Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו של עשירים בלבד , סיפור רכישה ללא הגיון - BMW X5 E70 V8(4.8)i 2010

ProCC
שימו לב! השרשור הזה בן 1066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 278
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 47 דקות, sperial כתב:

אני עם סולל הדרך.

פות"ש, אם אתה מרופד היטב - תהנה. אם לא  - כדאי לחשוב על העתיד. לגלות בעוד 5 שניםמ שבגלל "הגשמת החלום" תצטרך לשלם עוד 100,000 ש"ח רבית משכנתא לא יהיה כיף.

יש גם צעירים ממוצעים שהחלום הכי גדול של חייהם לא מסתכם בלשלם משכנתא.

אז הוא יגיע להון עצמי בגיל 32 ולא בגיל 30, וישלם משכנתא עד גיל 58 ולא 55.מי ישמע איזה אסון נוראי,מסכן הלכו לו החיים.

למה שזה מה שימנע ממנו להגשים עכשו חלום,שכרגע עלה לו בסביבות ה60 אלף שקל,שזה לא הרבה כסף.

ולענייננו,אני בערך בגילך ואתה מגשים לי את החלומות! הלוואי והיה לי את האומץ לבצע כזו רכישה.

תתחדש ותהנה מהרכב,וכמו שאמרת,אם אתה רואה שדברים יוצאים משליטה תגלגל אותה הלאה-גם אם תפסיד עליה קצת לא קרה כלום,עדיף על לחיות בתחושה שהחמצת חלום כשהייתה לך אפשרות.

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף אני לא על תקן "מפגר ראשי" - אני מקווה

אדון לנוס, מצופה ממך להרים את הרף! אתה צריך לחשוב על מענה מתאים.
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג - אני בטוח שאני אמשיך להדהים ברמות טמטום בלתי משוערות מעבר לכל דימיון. 

אבל אני מחזיר את השידור לאולפן, רוממה אמממ ראש העין? 

• מצחיק 6

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ProCC כתב:

עלותם בתנהלות נכונה לא יקרה מיפנית ממוצעת

בוא לא ניסחף. זאת עדיין ב.מ.וו, ולא מיצובישי לנסר, שאתה קונה לה רדיאטור ב400 שקל אצל אלעסלי בכפר קרע, ומחליף תוך חצי שעה כולל פלאשינג למערכת והפסקת קפה.

ואם אתה מחכה להזמנה מחו"ל של חלק שדרוש לתיקון תקלה משביתה, עדיין צריך רכב אחר להתנייד בו. וגם לא כל דבר אתה יכול לייבא מחו"ל.

זה חוסך המון שיש לך את הידע והנכונות להשיג חלקים ולעבוד לבד, אבל אם היית עושה את אותו דבר בהונדה סיביק, זה עדיין היה פי לא יודע כמה יותר זול. פלוס זמינות חלפים מקוריים/תחליפיים הרבה יותר גבוהה.

לפני כשעה, sperial כתב:

פות"ש, אם אתה מרופד היטב - תהנה. אם לא  - כדאי לחשוב על העתיד. לגלות בעוד 5 שניםמ שבגלל "הגשמת החלום" תצטרך לשלם עוד 100,000 ש"ח רבית משכנתא לא יהיה כיף.

נכון, בן 24 צריך לנסוע באופניים יד 6, לישון בשק"ש בסלון אצל ההורים, ולעבוד מצאת החמה עד צאת הנשמה כדי שיהיה הון עצמי לדירה באיזה חור שמקור הפרנסה הכי גדול בו זה ביטוח לאומי.

יש שני סוגים של אנשים - אלה שאומרים "חבל שעבדתי ולא נהנתי", ואלה שאומרים "חבל שנהנתי ולא עבדתי".

יש לו את האמצעים להגשים חלום בגיל 24 - כל הכבוד לו. כל אחד והסדרי עדיפויות שלו. על חשבון מה ולמה - אתם לא מכירים את הבן אדם, אל תיכנסו לו לכיס. אולי יש לו ירושה שמנה שמחכה לו בצורת עשרים נכסים מניבים, והוא לא באמת יצטרך לעבוד, מה אתם יודעים.

• אהבתי 5

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק אתמול ישבתי עם יועצת המשכנתא שלי. ובמהלך הפגישה היא אמרה לי משפט חשוב "העתיד חשוב ההווה לא פחות"

אני לא הייתי קונה X5 כי אין לי ידע מהיכן להתחיל בכלל. אבל חבריא כולה 50 אש"ח גם אם הרכב טוטאלוס מכני עוד שנה ההפסד לא אסטרונומי.  זה לא משהו שאי אפר להתאושש ממנו במהירות. 

לו אני במקומו אם הרכב מתגלה כבר נאמן- מחזיק אותו עד המוות. מתגלה כבור כלכלי - מוכר גם בהפסד גדול (נניח ב30 אש"ח)ונהנה מהזכרונות ומהחוויה.

מה שכן אם הרכב הוא רק סופש"י אני לא הייתי עושה לו מקיף. לא נראה לי זה דגם גניב במיוחד והסבירות לתאונות יורדת משמעותית אלא אם כן אני טועה. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נראה לי שזה כן רכב גניב, אחרת למה המקיף כזה גבוה? הוא גם רשם שהמחירון זה 80k, כך שאלה סכומים שכדאי לעשות בהם מקיף.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש רשם שיש לו עוד רכב ולכן הוא יכול להעמיד את הרכב, הוא לא תלוי בו.

לפני 13 שעות, ProCC כתב:

על זה אחראית הסיטרואן C4 דיזל שלי

כי בגיל שלו תפסתם טרמפים והייתם צריכים לחורר כרטיסיות (או שהייתם יכולים להרשות לעצמכם איזה פיאט אונו או סיטרואן ויזה),

לא אומר שהוא צריך.

אז הוא יכול לקחת בסופ"ש את כל החבורה ולנסוע איתם לאילת. 

פות"ש תהנה! אני מאמין שהרבה שוכחים שהם נוהגים רוב הזמן לבד ללא נוסעים נוספים ברכב, למעט עוד נוסע.

אלא אם הם נהגי מונית, הסעות וכיו"ב.

לפי התגובות בשרשור: אל תגשימו חלומות, כי יש מצב שיש חלום אחר בעתיד שאותו אל תגשימו גם, כי כנראה יהיה גם חלום אחריו.

אגב כשאתם יוצאים ממכונית הרווקים Peel P50 עם כמות מושבים מספקת, תצאו בזהירות:

maxresdefault.jpg

• אהבתי 1

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש , לקנות v8 ב 50 אלף זו מציאה של ממש. אם הרכב נרכש אחרי בעלים שטיפל ברכב ולא הזניח אז אין מה לחשוש. מנוע הזה רגיש להתחממות כמו כל מנועי במוו ודווקא הייתי משקיע בסידור מערכת קירור לפני הכל ורץ להחליף את ככככללל הנוזלים . לא לחסוך שקל על שמנים כי שמן זבל סותם מעברים ומתחילים בעיות .בגדול אין מה לחשוש ובמיוחד אם זה רכב שני . כן זה לא קורולה אבל בחייאת כמו הכיף שהצליל שלה נותן כבר שווה הכל.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה שאתה בעצם אומר זה לא לעודד פלורליזם, חופש ביטוי ולהתמקד בחשיבת יחד?

וזה לא מרחיק אנשים... אולי רק את אלו שלא מצביעים לבנאדם מסויים שמעודד את מה שהצעת.

אתם מחפשים רק תגובות אוהדות ומפרגנות, תשלחו את ההודעות שלכם בואטסאפ לאימא ואבא

בפורום פתוח יש מגוון דעות, גם אם הם לא תמיד לרוחו של פותח השרשור... ככה זה!

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לגמרי תומך ברכישה כזו. נשמע שפות"ש גם יודע לאן נכנס, גם יודע להיערך ולרכוש חלפים בשכל,

גם מבין את ה"סכנות" וגם עוד לא סובל ממחלות הגדילה הנקראות משכנתא וילדים.

לי זה נשמע זמן אידיאלי לסמן V על חלום.

תתחדש ותהנה!

• אהבתי 5
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, ProCC כתב:

קודם תודה רבה לכולם , אני הכי רחוק מלמלא את המשבצת של נהג BMW , אני נוהג לאט ברמה שאם הייתם רואים את אותי בכביש הייתם חושבים שהנהג נוהג ברכב הלא הנכון 🤣 , ביטוח חובה ומקיף עלה לי 7,000 , לא נורא בכלל , בלי מיגונים שמיגונים , באמת אני ישן שקט יותר , כאמור נהנה בכל רגע , למתעניינים ששאלו אותי בפרטי , צריכת דלק בנסיעה רגוע מדובר על 1/7 ב40 אחוז עיר , 60 אחוז בינעירוני , ואני מדבר על נהיגה סופר רגוע , שלא מעירה את המפלצת משנתה , אם המטרה היא ללחוץ , 1/3 זה לא מילה גסה בכלל , להשים את זה במספרים , אם רוצים לנסוע מהר , 200 ש״ח דלק מספיקים ל3 ימים

אגב 1 ל-7 בנסיעה רגועה בבהמת V8 זה לא רע כול כך. טוסון עם מנוע V6 וחצי מכמות ה-כ"ס, עשתה 1 ל-6 באותם תנאים. 😥

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...