכב נראה מעולה - תהנה מכל רגע !

• רעיון טוב! 1

סובארו XV 2016 - כוכבים בעניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...